Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

Kızlarrrr!!!
ben geldim,valla başladım yine geçmişi okumaya 300. sayfada kaldım.
baktim çıkan çıkana,sohbete kıyısından köşesinden iştirak edeyim dedim.
Eşim gececi o yüzden gece burdayım genelde,pazardan sonra tüm gün girebilirim artık.
e nasılsınız neler yaptınız?

Kızlarrrr!!!
ben geldim,valla başladım yine geçmişi okumaya 300. sayfada kaldım.
baktim çıkan çıkana,sohbete kıyısından köşesinden iştirak edeyim dedim.
Eşim gececi o yüzden gece burdayım genelde,pazardan sonra tüm gün girebilirim artık.
e nasılsınız neler yaptınız?

iyyiz canim bi ara sana baktik gelmedin:KK1:
biz bi dua listesi yapmaya karar verdik salati tefriciye duasini 4444kere okumak istiyoruz bize katilmak isteyen herkeze paylastiririz:KK1:

iyyiz canim bi ara sana baktik gelmedin:KK1:
biz bi dua listesi yapmaya karar verdik salati tefriciye duasini 4444kere okumak istiyoruz bize katilmak isteyen herkeze paylastiririz:KK1:

Çok iyi düşünmüşsünüz canım,duanın gücüne çok inanırım bende.
nasıl olucak peki?ne düşündünüz?

herkese iyi geceler arkadaşlar.ne olur benim için,bebeğim için dua edin.yarın inşallah hayırlı haberlerle gelirim.

selam canlaarrrr
:2:hasta ve uykulu zavallı benden herkese selam

geçmişin son 3 sayfasını okuyarak son konuşulanlardan özet yaptım.tefriciye okunuyomuş anladığım kadarıyla...eğer bi liste yapılacaksa beni de o listeye ekleyin.herkese eşit bölüştürülecekse ben de herkes kadar okumaya hazırım.daha önce bizim eski topikte 41 yasin e başlamıştık ama bana sıra gelene kadar herkes fıyyydııı gitti.bide okuyan bitiren kimse ne haber veriyodu yada ne yaptınız okudunuz mu falan diye merak edip bi msj bile yazmıyodu.şimdi eğer iyi bi düzen tutturulur ve sevgi saygı çerçevesinde dualar okunursa ben hazırım ve seve seve okurum...

herkese iyi geceler arkadaşlar.ne olur benim için,bebeğim için dua edin.yarın inşallah hayırlı haberlerle gelirim.

İyi geceler sedacım,hiç panik yapma lütfen,güzel düşün güzel olsun.
sen topiğimizin umudusun.dualarımız seninle.
Bebeğimiz sağlıkla,kuvvetle tutunup bırakmıycak annişini:KK71:

selam canlaarrrr
:2:hasta ve uykulu zavallı benden herkese selam

geçmişin son 3 sayfasını okuyarak son konuşulanlardan özet yaptım.tefriciye okunuyomuş anladığım kadarıyla...eğer bi liste yapılacaksa beni de o listeye ekleyin.herkese eşit bölüştürülecekse ben de herkes kadar okumaya hazırım.daha önce bizim eski topikte 41 yasin e başlamıştık ama bana sıra gelene kadar herkes fıyyydııı gitti.bide okuyan bitiren kimse ne haber veriyodu yada ne yaptınız okudunuz mu falan diye merak edip bi msj bile yazmıyodu.şimdi eğer iyi bi düzen tutturulur ve sevgi saygı çerçevesinde dualar okunursa ben hazırım ve seve seve okurum...

gecmis olsun cnm neyin var??

ben burda güzel dostluklar kurdugumuza inaniyorum insallah hepimiz aldigimiz kararin arkasinda dururuz
ve hepimiz birbirimiz icin dua ederiz:KK1:

ya benim sormak istedigim bisey var
sigara gebelige engelmi engelse ne kadar??:KK17:

ben burda güzel dostluklar kurdugumuza inaniyorum insallah hepimiz aldigimiz kararin arkasinda dururuz

sanırım grip canım...heryerim dökülüyo valla...
adet olmama rağmen bu topikten ayrılamamın sebebi de burdaki dostluk zaten canım...
sigara konusunda da tek diyeceğim sigaranın büyük ölçüde gebeliğe engel bi durumu var.yumurtlama işleviyle alakalı bi sorun yaratıyor galiba ama tam olarak da bilmediğim için net bişey diyemicem....
sigara kullanıyo musun?

