Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

canım nasıl sevindim anlatamam..gözün aydın...Rabbim sonuna kadar sağlığını daim eder inşallah...

evet canim ya benim vaktim bol zaten 1 günde okurum... da bu listeyi hemen birimiz yapsin ya coksa bir türlü basliyamicaz dua ya, ne dersin kim yapsin listeyi..??
bu arada senin adin neydii:26: ??

bende iyiyim çok şükürr canımm,,,yarın reglim bitiyoo,,çalışmalara başlicamm inşlhh,,,durmak yok bu ay,

canım başla hemen de ocak ayının hamileleri de biz olalım.ben grip yüzünden başlayamıyorum bi türlü.kocişkoya her gece keçiboynuzu pekmezi içiriyorum ama icraat yok:78::78::78:

canım başla hemen de ocak ayının hamileleri de biz olalım.ben grip yüzünden başlayamıyorum bi türlü.kocişkoya her gece keçiboynuzu pekmezi içiriyorum ama icraat yok:78::78::78:

canim yaa sonra hamile kalamadim diye üzülme sakin...:26:
senin adetin ne zaman bittiki

evet canim ya benim vaktim bol zaten 1 günde okurum... da bu listeyi hemen birimiz yapsin ya coksa bir türlü basliyamicaz dua ya, ne dersin kim yapsin listeyi..??
bu arada senin adin neydii:26: ??

canım ben çalıştığım için sadece öğleden sonraları evde olabiliyorum o da biişim çıkmazsa...çalışmayan birisi yaparsa daha iyi takip edebilir ben de yardım edebilirim.sayfaya yazılırsa gözden kaçabilir o yüzden okuyacaklar özelden msj atsın...

bu arada adım Hülya...turlik bana eşimin taktığı ötücü bi kuş ismi...

Halinize şükrediiiiiiiiin..ya cumartesi çalışcaklar :84::84::84:

şükred,n tabii, burada hem cumartesi hem pazar çalışan biri var.tek tatilim pazartesi,onda de herkes çalışıyor.hiçbir plana dahil olamıyorum.millet hafta sonu gelmek istiyor,kabul edemiyorum.

canim yaa sonra hamile kalamadim diye üzülme sakin...:26:
senin adetin ne zaman bittiki

adetim c.tesi bitti ama p.tesiye kadar kahve akıntım vardı.p.tesiden çarşambaya kadar eşim gececiydi.dün bugün de gribim işte.bakalım sonumuzu Allah hayır etsin...

allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.çok mutlu oldum.

ötücü bi kus ismi ha
peki hülya ben yapmaya calisirim insallah ... veya baska yapmak isteyen varsa yapar

ötücü bi kus ismi ha
peki hülya ben yapmaya calisirim insallah ... veya baska yapmak isteyen varsa yapar

tamam canım bence de sen yap.ben sana yardım ederim.mesela gözden kaçırdıklarımız olur birbirimize yardım ederiz.

bu arada evde en çok ben konuşurum cııır cııır o yüzden eşim bana turlik gibi ötüyosun bütün gün der...turlik bana yapışınca bende kk ya turlik olarak geliim dedim

guzel nick olmus ama. tebrik ederim esini

Seda coook mutlu edici bir haber verdin. keseyi gordun mu peki? neyse dinlen de sonra gorusuruz

gördük canım,çok şükür.ilk önce kalp atışı alınmadı,dedim eyvah!elim ayağım titremeye başladı.sonra vajinal ultrasonla gördük.çok şükür,çok şükür...rabbim size de nasip etsin.ilkine kalp atışı görmeye gittiğimizde öldüğünü öğrenmiştik,o yüzden bugünkü stresimi anlatamam.allahım hepimize o mis kokuluları kucaklamayı nasip etsin.

Kızlar benim adetim bitti gibi sadece peçeteye kahverengi akıntı geliyo pedde bir şey yok
sadece iki gün sürdü ve çok az geldi normal adetime göre :26:
bu ne ola ki

Esraaaa hic sesin cikmiyor. bitti mi reglin, ya da normale dondu mu diye soriim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…