Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

kızlar ya ben daha bi kaç günlük üyeyim.uzun zamandır buraları takip ediyorum.çok şekerdiniz bende aranıza katıldım.bizde bebiş istiyoruz.ama 4 aydır kürekler boşa çekiliyo hep
bu arada tefriciye listeniz var galiba bende katılabilirmiyim?:26:

hanımlar günaydin, çok kou migrenim tuttu yine nolur bana bir care bulun. ölücem, ilaç da alamıyorum bir ihtimal hamile olabilirim diyeeee.

Hayatım o listeyi zehrayla ebru hazırladılar sanırım onlar gelince sorarız ben bilmiyorum ben sadece 261 tane okuyacağımı biliyorum

günaydın kızlar..akşam gelemedim ya kocam oyunu kurdu bi de güzel oynadı..ben de duamı okudum bitirdim

hanımlar günaydin, çok kou migrenim tuttu yine nolur bana bir care bulun. ölücem, ilaç da alamıyorum bir ihtimal hamile olabilirim diyeeee.

günaydın canım..geçmiş olsun ya..aktar fln varsa yakınında yardımcı olabilirm ben azcık başka bişi bilmiyorum :26:

Defne yaprağı, Oğul otu, Fesleğen
HAZIRLANIŞI ;2 su bardağı kaynar su içerisine birer tatlı kaşığı hafif ezilmiş defne, oğul otu ve fesleğen koyularak 15 dakika demlenecek. Ilık olarak yudumlayarak yavaş yavaş içilecek.
bi de ökse otunu alıp çay gibi demlediklerini biliyorum..:26:

tamam canim Aktara gidebilcek takati bulabilirsem denice. teşekkur ederim.

hanimlar size birsey diycem, hamile kalmak isteyenlerin nane ve ozellikle maydanozu kesmesi gereliyormus. Bunlar antioksidan oldugu icin, embriyoyu da oksit olarak gorur ve vucuttan atmaya çalışırmış yani düşüğe neden olurmuş. aman dikkat edin derim.

Günaydın kızlar
Cess hasta mısın migrenin tuttu dimi?

Bu arada ne maydanoz ne de nane yerim

Günaydın kızlar
Cess hasta mısın migrenin tuttu dimi?

Bu arada ne maydanoz ne de nane yerim

migrenim tutmustu ama PArol ictim 2 tane sanki biraz daha iyiyim simdi. Asil ben Relpax icsem cat diye iyilesirim de o hamilelikte yasak olan br ilac oldugu icin parolle idare etmeye calisoyorum. maydanoz ve nane yememen iyi olmus senin icin, karlisin. :)

Parol artık bana plasebo gibi geliyor.İnşallah iyi gelir canım.
Ben dün ciddi ciddi çikolata kistim var diye düşünüyordum.Sabah uyandım olmadığına karar verdim.Eşim çok hasta dün bir de parmağını kesmiş kemiğe kadar Sabah onu doktora götürdüm bugün evde.Bugün de gitmicem doktora.Cumaya falan almayı düşünüyorum randevumu da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…