Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

kızlar ben şimdi çıkıyorum... söylediğim gibi dua için katılırım fakat ben yarın gelemeyebilirim ama cumartesi akşam geçmişi okur ne karar aldığınıza bakarım liste yaparsanız benide yazın ama dediğim gibi çok zaman ayıramayabilirim ama ne kadar okursam kar.. dimi görüşürüz öpüyorum hepinizi

gönüller bir olsun yeterki hepimiz için 4444 kere okuyalım bakalım... bende varım ama çalıştığım için fazla vakit ayıramayabilirim

Herkes kendisi için bir tarih belirleyip başlasın bence işte günde ne kadar okuyabilirse adete sınır koymayalım sonra herkes bitirdiği tarihi söyler...Hepimiz hem kendimiz hem birbirimiz için yürekten dileyerek okuyalım..Ne dersiniz?? Eğer bitiremeden regl olursakta eşlerimiz okusun olmasmı?? sonuçta beklediğimiz bebekler onlarında bebekleri bizden sonra en içten onlar okumaz mı?? veya anne yada kardeşlerimiz

canım sana katılıyorum ben sınır koymayalım hadi ben kaçtım

İyi geceler kızlar bende datıyom..artıkın yarın devam edriz hepinizi kocamaaaan öpüyomm..

dagitabiliriz canim ama bence sadece kendi aramízda bölüstürelim zaten hepimiz biliyoruz ne kadar cok istedigimizi herkezin yürekten dua edecegine inaniyorum

bencede buradaki herkes yurekten bebek istiyor bence soyle yapalim 4444 taneyi bolelim ve hepimiz icin ortak tek bir seferde okuyalim yada 1 hafta birimize bir hafta birimize okuyalim ben her yola varim ve herkes icin cani yurekten seve seve okurum sonucta dua bu ...

bencede harika olur...

SALÂTI TEFRİCİYE DUASI

Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ muhammedenillezî tenhallu bihil ukadu ve tenfericu bihil kurebu ve tukdâ bihil havâicu ve tunâlu bihir regâibu ve husnul havâtimi ve yusteskâl gamâmu bi vechihil kerîmi ve alâ âlihî ve sahbihi fî kulli lemhatin ve nefesin bi adedi kulli ma’lûmin lek.

Bu salâvât-ı şerife nasıl okunmalıdır?

1- Başlamadan önce 21 defa “estağfurullâh el azîm ve etûbu ileyh” denilmelidir.
daha sonra, ne icin okunuyorsa kalben ona niyet ediniz. mesela, borcumdan fakirlikten, su muradima erdir gibi.. ( tabi biz bebek icin dua edicez))

2- Bir defa “euzu besmele” çekilip, 4444 defa okunmalıdır.

kendisi okuyamayan, kendi haceti icin baskasina okutturabilir. ( kizlar biz hepimiz icin 4444 kere okuyalim diyorum)

evet canim bence en güzeli bu hepimiz icin 4444 kere okuyalim bölüstürelim
baska fikri olan varsa söylesin

canım test yaptım negatifi yedim ama hala adet olmadım bende anlamadım bu işi önceden hiç gecikmezdi hakkımızda hayırlısı olsun artık....

canım teker teker deiğlde hepimizi için okursak daha iyi olur benceben varım elimden geldiği kadar katılırım

kızlar neler kaynattınız yine geçmişi okuyamadım yabuarada ctesi ehliyet sınavım var iyice gerildim ben ya adette olmadım ya şimdi sınavın ortasında olurum kesindua edin banada iyi geçsin ya motordan bişey anlamdım ya

Allah yardimcin olsun sekerim
insallah alirsin ehliyetinide bizi bi güzel gezdirirsin arabanla

canim 4444 duasi icin bi liste yapmak istiyoruz kim ne kadar okuyacaksa listeye yazilacak
ama tam kararlastiramadik insallah yarin tekrar konusuruz

anam millet geçmişi mi okuyorsunuz yahusohbet eden yok neyse ben kaçar benimki mızmızlanmaya başladı yine yarın grş inşallah...hayırlı haberler duymak dileğiyle öpüldünüz

saol canım ya hiç belli olmaz belki birgün biryerlerde karşılaşırız o zaman gezdiririmtamam canım yarın liste ayarlansın hepimizde toplanalım karar verelim inşallah kendine iyi bak canım hayırlı geceler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…