Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

gözün aydın canıımm,,,Allah hayırlı,sağlıklı sıhhatli,bir evlat nasip eder inşlhhh,,,darısı isteyen herkeseeeeee

4444 Salat-ı Tefriciyye duası listemiz

1***_ebru32 ___________11 ocak _______202
2***turlik 202___________12 ocak_______202
3***soulfly_eu__________???????________202
4***sedase__________________________ 202
5***Kad_er ____________7 ocak ________202
6***zehra2509__________???????_______ 202
7***deece______________??????________202
8***mutluluk84__________5 ocak________202
9***amtcdm___________12 ocak________202
10***sedosumm_________??????________202
11***
12***
13***
14***
15***
16***
17***
18***
19***
20***
21***
22***

hadi kızlar bekliyoruz.okumak isteyen beklenmeyen adet tarihini yazsın...

slm ebrucumm,ben iyiiyim,,,komşudaydım bugün,aşuremi yedim geldim,öğlenleyin çok canım çekmiştii de,,,,seni sormalı,adetin ne zaman bitiyooo:18:

Son düzenleme:
slm sekerrrlerrr nasilsinizz??

sedacim hamilelik nasil geciyor simdilik
canım, valla durmadan acıkmaya başladım ben, zaten pcostan dolayı hayli kiloluyum,bilmiyorum ne olacak.gerçi başladığım kilodan 2 kg daha vermişim şeker için diyet yapıyorum ya ondan herhalde.aşure istiyorum ben ya

son dersime gireceğim birazdan.12 saat ders var, bugün tek bu saatim boştu.anca geçmişi okudum.akşam eve gidince burda olursunuz inşallah.bütün kızlar toplanalım.

slm ebrucumm,ben iyiiyim,,,koşudyım bugün,aşuremi yedim geldim,öğlenleyin çok canım çekmiştii de,,,,seni sormalı,adetin ne zaman bitiyooo:18:

iyyim bende canim saol:)
adetim normalinde 5-6 gün sürerdi ama bugün 4. gün ve bitmek üzere sanirim
bu arada sana kader diyoruz ama ismin gercektende kadermi??

slm ebrucumm,ben iyiiyim,,,komşudaydım bugün,aşuremi yedim geldim,öğlenleyin çok canım çekmiştii de,,,,seni sormalı,adetin ne zaman bitiyooo:18:

bana do yollayın bir tabaaak! yarın ben de yaptırtayım bizimkiler ya,olmuyor böyle.yiyebileceğim şeker yüzünden 2 kaşık ama olsun.

iyyim bende canim saol:)
adetim normalinde 5-6 gün sürerdi ama bugün 4. gün ve bitmek üzere sanirim
bu arada sana kader diyoruz ama ismin gercektende kadermi??

ismim kader değil ama sevdim bu ismidee,,,yakıştı sanki bana,,,
ismim esra ama siz bana kader deyinn :82::80:

eee nede olsa hamilesin artik acikman normal
insallah dogumundan sonra bi güzel spora baslarsin aldigin kilolari geri verirsin insallah
aksama ben burda olurum herhalde ya toplanalim valla sohbet ederizz

bana do yollayın bir tabaaak! yarın ben de yaptırtayım bizimkiler ya,olmuyor böyle.yiyebileceğim şeker yüzünden 2 kaşık ama olsun.

ayyy bebişiimm,,,çok mu çekti canınn,,,komsulardan filan yapan olmuştur ,evde olmadığından belkide getirememişlerir,,,keşke yapsaydım da gönderebilseydim sana

ayyy bebişiimm,,,çok mu çekti canınn,,,komsulardan filan yapan olmuştur ,evde olmadığından belkide getirememişlerir,,,keşke yapsaydım da gönderebilseydim sana

aynen tatlimm yaa benimde aklim kaldi sendee:18: keske yapabilsekte gönderebilsek sana hemde bi kazannn

tamam esracimm pardon kadercimm
benim en sevdigim isimlerden birisiii kaderr
nedense cok seviyorum bu ismi

ebrucum benimde regli erken bitti aslında, ama lekeler yüzünden bekliyordum,bugün 6. gün ve bitti şükürr,,belki bugün kaynatabilirizzzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…