Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

hadı kızlar 22 aralıkta hep beraber yapalım testlerı ozmev sahgull ces 1234 ve ben baska bıze katılacak var mı kızlar 22 aralık aksamı burda haber verırız ınsallah pozıtıf cıkar sonuclar

ben warımm.benım 20 sinde ben beklerim sizi.benim için daha iyi olurrrrr:)kızlar kocama söledim.mutlulukla gelio ewe walla:)pekikacta girip haber wercez aynı satte girelim

ben warımm.benım 20 sinde ben beklerim sizi.benim için daha iyi olurrrrr:)kızlar kocama söledim.mutlulukla gelio ewe walla:)pekikacta girip haber wercez aynı satte girelim

saat 8 de anlastık canım hafta ya carsamba saat 8 de burda bulusuyorum beklerız bırbırımızı ve haberlesırız...

7 aydır deniyoruz canım daha bi gün geçip aa bu ay hamilemiyim diyemedim:KK1:onun için bu ay bi iki bişi hissettim diye 6 gün önceden yaptım:KK52:

ebrucum inan bana hergün dualarımdasınız. Yalnız siz değil, bebek isteyen herkes. Nasıl bir özlem olduğunu çokiyi biliyorum çünkü.
kızlar bısey sorucam bu arada rahım ıcıne ekıldıkten sonra kan tahlılınde hemen ertesı gunu cıkarma yada ıdrar testınde ne zaman cıkar

hepinizi kocaman öpüyorum canlarım.dualarım sizinleeeeeee unutmayın.allahım yanınızda olsun.bebeginiz karnınızdadır inş:)

ebrucum inan bana hergün dualarımdasınız. yalnız siz değil, bebek isteyen herkes. nasıl bir özlem olduğunu çokiyi biliyorum çünkü.

sagol cnm Allah dualarimizi kabul etsin ben insallah bu ay elimden geleni yapcam biz caba gösterelimki Allahta dualarimiz kabul etsin dimii kizlaaarrr:KK9:

ama ben hafta sonu doktora gidecem röntgen çektirmem gerekiyo.ondan önce kan testi yaparsa daa erken veririm olumsuz haberi:KK9:

ay hadi kızlar,haftaya çarşamba, 20.00'de.saatlerimizi ayarlayalım!:KK52::KK52::KK52:stres,heyecan, mutluluk bu topicte!bizden ayrılmayın!

7 aydır deniyoruz canım daha bi gün geçip aa bu ay hamilemiyim diyemedim:KK1:onun için bu ay bi iki bişi hissettim diye 6 gün önceden yaptım:KK52:

bizde 6 aydır deniyoruz ama daha test bile yapamadım bi kere bile..Bırak gecikmeyi strestenmidir nedir inadına erken bile geliyo

kızlar bısey sorucam bu arada rahım ıcıne ekıldıkten sonra kan tahlılınde hemen ertesı gunu cıkarma yada ıdrar testınde ne zaman cıkar

ablam ebe bu gün konuştuk idrarda on gün kanda bi gün geçince çıkar.tabi günü geçmeden çıkanlar da var ama böle dedi işte:44:

kizlar bisey sorcam ya

hamile kalabilmek icin bi dua varmis daha dogrusu temiz bir kagida 110 defa "Bismillâ-hirrahmânirrahîm yazip o kagidi hamile kalana kadar üzerimizde tasiyacakmisiz...

siz ne diyorsunuz buna yani bu besmeleyi iliski sirasinda bile tasiyacakmisiz sizce dogrumu bu:KK37:

siz olsaniz ne yapardiniz:26:

çıkmaz, çünkü zaten 0'la 1 arası normalde hcg.ben en çok 0,36 gördüm negatifte.0,3 bile gördüğüm oldu.en başta %60 artarmış iki günde.%100 bile olsa artış yetmez. 1 bile olsa,iki gün sonra 2,4 gün sonra 4,6 gün sonra 8 çıkar.ki bazı hastaneler 0-5 arasını bnazıları 0-10 arasını negatif sayıyor.rahim içine ekilme de döllenmeden sonra 6-10 gün içinde oluyor.geç döllenme mesela 10.gün falan...

X