Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

hiç görmedim fatihi ilmiyorum canım..bizim ev de 1 oda 1 salon..çooook memnunum..1 odam daha olsa bi yere kıpırdamazdım da bebiş gelirse mecbur gideriz :KK9:

tabiki..hiç belli olmaz zaten regl belirtilerinden farkı yok ki erken gebelik belirtilerinin..sen olacağına inandıktan sonra Allah da ol der olur inşallah.:KK16:

Benim yine daha büyükmüş :KK1:Ben de çocuk olursa taşınmak istiyorum ama ev bizim o kadar da masraf yaptı eşim taşınmak istemiyor.İşine de çok yakın.Bu konuda soğuk savaş var aramızda

aynen yaaa..gunun 20 saati uyu desen uyur..bi tek bumbuma gelince uyumaz :KK17: akrep burcu nolcak..
ben de çıt dese bişi uyanırım..sonra da uyuuu uyuyabilirsen:KK37:

:KK1:
Eve geliyor tv karşısında uyukluyor gel azcık dışarı çıkalım desem yorgun çalışsak mı ne deyince zımba gibi oluyor.:78:

Harbi senin şu kırmızılar ne zaman gelmeyi düşünüyor.Bak ben az geliyorlar diye hemen doktor randevumu ayarladım.Pek pimpirikliyim herhalde :KK1:

Benim yine daha büyükmüş :KK1:Ben de çocuk olursa taşınmak istiyorum ama ev bizim o kadar da masraf yaptı eşim taşınmak istemiyor.İşine de çok yakın.Bu konuda soğuk savaş var aramızda

aynen canım..bizim ev de bize ait.o zmaan kesemize uygun ya bu ev alıncaktı yada 500 600e kiraya çıkcaktık..kendimizin olsun ufak olsun dedik..ama bebiş gelince kiraya çıakr burayı da kiraya veririrz heralde. :44:

:KK1:
Eve geliyor tv karşısında uyukluyor gel azcık dışarı çıkalım desem yorgun çalışsak mı ne deyince zımba gibi oluyor.:78:

Harbi senin şu kırmızılar ne zaman gelmeyi düşünüyor.Bak ben az geliyorlar diye hemen doktor randevumu ayarladım.Pek pimpirikliyim herhalde :KK1:

hahaha :KK9::KK9:aynen yaa..canım o kadar şiş ki karnım fln ha geldi gelecek diye gitmedim acıkcası..ama gelmesse giderimm ben de haftaiçi duruma göre...

hahaha :KK9::KK9:aynen yaa..canım o kadar şiş ki karnım fln ha geldi gelecek diye gitmedim acıkcası..ama gelmesse giderimm ben de haftaiçi duruma göre...

Bence de git.Aman bir şey olmasın da stresten olsun sadece.Benim de aslında bugün adet günümdü ama adetim geldi bitti bile :KK14:
Ama var ya hissettim bu ay bana test bile yaptırmıcak hemen gününde gelcek kırmızılar dedim yine yanılttı beni daha erken geldiler :KK1:

günaydın bacılar...:KK16::KK16::KK16:
herkes nerelerde hala uyuyo musunuz yoksa fıstıklar:KK34::KK34::KK34:

ben sabah gözümü açar açmaz örgüye başladım :KK6::KK6::KK6:

Son düzenleme:
uyumak mıııııııı..:KK14::KK14:.aaah ah nerdeeeeee:KK52: çalışıyoruz

ahhh kıyamam:KK19::KK19::KK19:...ne bilim haftasonu ya bi de kimseleri görmeyince burda dedim bizim kızlar uyuyo...neyse canım yarın pazar...pazar günleri evdesin nasıl olsa demi?

İşlerimi yaptımmmmmm
yemek bile yaptım
şimdik de komşuma aşure yemeğe gidiyorum kızlarrrrrr
hadi deecem benim görüşürük
sana da kolay gelsin tatlım:KK16::KK16:

hayırlı hafta sonra kızlar...bende sınavdan geldim kesin sınavda kırmızılar gelir dedim ama hala gelmedi:KK53::KK52:

hayırlı hafta sonra kızlar...bende sınavdan geldim kesin sınavda kırmızılar gelir dedim ama hala gelmedi:KK53::KK52:

hoşgeldin canımm,,,ne sınavına girdin ki bebişim,,,iinşlhh iyi geçmiştirrr,,,kırmızılar kafaya taktıkça geç gelirr,,,ne zaman teşrif ederse etsinn,boşver salla gitsinn canım:KK16:

X