Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

selam kızlar günaydın herkese...

soulfly canım rüyan hayır olsun inşallah... henüz adet olmadım ama olcakmış gibi hissediyorum bilemiyorum..

İnşallah olmazsın canım.Rüyadan sonra senden ümitliyim tersine çıkarmış ya o bakımdan :KK1:Hem adet belirtileriyle hamilelik belirtileri aynıymış zaten

inşallah öyledir canım:90: sen nasılsın bitti mi adetin??

Benim adetim çok garip oldu.7 gün sürer normalde.Bu sefer normalden çok az geldi ve 3 gün sürdü.Aslında daha tam da bitmedim leke leke geliyo ama dünden beri pet takmıyorum.Stresten falan öyle oldu herhalde.İltihap falan olmasın da :KK14:Yarın doktora gitçem merak ettim sebebini

selam kızlar günaydınnn...nabersiniz?saat 2de işe başlıcam sil süpür buzdolabını fln temizlicem...offfff akşam da yemege davetliyiz çok işim var ama sizleri özledim.2 ye kadar mühlet verdim kendime..sizleyim:KK16: özlemişim :KK16:

Merhaba tüm meleklerini bekleyen arkadaşlar,

tam 6 gündür adet gecikmem vardı ve test yaptırmaya korkuyordum negatif çıkarsa diye ama annemin ısrarıyla az önc test yaptım ve pozitif çıktı şükürler olsun..Allahım bu ay bekleyen ve tüm ekleyen anne adaylarının yardımcısı olsun.. mutluluğumu tarif bile edemi:KK16:yorum...

Allah saglıkla kucagına almayı da nasip etsin canım..darısı başımıza:KK16:

Benim adetim çok garip oldu.7 gün sürer normalde.Bu sefer normalden çok az geldi ve 3 gün sürdü.Aslında daha tam da bitmedim leke leke geliyo ama dünden beri pet takmıyorum.Stresten falan öyle oldu herhalde.İltihap falan olmasın da :KK14:Yarın doktora gitçem merak ettim sebebini

inşallah yoktur bişey muhtemelen stresten olmuştur bide çok şartlandırdık ya seni hamilesin diye ondan olabilir sen yinede git baktır içimiz rahat etsin.. birdaha da kimseye "bence sen hamilesin" falan demicem... deece'den de sendende çok umutluydum ama olmadı neyse hayırlısı olsun

selam kızlar günaydınnn...nabersiniz?saat 2de işe başlıcam sil süpür buzdolabını fln temizlicem...offfff akşam da yemege davetliyiz çok işim var ama sizleri özledim.2 ye kadar mühlet verdim kendime..sizleyim:KK16: özlemişim :KK16:

günaydın canım... bende tam senden bahsediyodum:KK1: hoşgeldin

soulfly_eu, deece+, ces1234+, smyr, zehra2509+
Kızçeler neden konuşmasınız bea:KK1:
geçmişi okumaya yeltendim ama 3 sayfa sonra pes ettim şekerim:KK9:
inşallah yoktur bişey muhtemelen stresten olmuştur bide çok şartlandırdık ya seni hamilesin diye ondan olabilir sen yinede git baktır içimiz rahat etsin.. birdaha da kimseye "bence sen hamilesin" falan demicem... deece'den de sendende çok umutluydum ama olmadı neyse hayırlısı olsun
ah be canım ben de soulflydan çok ümitlyidim kendimden fazla..ama nasip işte napalım 2011i istiyo demekki sıpa oğlu sıpalarımız:KK9:

O zaman şuan itibariyle tam 19 dakikamız kaldı :KK14:
Oysa ki özlemiştim seniiiii

Tatlım belirtileri duyan hamilesin diyodu zaten :KK1:İnşallah ahkkımızda hayırlısı olur.Ocaktan umutluyum :KK9:

soulfly_eu, deece+, ces1234+, smyr, zehra2509+
Kızçeler neden konuşmasınız bea:KK1:

boyle bilmeden beklemek cok sinrimi bozuyor artik da o yuzden pek keyfim olmadığı için yazmaktan çok okumakla yetiniyordum Deece. Sen nasilsil?

O zaman şuan itibariyle tam 19 dakikamız kaldı :KK14:
Oysa ki özlemiştim seniiiii

ben de ben deeeee:KK19::KK19: 12de kalktık beyim saolsun krep istedi fln yap ye topla anca gelebildimm kıslar...nası bacaklarım agrıyo resmen titryolar..geldi gelecek heralde..dün akşamdan beri hep oldum sanım wclere koştum ama gelmemişti..bugun ve yarından ümitliyim gelirse bende 20 ocak diye yazdırcasm turlikime :KK16:

ben de ben deeeee:KK19::KK19: 12de kalktık beyim saolsun krep istedi fln yap ye topla anca gelebildimm kıslar...nası bacaklarım agrıyo resmen titryolar..geldi gelecek heralde..dün akşamdan beri hep oldum sanım wclere koştum ama gelmemişti..bugun ve yarından ümitliyim gelirse bende 20 ocak diye yazdırcasm turlikime :KK16:

Hadi gelsinler zaten artık.Turlik nerede liste yapıyor ki :KK53:

iyiyim canım sen nasılsın ?artı sıkma canınıııııı :KK19:

Yok sıkmıyorum zaten canımı da oyle birsey yapamadan beklemek geriyor biraz burdaki herkes taktir eder heralde bu durumu. Neyse sali is donusu tast alicam, çarşamba sabah ilk isim testi yapmak olacak. sonucu bildiririm buradan tum halkima :):):) Neyse daha once dedigim gibi bizim bir acelemiz yok. ne zaman olursa olsun artik.

Bu arada insallah seninkiler de gelir artik. toplamda kac gun gecikmis olacak ki? bayagi bir zaman oldu heralde 12 gun falan hı?

X