:26:herşeye etkisi olduğu için mutlaka onada vardır diye düşünüyorum.
Kullanan biri olarak bunu söylüyorum birde,
bebek düşündüğümüz günden beri azaltmaya çalışıyorum.
Büyük orandada bunu sağladım ama yeterli değil tabi.
İçtiğim sigaranın oranları çok düşük,normal tiryakiler hiçbirşey anlamadıkları için içemiyorlar o derece.
Tabi bu teselli değil.Kendimizi zehirliyoruz neticede.ama o masum meleği zehirlemeye hakkımız yok ki!!!
Ben çift çizgiyi gördüğümde içgüdüsel olarak bırakıcağıma inanıyorum.
Aksi bencillikten başka birşey olmaz çünkü.
şu an stresten,alışkanlıktan arada bir elim gitsede,
Yakında tamamen biticeğini hissediyorum.
Sende kullanıyorsun herhalde canım?

sanırım grip canım...heryerim dökülüyo valla...
adet olmama rağmen bu topikten ayrılamamın sebebi de burdaki dostluk zaten canım...
sigara konusunda da tek diyeceğim sigaranın büyük ölçüde gebeliğe engel bi durumu var.yumurtlama işleviyle alakalı bi sorun yaratıyor galiba ama tam olarak da bilmediğim için net bişey diyemicem....
sigara kullanıyo musun?

gecmis olsun ya bende grip olcak gibiyim sanki:KK37:
hmmm... tamam cnm saol, evet maalesef kullaniyorum:KK50:

mutluluk canım aynen söylediklerine katılıyorum.benim de sigarayı bırakmak için türlü girişimlerim oldu fakat başarılı olamadım bi türlü...bende aynen dediğin gibi çift çizgiyi gördüğümde bir anda tiksinir bırakırım diye düşünüyorum.gerçi hastalıktan dolayı şu anda bile tiksiniyorum ama bi tane de yakmak istiyo hep canım...:KK14:

:26:herşeye etkisi olduğu için mutlaka onada vardır diye düşünüyorum.
Kullanan biri olarak bunu söylüyorum birde,
bebek düşündüğümüz günden beri azaltmaya çalışıyorum.
Büyük orandada bunu sağladım ama yeterli değil tabi.
İçtiğim sigaranın oranları çok düşük,normal tiryakiler hiçbirşey anlamadıkları için içemiyorlar o derece.
Tabi bu teselli değil.Kendimizi zehirliyoruz neticede.ama o masum meleği zehirlemeye hakkımız yok ki!!!
Ben çift çizgiyi gördüğümde içgüdüsel olarak bırakıcağıma inanıyorum.
Aksi bencillikten başka birşey olmaz çünkü.
şu an stresten,alışkanlıktan arada bir elim gitsede,
Yakında tamamen biticeğini hissediyorum.
Sende kullanıyorsun herhalde canım?

evet bende bebek düsündügümüzden beri azaltmaya calisiyorum ama sanki dahada fazla icmeye basladim ya strese giriyorum resmen
bugün icmicem diyorum ama yapamiyorum
haziran ayinda birakmistim ama temmuzun sonunda yine basladik bir türlü birakmiyor yakami:KK43:
esimde kullaniyor bazen sanki sirf sigara yüzünden hamile kalamadigimi bile düsünüyorum sonra bakiyorum hamile olduklari halde icenleri görüyorum ve takmiyorum kafaya o an:KK59:

ya beyinle alakali
canim hic istemiyor ama kafaya takildimi bidaha cikmiyor bir türlü
artik kafamdan gitsin diye yakiyorum yine bitane sonra pisman oluyorum ama olan oluyor:KK19:

X