Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

4444 Salat-ı Tefriciyye duası listemiz

1***_ebru32 ___________11 ocak _______342
2***turlik 202___________12 ocak_______342
3***soulfly_eu__________12 ocak_______ 342
4***sedase__________________________340
5***Kad_er ____________7 ocak _______342
6***zehra2509__________???????_______342
7***deece______________??????_______342
8***mutluluk84__________5 ocak________342
9***amtcdm___________12 ocak________342
10***sedosumm_________??????________342
11***heaven1___________?????________ 342
12***elaezel____________?????________ 342
13***buglem10_________2 ocak________342........bugünden itibaren herkez buglem10 arkadasimiz icin dua okumaya baslayabilir. Allah kabul etsin.

kizlar listede adi gecenler ,,,lütfen herkez,,, regl gününü yazsin.
dua ilk regl olacak arkadasimizdan baslanacak
2-3 günde bitirmeye bakalim..

Son düzenleme:
Çok gerginim ya kızlar ben bu aralar
Tam sökülemedim herhalde o yüzden.Yazık kocama bazen çok acıyorum.

suolfly ım açar açmaz ilk gözüme çarpan rüyan oldu...beni de mi gördün ne gördün hadiiii anlat bak merak ettim şimdi

herkese günaydın canlaaaar...
ben bi heyecan bi günaydın diyemeden zııırrrt diye atladım soulfly ın rüyası için...

Canım ya ev işlerine dalmışım
Bakmadım pcye.Rüyamda sizle konuşuyordum sanki birini teselli ediyordum ama sen miydin heaven1 miydi hatırlamıyorum

canım teselli mi ediyodun...o zaman kesin o benimdirocak ayından da bi ümidim yok...grip yüzünden çalışma yapamaz oldukneyse canım ya hayırlısı artık ben 2-3 ay kafayı yedim bebek bebek diye ama yaptığım stres yüzünden adet düzenim bozuldu bi o kaldı yani bana başka da bişey yok ben de bu ay ve bundan sonra ki aylar xxxlarge olmaya karar verdim:119::119::119:

selam kızlar günaydın herkese...

soulfly canım rüyan hayır olsun inşallah... henüz adet olmadım ama olcakmış gibi hissediyorum bilemiyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…