Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

kızzlar mrb bende yeni üye oldum paylaşımlarınız çok güzel biraz konuyu dağıtacağım ama nolur bana da yardımı olun benim bugün adet günüm göğüslerim 1 hafta önceden başladı ağrımaya uçları bile felaket acıyordu ara ara kasık larda batmalar oluyo ve sürekli turşu yemek istiyor canım acaba hamilelik belirtisimi yoksa adet belirtisimi anlayamadım

canım benim gurbet zor olsa gerek :KK43::KK43:

Canım hoşgeldin kan testi kesin çözüm şimdi ne desek boş..herkesin değişiyo belirtisi :KK16:

hoşgeldin canımm,,,ne sınavına girdin ki bebişim,,,iinşlhh iyi geçmiştirrr,,,kırmızılar kafaya taktıkça geç gelirr,,,ne zaman teşrif ederse etsinn,boşver salla gitsinn canım:KK16:

hoşbulduk canım ehliyet sınavına girdim geldim fena geçmedi hayırlısı artık...ya takmıyorum canım ama eczanelerin önünden geçerken yine kendimi zor tuttum deece geldi aklıma almadım bende:KK52:birde bidaha negatifi görmek istemedim galiba:63:

ay canım bende aynen gurbetteyim burda kimsem yok:KK70:aşure yapsam mı acaba demeye başladım bende gelin bende yiyelim:KK71:
aynen bende sen gibiyim canim bende gurbetteyim dun asure yaptim buralarda kimse yokki dagitasin bende kocise verdim dukkana iscilere goturdu ...bu arada sen nerde yasiyorsun ben ingilteredeyim...

aynen bende sen gibiyim canim bende gurbetteyim dun asure yaptim buralarda kimse yokki dagitasin bende kocise verdim dukkana iscilere goturdu ...bu arada sen nerde yasiyorsun ben ingilteredeyim...

ay canım sen daha uzakta mışın :KK53:ben türkiye içinde gurbetteyim malatyadayım:KK70:

kızlar benim kocişko evde sınavdan geldin pcye kapaklandın beni burda unuttun diyor:KK9:şimdilik ben kaçar azcıkda onun gönlünü yapayım küsmesin bana:KK76:hayırlı haberler duymak dileğiyle hepinizi çok seviyorummmm öptüm:KK16:

ehliyet sınavı canım inşallah...buarada test filan yapmış mıydın?hakkımızda hayırlısı:KK49:
yok tatlim 4 gun varken yapmistim ama bisey yoktu moralim bozuldu simdi beliyorum kizlarla sozlestik ayin 22 sinde hep beraber yapicaz sonrada haberlerimizi buradan yazicaz insallah allah gonlumuze gore verir hepimize...evet gurbetlik cok zor ve benim kendi ailemdenhic kimse yok burada cok SIkiliyorumm insallah bir an once bebegim olur bende vaktin nasil gectigini anlamam...

AMİİİİİİİİİİNn:KK9:

pek hızlısın maşallah senin evin de bnmki gibi nohut oda bakla sofa mı :KK61:

sabret canm bende sabrediyorum hani hep beraber yapicaz demistik yaa bekle sabret bak benimde bugun 4 gun oldu sizleri bekliyorum ama hani heyecandanda olecek gibiyim...

Merhaba tüm meleklerini bekleyen arkadaşlar,

tam 6 gündür adet gecikmem vardı ve test yaptırmaya korkuyordum negatif çıkarsa diye ama annemin ısrarıyla az önc test yaptım ve pozitif çıktı şükürler olsun..Allahım bu ay bekleyen ve tüm ekleyen anne adaylarının yardımcısı olsun.. mutluluğumu tarif bile edemi:KK16:yorum...

tam 6 gündür adet gecikmem vardı ve test yaptırmaya korkuyordum negatif çıkarsa diye ama annemin ısrarıyla az önce test yaptım ve pozitif çıktı şükürler olsun..Allahım bu ay bekleyen ve tüm bekleyen anne adaylarının yardımcısı olsun.. mutluluğumu tarif bile edemiyorum

tam 6 gündür adet gecikmem vardı ve test yaptırmaya korkuyordum negatif çıkarsa diye ama annemin ısrarıyla az önc test yaptım ve pozitif çıktı şükürler olsun..Allahım bu ay bekleyen ve tüm ekleyen anne adaylarının yardımcısı olsun.. mutluluğumu tarif bile edemi:KK16:yorum...

Allah saglikla kucagina almayida nasip etsin canim:)

hayırlı olsun.allah tamamına erdirsin .

X