Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

slm kızlar
forumda aradım ama baktığım kadarıyla yerleşme kanaması ile ilgili pek bir şey bulamadım. bilgisi olan arkadaşları sorum şu; yerleşme kanamasından şüphelenildiğinde kaç gün sonra idrar testinde hamilelik belli olur?
cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

slm kızlar
forumda aradım ama baktığım kadarıyla yerleşme kanaması ile ilgili pek bir şey bulamadım. bilgisi olan arkadaşları sorum şu; yerleşme kanamasından şüphelenildiğinde kaç gün sonra idrar testinde hamilelik belli olur?

MErhaba, yerlesme kanamasi, yaklasik olarak regl tarihlerinde, ya da 2-3 gun once veya sonra olan, regl kanamasina gore daha acik renkklii, acik pembe veya acik kahve, regl kanamasina gore daha kisa suren ve daha az siddetli akinti. blastosistin rahme tutunmasi sirasinda meydana geliyor. salgilanan betahcg hormon duzeyine gore, yerlesme kanamasi oldugu siralarda da idrar testi pozitif verebilir veya 1 hafta gecikmeli olarak verbeilir.

slm kızlar

Sizde boyle bir kanama mi var. Varsa eslik eden belirtilerinz neler?

Sizde boyle bir kanama mi var. Varsa eslik eden belirtilerinz neler?

ewt canım 2. denemem 1 yıllık ewliyim 2 ay önce çocuk düşünmeye başladık. yarın adet olmam lazımdı. sabah pembe bi akıntı geldi saat 8 gibi . öğlende kahve gibi bişey geldi pedime hiç bi şey gelmedi. ondan sordum. şu saate kadar pedimde bi şey yok

Kızlar
Biz sadece iki deneme yaptık.Ama ben onlarca denemede yapılacak kadar test yaptım.Önüne geçemiyorum.Testim geldi diyorum hoppp bir anda kendimi eczanede buluyorum ve çıkmayacağını aslında biliyorum ama alırken falan hep çift çizgi çıkacakmış gibi geliyor.
Nasıl önne geçecem ben bunun.:KK14:

decee den ders alcan tatlım benim:90::90:

ewt canım 2. denemem 1 yıllık ewliyim 2 ay önce çocuk düşünmeye başladık. yarın adet olmam lazımdı. sabah pembe bi akıntı geldi saat 8 gibi . öğlende kahve gibi bişey geldi pedime hiç bi şey gelmedi. ondan sordum. şu saate kadar pedimde bi şey yok

Baska belirtiniz yok mu peki. bulanti, goguslerde sisme, vs?

canım regl ile ilgili olan tüm belirtilerim oldu. karnım şişti göğüslerim hassaslaştı.mide bulantım yok. ama annem 4 tane çocuk doğurmuş hiç bulantı yaşamamış.:)) bilemiyorum bekleyeceğim

Allah sabir versin o zaman. Bir de insallah hamilesinizdir. Bu arada regl tarihiniz bu kadar yakin oldugu icin kan testi yaparsaniz kesin sonuc cikar.

X