Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

bir saatlik boşun varmış zaten okuma boşver sohbete katıl:KK61:

:))) dün sabahtan aşure yapmaya daha doğrusu yapanları izlemeye gittim.süsleme faslında yardım ettim.dağıtmada ağır tepsi diye oturdum.eee kimse de bilmiyor hamileliğimi.dedim komşuları tanımıyorum,utanırım.allahım amma çok yalan söylüyorum:))iki koca kase yedim,yanımda da bir sürü getirdim.gözüm doymuyor aşureye kızlar.:KK52::KK52::KK52:akşamı orada ettim yani,gece de kk'yi açıp okuyayım derken sızmışım ya:))

:))) dün sabahtan aşure yapmaya daha doğrusu yapanları izlemeye gittim.süsleme faslında yardım ettim.dağıtmada ağır tepsi diye oturdum.eee kimse de bilmiyor hamileliğimi.dedim komşuları tanımıyorum,utanırım.allahım amma çok yalan söylüyorum:))iki koca kase yedim,yanımda da bir sürü getirdim.gözüm doymuyor aşureye kızlar.:KK52::KK52::KK52:akşamı orada ettim yani,gece de kk'yi açıp okuyayım derken sızmışım ya:))

ohhh ohhh iyice yede şeker gibi yeğenimiz olsun canım inşallahhhhhhhhhhhh:KK71::KK54:

aşurede güzel yapılmışsa yemeye doyulmuyor zaten ye canım sen iyi bak bebişimize..

merhaba kızlar,of işler o kadar yoğun ki fırsat bulduğumda yazayım diyorum ama önce bi eski yazılanları okuyayım diyorum,okuayana kadar yine iş çıkıyo günlerdir bi satır yazamandım sizlere..

Herkes iyi okuduğum kadarıyla da ya bişi sorcam bizim bu Aralık listesi ne alemde,revize edilmiş hali yok mu sizlerde? Benim beklenmeyen tarihim 18'iydi ama hala kırmızıları görmedim,gerçi iki aydır 4'er gün gecikmeli oluyo,bu gün veya yarın da olabilirim diye bekliyorum ama işte inşallah gelmez,

gelmesiinnn....

ohhh ohhh iyice yede şeker gibi yeğenimiz olsun canım inşallahhhhhhhhhhhh:KK71::KK54:

aşurede güzel yapılmışsa yemeye doyulmuyor zaten ye canım sen iyi bak bebişimize..

valla normalde şeker yüzünden yememem lazım,yemekten kısıp yedim.şükür ölçümler de normal çıktı dün.çok ilginç ya kazanla yiyesim geliyor.

kızlar şuan ne yaptığımı desem bu kız cidden kafayı sıyırdı dersiniz heralde bir yandan size yazıyor bir yandan da tırnaklarımı ojeliyorum deli miyim neyim ya ben:76::KK62:

valla normalde şeker yüzünden yememem lazım,yemekten kısıp yedim.şükür ölçümler de normal çıktı dün.çok ilginç ya kazanla yiyesim geliyor.

rabbim korur inşallah canım ya ama canında istiyormuş birinden kısar diğerinden yersin napacaksınki şifa olsun inşallah yediklerin:13::81:

kırmızılara inat tırnaklarımıda kırmızı boyadım hahahhaha:KK60:buarada ben kırmızıyı çok severim normalde ama artık inada bindi kırmızıları protesto ediyorum:KK52::KK52:

kızlar şuan ne yaptığımı desem bu kız cidden kafayı sıyırdı dersiniz heralde bir yandan size yazıyor bir yandan da tırnaklarımı ojeliyorum deli miyim neyim ya ben:76::KK62:

yetenekli hatun! ne zaman oje sürsem ya kapı çalay ya bir yerim kaşının ya da beklemeye dayanamam kıpraşır bozarım.ne zaman rimel sürsem kurumadan hapşurup gözaltımı rimele batırırım.makyajla hiç aram yok o yüzden.beceremiyorum çünkü.:KK37:

X