Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

offf canım ya daha 10 kişi olduk.20 kişiye nasıl çıkıcaz biz?acaba 1 kişi daha bulup 11 kişiyle 404 er tane mi okusak.yoksa bi türlü başlayamıcaz...

ya cnm ebucubu arkadasimiz 2 gündür gelmiyor sanirim bu duayi o önermisti oda gelirse tam oluruz herhalde ve dedigin gibi 404er tane okuruz artik yoksa arkadas bulana kadar ocak ayi gelecek ve biz hala baslayamamis olucazz:KK37:

iyiyim, sen nasilsin? sabah cok erkenden deece,soulfly ve ben buradaydik. ama baya erkendi. sizleri gorememistik bugun. neler yaptiniz?

valla ben 11 e kadar dana gibi yattım...gribim bu ara sürekli yuvarlanıyorum arada sırada da kalkıp delirmiş gibi örgü örüyorum:KK6::KK6::KK6:

valla ben 11 e kadar dana gibi yattım...gribim bu ara sürekli yuvarlanıyorum arada sırada da kalkıp delirmiş gibi örgü örüyorum:KK6::KK6::KK6:

gecmis olsun. ama örü örmek iyi geliyordur de mi strese? ben de guya bugun yun almaya gittim amaalmadan dondum :) baska seylere daldi kafam unuttum geldim.

ya cnm ebucubu arkadasimiz 2 gündür gelmiyor sanirim bu duayi o önermisti oda gelirse tam oluruz herhalde ve dedigin gibi 404er tane okuruz artik yoksa arkadas bulana kadar ocak ayi gelecek ve biz hala baslayamamis olucazz:KK37:

o zaman şöyle yapalım hemen 1 kişi daha bulup yarın başlayalım ama okuyanlar hemen haber versin...biz daha önce başka bi topicte 41 yasin e başlamıştık günler geçti ne gelen oldu ne giden...Allah kabul etsin ama bana da bi türlü sıra gelmeden dua bitti.o yüzden burda çok özverili davranmalıyız.listede olanlar bu akşam buraya yazsınlar ve yarın hemen başlayalım.öyle vur-kaç-cööööö yapmasın kimse...

o zaman şöyle yapalım hemen 1 kişi daha bulup yarın başlayalım ama okuyanlar hemen haber versin...biz daha önce başka bi topicte 41 yasin e başlamıştık günler geçti ne gelen oldu ne giden...Allah kabul etsin ama bana da bi türlü sıra gelmeden dua bitti.o yüzden burda çok özverili davranmalıyız.listede olanlar bu akşam buraya yazsınlar ve yarın hemen başlayalım.öyle vur-kaç-cööööö yapmasın kimse...

canim biz burda yanlis hatirlamiyorsam 10 arkadasiz ebucubu arkadasimizla birlikte
dün amtcdm diye bir arkadasimiz daha katilmak istedi listeye.... bence dedigin gibi yapalim
hemen yarin baslayalim duaya listeyede yazariz basladigimizi....
herkeze 404er defa yazalim insallah herkez okur

bu arada 10 arkadasiz diye demek istedigim
iyi dostluklar kurdugumuza inaniyorum yani kimse okumamazlik yapmaz sanirim ve umuyorum:KK9:

canim biz burda yanlis hatirlamiyorsam 10 arkadasiz ebucubu arkadasimizla birlikte
dün amtcdm diye bir arkadasimiz daha katilmak istedi listeye.... bence dedigin gibi yapalim
hemen yarin baslayalim duaya listeyede yazariz basladigimizi....
herkeze 404er defa yazalim insallah herkez okur

ben ocak topicinde yazdım.ordan da istekli olan varsa gelir buraya...11 kişi olur olmaz hemen başlarız yarın.yoksa çok uzun sürecek...

4444 Salat-ı Tefriciyye duası listemiz

1***_ebru32 ___________11 ocak _______404
2***turlik 202___________12 ocak_______404
3***soulfly_eu__________???????________404
4***sedase__________________________ 404
5***Kad_er ____________7 ocak ________404
6***zehra2509__________???????_______ 404
7***deece______________??????________404
8***mutluluk84__________5 ocak________404
9***amtcdm___________12 ocak________404
10***sedosumm_________??????________404
11***

hadi kızlar bekliyoruz.okumak isteyen beklenmeyen adet tarihini yazsın...

canim bu sekilde diyorsun degilmiii???

Son düzenleme:
bu arada 10 arkadasiz diye demek istedigim
iyi dostluklar kurdugumuza inaniyorum yani kimse okumamazlik yapmaz sanirim ve umuyorum:KK9:

canım benim bende burda ki arkadaşlarımızın samimiyetine inanıyorum...işte bi kere oldu yine düzensizlik olmasından korkuyorum...

canım benim bende burda ki arkadaşlarımızın samimiyetine inanıyorum...işte bi kere oldu yine düzensizlik olmasından korkuyorum...

bizde söyle yaparizz ozamann eger ,,,,kimseden bi cvp gelmezse,,, okudumu okumadimi diye
birbirimiz icin tamamlariz duayi eger istersen ve zor gelmeyecekse

3***soulfly_eu__________???????________404
4***sedase__________________________ 404
6***zehra2509__________???????_______ 404
11***

canim bu sekilde diyorsun degilmiii???

aynen bu şekilde canım...dediğim gibi tesbih çekerek sayarsak daha kolay takip ederiz...sadece bi öneri tabi bu...

bizde söyle yaparizz ozamann eger ,,,,kimseden bi cvp gelmezse,,, okudumu okumadimi diye
birbirimiz icin tamamlariz duayi eger istersen ve zor gelmeyecekse

yok kız niye zor gelsin ki.adet olur yada ne bilim başka bişey çıkar seve seve okurum...önemli olan niyet ve kalplerin temizliği biz aynı kalp temizliği aynı niyetle gelmedik mi buraya...:KK54::KK54::KK54:

3***soulfly_eu__________???????_______ 404
4***sedase__________________________404
6***zehra2509__________???????_______404
11***

X