Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

Evet oyle diyo doguranlar da sanki hiç hamile degilmişim gibi diyolar. hiçbişi hatırlamıyolar. herşey nasip kısmet Alnımıza ne yazıldıysa birbir yaşıcaz bakalım. Hakkımızda hayırlısı olsun.

evettt öle... aminnn hakkimizda hayirlisi olsun inslh

Yaklaşık 2 yıldan sonra hortlayan bir konu daha
2 üye 4 ziyaretçi,hayır olsun.
çok gizemli gördüm topacımı

Şaşkınım bacişko,gecenin bu vaktin de aylardan kasım aralık değil iken,
eniştem niye öptü hesabı:44:
eyyy yolcu,kimsin kimlerdensin

Benim reglim son 3 aydır cok duzensizlesmisti.2 ay once 3 gun,gecen ay 9 gun gecikti tabi iki ayda yaptırdıgım gebelik testleri hüsranla sonuclandı.Bu ay yine aynı seyi yasadım bugun 9. gun gecikmemi yasıyorum.Aksam kendimi tutamayıp idrar testi aldım 2 tane eve gdince yaptım 2. çizgi cok silik cıktı yorumlara baktım olası gebelik tabi delirdim heyecandan:)
sabahda kan testi yaptırdım beta hcg 115 cıktı bana bu deger adet gecikmeme gore biraz dusuk gibi geldi ha Allah korusun bunun birsurur nedeni olabilir ama hayırlısı bakalım yarın randevu aldm kontrole gidicem.
Cok uzun zamandır bu sitenin yazılarını,yorumlarını okuyorum hamile kalınca yazıcam demistim bugune kısmetmis.Umarım hersey yolunda gider...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…