Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

kizlar bisey sorcam ya

hamile kalabilmek icin bi dua varmis daha dogrusu temiz bir kagida 110 defa "Bismillâ-hirrahmânirrahîm yazip o kagidi hamile kalana kadar üzerimizde tasiyacakmisiz...

siz ne diyorsunuz buna yani bu besmeleyi iliski sirasinda bile tasiyacakmisiz sizce dogrumu bu:KK37:

siz olsaniz ne yapardiniz:26:

Bende duymuştum ebrucum(bu arada bende ebru) öle bişey ama hiç araştırmamıştım..Bunu bir araştıralım bakalım belki daha farklı dualarda buluruz çünkü duanın gücüne gerçekten çok inanıyorum.. Ama ilişki sırasında üstümüzde taşımak biraz tuhaf rahatsız olurum gibime gelmiyo zaten robot gibi ilişki yaşıyoruz şu yumurtlama olayı yüzünden daha çok kasmazmıyız??

kizlar bisey sorcam ya

hamile kalabilmek icin bi dua varmis daha dogrusu temiz bir kagida 110 defa "Bismillâ-hirrahmânirrahîm yazip o kagidi hamile kalana kadar üzerimizde tasiyacakmisiz...

siz ne diyorsunuz buna yani bu besmeleyi iliski sirasinda bile tasiyacakmisiz sizce dogrumu bu:KK37:

bence çıkarmak daha uygun olur canım.hatta tuvalete falan girerkende çıkar.

Bende duymuştum ebrucum(bu arada bende ebru) öle bişey ama hiç araştırmamıştım..Bunu bir araştıralım bakalım belki daha farklı dualarda buluruz çünkü duanın gücüne gerçekten çok inanıyorum.. Ama ilişki sırasında üstümüzde taşımak biraz tuhaf rahatsız olurum gibime gelmiyo zaten robot gibi ilişki yaşıyoruz şu yumurtlama olayı yüzünden daha çok kasmazmıyız??

adinin ebru oldugunu anlamistim:KK1:
banada tuhaf geliyor ama bi yöndende sadece besmele diyorum zaten her isin basinda besmele cekmiyormuyuz pekte bi sakincasi olmaz diyorum ama tam olarak bilemicem artik

kizlar bisey sorcam ya

ebrucum ,bencede ilişki esnasında taşınması uygun olmayabilir,,,

kizlar bisey sorcam ya

ben olsam yapmazdım. ilişki sırasında tuhaf ya...meryem suresi ve özellikle feraha çıkmak için inşirah suresi.inşirahın türkçesi öyle anlamlı ki...

çıkmaz, çünkü zaten 0'la 1 arası normalde hcg.ben en çok 0,36 gördüm negatifte.0,3 bile gördüğüm oldu.en başta %60 artarmış iki günde.%100 bile olsa artış yetmez. 1 bile olsa,iki gün sonra 2,4 gün sonra 4,6 gün sonra 8 çıkar.ki bazı hastaneler 0-5 arasını bnazıları 0-10 arasını negatif sayıyor.rahim içine ekilme de döllenmeden sonra 6-10 gün içinde oluyor.geç döllenme mesela 10.gün falan...

anladim canim cok tesekkur ederim

burda bu yazi kafama takildi
ilk hafta yoğurt, ayran, sirke, turşu ve ekşi yememelidir! Bunlar çocuk olmasına engel olabilir

bence bunlara takılma .annelerimiz biliyor muydu bunları,yumurtlamayı,spermin hareketliliğini...peygamberimizin hadisi bile var sirkeyle ilgili,her derde devadır diyor.yoğurt ve ayransa protein.üstelik vücudu temizler.bunlara da dikkat etmeye kalkarsan stres yumurtlamanı etkiler.inan bana bu sadece engel olur.azıcık relakkksss:KK71:

bence bunlara takılma .annelerimiz biliyor muydu bunları,yumurtlamayı,spermin hareketliliğini...peygamberimizin hadisi bile var sirkeyle ilgili,her derde devadır diyor.yoğurt ve ayransa protein.üstelik vücudu temizler.bunlara da dikkat etmeye kalkarsan stres yumurtlamanı etkiler.inan bana bu sadece engel olur.azıcık relakkksss:KK71:

zatenbu yüzden kafama takildiya... heleki yogurdun ne bi zarari olabilirki diye düsündüm
diger yazilan seyler güzelde bu bana bi garip geldi:KK53:

nereye gitti bu kizlar ya herkes kayboldu:KK31:
burdayis sekerim ama ben simdilik kaciyorum kislar yarin birsuru misafirim var yavas yavas hazirliklara baslayayim size doyum olmuyor kendinize cok iyi bakin gorusmek uzere tatlislar allah hepimize hayirli bebisler versin yarin gorusuruz kislar byeee

Kızlar bakın ben salat-ı tefriciye duasının her türlü dua için çok etkili olduğunu duydum..4444 Kere okunması gerekiyormuş bazı sitelerde sayılara takılmayın densede 4444 kere okuyarak imkansız diye düşündükleri bir çok dileği gerçekleşenler var..Sizde bir bakın isterseniz..bir çok kişinin bu duanın tesiriyle ilgili paylaşımlarını gördüm fakat tamda bizim dileğimile ilgili bir kadının yorumu bu..

benim yıllardır çoçugum olmuyodu...doktorlara gittim hastannelere gittim çare bulamadım..birgün dua kitabında bu duayı gördüm 4444 kere okuyanın duası kabul oluyomuş die bende okumaya başladım..sonra doktora gittim bana 22 günlük hamilesin dedi...22 gün geri baktıgımda bu duayı bitirdigim günü görünce çok çok şaşırdım...bir kez daha şükürler olsun dedim...bence herkes okumalı ama gönülden okumalı

X