Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

ay kızlar negatifi yeyince sol kasığıma ağrı girdi yaaaaa birde soğukta gittim okadar yolu puffffffff:KK14:hakkımızda hayırlısı artık beklemedeyim kırmızıları ne zaman gönlü olur gelirse artık uyuz şey nolcek:KK53:

ay kızlar negatifi yeyince sol kasığıma ağrı girdi yaaaaa birde soğukta gittim okadar yolu puffffffff:KK14:hakkımızda hayırlısı artık beklemedeyim kırmızıları ne zaman gönlü olur gelirse artık uyuz şey nolcek:KK53:

Diger aylara Allah kerim artik Zehra

Kızlar
Biz sadece iki deneme yaptık.Ama ben onlarca denemede yapılacak kadar test yaptım.Önüne geçemiyorum.Testim geldi diyorum hoppp bir anda kendimi eczanede buluyorum ve çıkmayacağını aslında biliyorum ama alırken falan hep çift çizgi çıkacakmış gibi geliyor.
Nasıl önne geçecem ben bunun.:KK14:

Kızlar
Biz sadece iki deneme yaptık.Ama ben onlarca denemede yapılacak kadar test yaptım.Önüne geçemiyorum.Testim geldi diyorum hoppp bir anda kendimi eczanede buluyorum ve çıkmayacağını aslında biliyorum ama alırken falan hep çift çizgi çıkacakmış gibi geliyor.

eczaneye gitmeyereeeek Esraa.

Kızlar

ya canım bizde bu ay 5.olacaktı denememiz 3 kere test aldım kendimi tuta tuta üçüde negatif hemde kocaman keşke almasaydım bak moralim yerlerde şuan:KK59:alınca insan psikolojikmen çift çizği çıkacak gibi hissediyor en iyisi almamak sende dayan canım:KK70:

canım maddiyatı düşün ve önüne geç çünkü başka türlü olmaz biliyorum:KK52:

zehracım salla sen de boşver ceng ütme sevüş felsefesine uyuyoruz biz artık sen de oyle yap :KK17:

canım maddiyatı düşün ve önüne geç çünkü başka türlü olmaz biliyorum:KK52:

zehracım salla sen de boşver ceng ütme sevüş felsefesine uyuyoruz biz artık sen de oyle yap :KK17:

TTnetin bilgiyarışmasına takıldım
hırs yaptım yaa
hiçbir şey bilmiyyormuşum :KK1:
tavsiye ederim çok iyi zaman öldürüyo Zehra

X