Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

Sıkma canını.İnsan geriliyor sıkılıyor ama yapacak bir şey yok.Allah hepimize deece sabrı versin :KK1:

Aynen oyle, yapacak birsey yok. Su banka kredisi reklamlari cikiyor ya o bizim de isimize yaraacak aslinda keske;

:KK9::KK9::KK9:BİR AY ÜÇ HAFTA OLSA:KK9::KK9::KK9:

bir ay üc hafta olana kadar beklemekten baska care yok hanimlar.

Aynen oyle, yapacak birsey yok. Su banka kredisi reklamlari cikiyor ya o bizim de isimize yaraacak aslinda keske;

:KK9::KK9::KK9:BİR AY ÜÇ HAFTA OLSA:KK9::KK9::KK9:

bir ay üc hafta olana kadar beklemekten baska care yok hanimlar.
Çok tuttum o reklamı aslında
kızım olursa da adını eklül koyarım artık :KK1:

Yok sıkmıyorum zaten canımı da oyle birsey yapamadan beklemek geriyor biraz burdaki herkes taktir eder heralde bu durumu. Neyse sali is donusu tast alicam, çarşamba sabah ilk isim testi yapmak olacak. sonucu bildiririm buradan tum halkima :):):) Neyse daha once dedigim gibi bizim bir acelemiz yok. ne zaman olursa olsun artik.

Bu arada insallah seninkiler de gelir artik. toplamda kac gun gecikmis olacak ki? bayagi bir zaman oldu heralde 12 gun falan hı?

bugun 14.gün :KK53:

kızlar ben çıkıyorum kocamla karşılıklı bi kahve içicez gelirim birazdan inşallah burda olursunuz:KK54::KK54:

Eylül vve Nisan guzel isimler bence zaten. Bir de ben HAziran diye isim bil duydum. Fakultede bu isimde biri vardı.
ünide hocamızın oğlunun adı temmuzdu :KK53:
kızlar ben çıkıyorum kocamla karşılıklı bi kahve içicez gelirim birazdan inşallah burda olursunuz:KK54::KK54:
afiyet şeker olsun canım güle güle:KK3:
Bayaaa oldu, neredeyse 45 gunde bir hastalaniyorsun, ama olsun, sagligin yerinde olsun da na zaman gelirse gelsin

böyle deildi aslında ama bir ilki yaşıyorum

Afiyet olsun
Ne güzel kocan pazar günü yanında.Benim kocişim bazen pazarları bile çalışıyor tıpkı bugün gibi.Özel sektörün gözü kör olsun :KK47:

benimki de oyle canım..bu pazar evde nihayet..aynen özel sektörün gözü kör olsun..

canlarım bnim çıkmam lazım işlerim var.:KK53:sonra helva yapıcam davetli oldgmuz yere götürmek içn:KK53:duş alıcam ve 18.30da hazr olmam lazım:KK52:..anca olurum..size iyi sohbetler.:KK9:.özleyin bni:76::76:..kendinize ii bakınnn ..:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

benimki de oyle canım..bu pazar evde nihayet..aynen özel sektörün gözü kör olsun..

canlarım bnim çıkmam lazım işlerim var.:KK53:sonra helva yapıcam davetli oldgmuz yere götürmek içn:KK53:duş alıcam ve 18.30da hazr olmam lazım:KK52:..anca olurum..size iyi sohbetler.:KK9:.özleyin bni:76::76:..kendinize ii bakınnn ..:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

hoscakal kolay gelsin iyi eglenceleeeer

slm kızlar ya bayağıdır giremedim bende bugün kkyla uğraştım rüyamda hatta test yaptırdım negatifmiş doktor boş gebelik diyor bana kadın doğum uzmanına görün diyor sonra sizlerele filan konuşuyorum kızlar ben hamile değilmişim inşallah sizler olursunuz diyorum kalktım oh be rüyaymış dedim:KK52: kafayı yedim ne:KK53:buarada ben hala adet filan olmadım ya napayım kızlar boğazım ağrıyo ilaç alsam mı ya:26:

slm kızlar ya bayağıdır giremedim bende bugün kkyla uğraştım rüyamda hatta test yaptırdım negatifmiş doktor boş gebelik diyor bana kadın doğum uzmanına görün diyor sonra sizlerele filan konuşuyorum kızlar ben hamile değilmişim inşallah sizler olursunuz diyorum kalktım oh be rüyaymış dedim:KK52: kafayı yedim ne:KK53:buarada ben hala adet filan olmadım ya napayım kızlar boğazım ağrıyo ilaç alsam mı ya:26:

testte negatif mi cikmisti. bence kan tedsti yaptırmadan ilaç alma

Görüşürüz tatlım kendine iyi bak:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Kan testi yaptır.Şu idrar testinde negatif çıkınca inanıyor musunuz?Valla ben inanmıyorum :KK9::KK9:
Daha idrara düşmemiştir falan filan diyorum :KK9:Bence sen de bi kan testi yaptır tatlım belki erken yaptın testi

Kan testi yaptır.Şu idrar testinde negatif çıkınca inanıyor musunuz?Valla ben inanmıyorum :KK9::KK9:
Daha idrara düşmemiştir falan filan diyorum :KK9:Bence sen de bi kan testi yaptır tatlım belki erken yaptın testi

aman canım ne bileyim çıkar diye tahmin etmiştim neyse yarında olmazsam kan testi yaptıracam:KK16:

evet canım negatif çıkmıştı bir kaç gün önce yarına kadar beklesemmi acaba sonra kan testi yaptırıp ona göre ilaç alayım dimi?

Regl tarihin yakınsa yarın kan testi yaptırırsan cıkar zaten sen de ya yuppii die sevinirsin, ya da kısmet onumuzdekı aylara der, ilacını içersin

X