Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

selam fıstıklar :KK16:nasılsınız.ben ölüyorum bel ağrısından.bide göğüslerim o kadar şişti ki yüksek bir yerden inerken bile ağrıyo:KK1:geçenlerde burada yazılmıştı sanırım.adetten önce akıntı olmuyo kuru hissediliyo diye.doğru mu.yoksa yanlışmı hatırlıyorum:44:

sedaaa zehraa nerdesiniz canım ya bana bi cevap veririmisiniz.

sedaaa zehraa nerdesiniz canım ya bana bi cevap veririmisiniz.

akintisi olmayanlar da oluyor ama genelde, rahim icindeki olusumla alkali olarak akinti olacagi yazar tıbbi forumlarda. ama senin olmamis olabilir tabi. tum belirtiler kisiden kisiye degisiyo. senin baska belirtilerin var mi

ben 15inde test yaptım negatif çıktı.beklemiyorum çok fazla bu ay.ama olsada süper olacak kanımca:KK34:ama belirtileri farkedemiyorum ki.mesela sabhaları çok midem bulanıyo faranjit var her zaman olan bişey.çok tuvalete gçıkıyorum.taş var böbreğimde çok fazla su içiyorum.:KK1:bakalım inşallah hamilesindir canım sen.

ben 15inde test yaptım negatif çıktı.beklemiyorum çok fazla bu ay.ama olsada süper olacak kanımca:KK34:ama belirtileri farkedemiyorum ki.mesela sabhaları çok midem bulanıyo faranjit var her zaman olan bişey.çok tuvalete gçıkıyorum.taş var böbreğimde çok fazla su içiyorum.:KK1:bakalım inşallah hamilesindir canım sen.

15inde test yapmissin ama 15i coook erken idrar testinde zaten cikmazdi ki. Bence hamile olabilirsin. biz burdkailerde sozlestik 22sinde test yapicaz, saat 20:00'da aciklicaz burda. o grupta sen de varmiydin?yoksan sen de katil. 22sini. bekle. biliyorum cok zor ama ben de beklicem bir sekilde. Insallah ikimiz de hamileyizdir.

15inde test yapmissin ama 15i coook erken idrar testinde zaten cikmazdi ki. Bence hamile olabilirsin. biz burdkailerde sozlestik 22sinde test yapicaz, saat 20:00'da aciklicaz burda. o grupta sen de varmiydin?yoksan sen de katil. 22sini. bekle. biliyorum cok zor ama ben de beklicem bir sekilde. Insallah ikimiz de hamileyizdir.

Sedaseeee nasilsin. hemen cevap yaz cabuuuk

hımm dün konuşmuştuk.ondan önce öğrenmezsem hamile olmadığımı yaparım demiştim.hiiiçç gecikmez maşallah:KK1:

teyzeleeeriii ben geldim:)
sizi merakta koydum biliyorum, kontrolden sonra kayınvalideme gittik,orada internet yok,yazamadım. daha geçmişi okumadım.azıcık soluklanayım gelir okurum.
her şey yolunda allahıma bin şükür.6 haftalık. çok korkuyordum.inşallah sonuna sağ salim ulaşırız.siz de benim ardımdan aynı şeyleri göresiniz inşallah.
dua eden gönüllerinize kurban olayım ben.
üstümü başımı değişip azıcık dinleneyim geliyorum.

sizi merakta koydum biliyorum, kontrolden sonra kayınvalideme gittik,orada internet yok,yazamadım. daha geçmişi okumadım.azıcık soluklanayım gelir okurum.
her şey yolunda allahıma bin şükür.6 haftalık. çok korkuyordum.inşallah sonuna sağ salim ulaşırız.siz de benim ardımdan aynı şeyleri göresiniz inşallah.

Seda coook mutlu edici bir haber verdin. keseyi gordun mu peki? neyse dinlen de sonra gorusuruz

:KK64::KK64::KK64:çooook sevindim canım.ikinizide öpüyorum:KK69::KK66::KK66:

çok şükürrrr canım yaaa,,,inan çok sevindimmm,,,inşlh bebeğini sağlıkla kucağına alırsınnn,,,:nazar::emir_bebek::KK9::KK66::KK62:

oh ya ne güzel haber bu:KK9:
cok sevindim canim hadi insallah Rabbim kucagina almayida nasip eder

bu arada slmm kızlarr,,,nasılsnızzz,,,bugün giremedim hiçç,,,var mı hamişş haberrleriii:KK52::KK52:,,,

canlarim ne var ne yok hepinizden
dua meselesi ne oldu
turlikinde dedigi gibi olsun, bence güzel fikir

sedacım gözün aydın:nazar::nazar::nazar:...çok sevindim senin adına...hayırlısıyla kucağına da alırsın inşallah:emir_bebek:

canlarim ne var ne yok hepinizden
dua meselesi ne oldu
turlikinde dedigi gibi olsun, bence güzel fikir

ebruşuuum valla oturdum hesap yaptım.dua zaten çok kısa oturup bi günde bile okuyabiliriz.öncelikle listemizi yapalım.okumak isteyenler adını yazdırsın.202 taneyi 20 kişiye paylaştırırız çabuçacak okunur biter.

X