Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

hakkaten ya çok uyuz bi gün ...niye böyle oldu ki :KK37: akşam yeğenimi görcem ama çok özledim:KK52:

hep yiğenlerimizi seviyoruuzzz zatenn,,bi tane siz yapın kendi bebeğinizi sevin diyolar hepp,,,
biz de istiyoz,,,olmasın mı diyozz sankiii:63:

selam kızlar :)
ben de en son 6 kasımda kırmızılıyı gördüm :) normalde 34 günde bir oluyorum, 9 aralıkta bekliyordum gelmedi. 9 ve 11 aralıkta da tek çizgiyi gördüm...
hala adetim gelmedi ama korkudan test de yapamıyorum :)
umarım ben de aralık hamilelerinden olurum...:2:

ben de en son 6 kasımda kırmızılıyı gördüm :) normalde 34 günde bir oluyorum, 9 aralıkta bekliyordum gelmedi. 9 ve 11 aralıkta da tek çizgiyi gördüm...

korkacak birsey yok, meraklanmaktansa kan testi yaptırın kesin sonucu ogrenin

evet çok güzel ya teşekkürler paylaşım için

birsey degil :)

hoşgeldin bnce de kan testi yaptır..kesin sonuç alır ona göre yoluna bakarsın :KK16::KK16: ben bile yaptırdım yahu:KK9::KK9:

hoşgeldin bnce de kan testi yaptır..kesin sonuç alır ona göre yoluna bakarsın :KK16::KK16: ben bile yaptırdım yahu:KK9::KK9:

Evet deece bilem yaptırdıysa ben bile gidip yaptırcam simdi ki daha 6 gunumm var. Cıkar mı acabaaaaa:KK52::KK52::KK52:

korkacak birsey yok, meraklanmaktansa kan testi yaptırın kesin sonucu ogrenin

negatifi duymaktan korkuyorum,dahası adet gecikmesi kist veya pco dan kaynaklanıyorsa diye de korkuyorum...ama galiba yaptırıcam :-) teşekkür ederim...

Birsey yapmadik ki ... birsey var ise gec kalmamis olursunuz biran once test yaptirarak hem,, birsey yoktur bence. regl bu ne zaman gec gelecegi belli mi olurç havadan etkilenir sudan etkilenir psikolojiden etkilenir. etkilenir de etkilenir ise.

canım erken yapmış olabilirsin..sabredebileceksen bir kaç gün daha bekle öyle yap veya kan testi yaptır derim ben

bana önce ertesi gün alırsın demişlerdi..sonra aradım akşamüstü hazırdı..ilden ile değişiyor..ama şimdi yaptırsan yarın,yarın sabah yaptırsan da yarın öğleden sonra alırsın sonucu tahminen..:KK34:

ayrıca canım korkunun ecele faydası yok..bak bnm de 5 aralıktı hala gelen giden yok...testler de negatif.stres ve ilaca bağlı olarak gecikti biliyorum..sen de aklına kötü şeyler getirme...biraz daha beklersin hamile değilsen yine gidersin doktora.. :KK53:

ayrıca canım korkunun ecele faydası yok..bak bnm de 5 aralıktı hala gelen giden yok...testler de negatif.stres ve ilaca bağlı olarak gecikti biliyorum..sen de aklına kötü şeyler getirme...biraz daha beklersin hamile değilsen yine gidersin doktora.. :KK53:

Esra hosgeldiiiin

X