Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

tamam cnm kolay gelsin görüsürüz yine öptm kib bye

ya kızlar mutluluk84 görünmüyo bikaç gündür... listeyi yenilerdi arada... nolduki acaba.. bizi buluşturdu kayboldu... yoksa benmi göremedim

bencede kizlar evt salati tefriciyenin cok buyuk etkisi var duanin kbul olmayani asla olmaz alah kendine acilan avuclari asla geri cevirmezmis beim bundan asla suphem yok sadece zamani gelince dualarimizi dilekleimizi bize veriyor eminim ki bizim icin en hayirli ve en uygun zamani o bizden iyi bilir kizlar......

süpersin canim ama gercektende 4444 kere okumakta baya zor olsa gerek ama bunu aramizda paylastirabiliriz hatta bi liste bile yapabilirz bunun icin kim kac kere okuyacak diye
yani güzel olurdu tabi ama...
zamani olan okusun derim ben

ya kızlar mutluluk84 görünmüyo bikaç gündür... listeyi yenilerdi arada... nolduki acaba.. bizi buluşturdu kayboldu... yoksa benmi göremedim

süpersin canim ama gercektende 4444 kere okumakta baya zor olsa gerek ama bunu aramizda paylastirabiliriz hatta bi liste bile yapabilirz bunun icin kim kac kere okuyacak diye

yaaa kizlar ben gidemedim konu cok guzellesti ebrucum haklisin bir liste yapalim herkes tabi okumak isteyen herkese bolusturelim hep bir agizdan okuyalim katilmak isteyenler isimlerini versinler 4444 bolelim kac kisiysek kisi sayisina bolelim ve okuyalim...

cnm genelde aksamlari ve sabahlari erken saatlerde girdigini görüyorum ben
gecmisi okumaktan bizimle konusamiyo garibim

bende burdayım,kocişim irmik helvası istedi,şimdi onu yapıyorum,leptopu mutfağa aldım,bi karıştırıp,bi msj ları okuyorummm

evet işte epey zor eşimle konuştukta şimdi günde 200 tane okusam (ki buda kolay değil) bile 22 gün ediyo..ben şunu anlayamadım kendimizmi okumamız gerekiyo yoksa dağıtabilirmiyiz acaba.. Bide şu var kızlar diyelim ki eşe dosta arkadaşa bölüştürdük peki bizim haricimizde kim bizim kadar yürekten dileyebilirki hacetimizi bizim kadar...pek anlatamadım galiba ama anladınız işte siz ne demek istediğimi

ben de katılırım. ama ne kadar okuyabilirsem şeklinde de mızıkçılık yaparımuzun süre oturamıyorum,bilgisayarı sehpaya çekip kanepeye uzanıyorum akşamları.uzanarak okuyamam sonuçta.ben her gün birinizin yardımcısı olurum.mesela ebruya 150 ni düştü,ben 10 tanesini okurum,ertesi gün diğerinizin?olur mu öyle?

evet canim ben varimda nasil olcakki bu hepimiz icin sadece 4444 kere yeterlimi yoksa her kisi basina mi 4444 kere okunacak.... sence??

evet canim ben varimda nasil olcakki bu hepimiz icin sadece 4444 kere yeterlimi yoksa her kisi basina mi 4444 kere okunacak.... sence??

gönüller bir olsun yeterki hepimiz için 4444 kere okuyalım bakalım... bende varım ama çalıştığım için fazla vakit ayıramayabilirim

dagitabiliriz canim ama bence sadece kendi aramízda bölüstürelim zaten hepimiz biliyoruz ne kadar cok istedigimizi herkezin yürekten dua edecegine inaniyorum

Bilmiyorum ki Sedacım kafam karıştı ama denemekte fayda var sonuçta dua

bireysel okuyalım,herkes kendisi için hayırlısını dilesin.hani diyet yaparken falan toplu halde olunca gaza gelir ya insan? uzun bir dua değil,ne zaman biterse bitsin,çok önemli mi?fırsat buldukça....

bireysel okuyalım,herkes kendisi için hayırlısını dilesin.hani diyet yaparken falan toplu halde olunca gaza gelir ya insan? uzun bir dua değil,ne zaman biterse bitsin,çok önemli mi?fırsat buldukça....
bunu bir alternatif olarakyazdım ama buradaki herkes kendisine istediği kadar arkadaşına da bebek istiyordur bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…