Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

Kızlar benim adetim bitti gibi sadece peçeteye kahverengi akıntı geliyo pedde bir şey yok
sadece iki gün sürdü ve çok az geldi normal adetime göre :26:
bu ne ola ki

Ben sormadan sen yazmisin zaten gec kaldi sorum. Ben de anlamadim nedir senin bu durumun boyle. kan testi yaptirmamis olsan implantasyon kanamasi dicem ama testin de negatif cikmisti. Bu sefer boyle az akintiyla gececek demek ki. Doktora gidicek misin, randevu mu almistin sen?

Ah canım ya ne kadar sevindim anlatamam bugün hep aklımdaydın hep dua ettim inşAllah hep böyle sağlıkla gider

çooook sevindim canım.ikinizide öpüyorum

çok şükürrrr canım yaaa,,,inan çok sevindimmm,,,inşlh bebeğini sağlıkla kucağına alırsınnn,,,

oh ya ne güzel haber bu
cok sevindim canim hadi insallah Rabbim kucagina almayida nasip eder

sedacım gözün aydın...çok sevindim senin adına...hayırlısıyla kucağına da alırsın inşallah

canım nasıl sevindim anlatamam..gözün aydın...Rabbim sonuna kadar sağlığını daim eder inşallah...

sedacım çok sevindim Allah tamamına erdirir inşallah

canlarım,hepinize de çok teşekkür ederim.güzel gönüllerinize göre versin allahım,ben çok bekledim sizi bekletmesin.hep dualarımdasınız. bugün ben gerildim dedikçe yatıştırdınız.hep olumlu bir şeyler sezdim.allah razı olsun hepinizden.darısı başınıza olsun!

Evet pazartesi gidicem
Ama implantasyon kanaması damla damla herhalde.Benimki yine geliyordu ama hep aynı miktarda.Normalde 2.gün çok yoğun olurdu şimdi tam tersi 2. gün azaldı şimdi yok gibi.İşin garibi midem falan da bulanıyor.İnsan ister istemez acaba mı diyo kendini tutamıyor.Ama sonra aklıma kan testi geliyor umutlarım gidiyor.

dua listemiz

1 _ebru32___________202
2 turlik______________202
3 soulfly_eu_________
4 ces1234___________
5 mutluluk84_________
6 ada_44
7 Kad_er___________
8 smyr_____________
9 zehra2509________

kizlar bu sekildemi olsun listemiz??

adi listede yazipta duaya katilmak istemeyen söylesin silerim

veya katilmak isteyende söylesin ve kac adet okuyacak herkez bildirsin ona göre yazarim

sedacim hamile oldugun icin seni yazmasim ama sende katilmak istersen seve seve senide listeye eklerim

Ben de okurum 200 tane ama bi kaç gün sonra başlayabilirim adetim bitti mi bitmedi mi anlayayım da ona göre

.ben katilmak istemiyorum. Yanlis anlamayin ben de müslümanım elham dülillah ama boyle sanal ortamdan paylasmanin dogru olmayacagini dusumuyorum. Tabi onemli olan niyet ama yanlis anlamayin, siz duanizi edin tabi paylasarak ama ben bireysel yapmak istiyorum rızanızla

çalışıyorum canım ben bi de kursum oluyo ders çıkışı.ama elimden geldiğince okurum.ortalama bi sayı olsun çalışanlar ve çalışmayanlar için

canımsın...inşallah önümüzdeki ay ben de sana yazacağım bunları:92:

İnşallah canım benim.
Ya canım bir de benim adetim bitti sanırım 2 gün sürdü ve çok az geldi.Lekelenme şeklnde de değil ama normalde değil.Kist falan olabilir mi ki.Kaç yıldır adet olurum hiç böyle bir şey yaşamadım:26:

Ben de okurum 200 tane ama bi kaç gün sonra başlayabilirim adetim bitti mi bitmedi mi anlayayım da ona göre

tarafımdan yapılan hesaplamaya göre 20 kişi ile 202 tefriciye 4444 ediyo.iki tanecik daha oku kııııızzzz...hadi hadi hadi...

dua listemiz

_ebru32___________202
turlik______________202
soulfly_eu_________200
mutluluk84_________
ada_44____________
Kad_er___________
smyr_____________
zehra2509________

veya katilmak isteyende söylesin ve kac adet okuyacak herkez bildirsin ona göre yazarim

dua listemiz

1 _ebru32___________202
2 turlik______________202
3 soulfly_eu_________202
mutluluk84_________
ada_44____________
Kad_er___________
smyr_____________
zehra2509________
......

Maşallah 400e doğru gidiyoruz aralık bitince de burda mıyız yoksa kendimize aysız bir topaç açalım mı

sedacim hamile oldugun icin seni yazmasim ama sende katilmak istersen seve seve senide listeye eklerim

canım, ben de okurum elbette sizin için ama şöyle:
malum uzun süre oturamıyorum akşam eve gelince. bilgisayarın karşısında bile uzanıyorum şu anduayı o şekilde okuyamam.o yüzden ben her gün birinizin çırağı olayım.bugün yirmi tane,yarın 15 ertesi gün ne olursa işte anlatabildim mi ya,çok tuhaf olduişte ben kaç okusam söylerim,toplam rakamdan düşersin.????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…