Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

ama sedase ne dedi?ilkinde parlaktım şimdi öyle değilim dedi..demek ki değişebiliyor kişiden kişiye..kimisi canlı kimisi donuk..değişiklik değişikliktir. azimlliyim doğurtucam

ben de azimliyim ben de doğurucam
artık pozitif düşüncem
adet olana kadar vamış gibi davrancam
bi de böyle deneyelim hihihih

çok sevindim o zaman. bende adet oldun sandım benimde kafam çok karışık test yapmayada cesaret edemiyorum ama hissediyorum sanki hamileyim inşallah hepimiz görürüz bu çift çizgileri..

canım kusura bakmayın ya komşum gelince birden kalkmak zorunda kaldım pc başından sizlerede cvp veremedim doktorun pozitif demiş ama ya sen ilça filan kullanma sakın tamam mı canım hadı bakalım hakkında hayırlısı...

Deece sen 1 hafta geciktin ve hala test yapmadın mı yaniiii? e nasıl ynai, ben bile çatladim simdi meraktan nasıl duruyosuuun?

ama sedase ne dedi?ilkinde parlaktım şimdi öyle değilim dedi..demek ki değişebiliyor kişiden kişiye..kimisi canlı kimisi donuk..değişiklik değişikliktir. azimlliyim doğurtucam

ben de azimliyim,ikinizi de doğurtacağım!
deece yok öyle tek çizgi falan,ben 20,21,22,23 kasımda yaptım test ve tek çizgiyi gördüm! ama ağzımdaki paslı demir tadı,kokoreçi geçtim,kokoreççi yazısı görünce bile öğürmem nedeniyle 24 kasımda yine test yaptım.sabah da değil,akşam işten gelince vee 1 saat sonra da olsa 2.çizgi.sonrasını biliyorsnuz.
soulfly zaten kesin hamile!

3 hafta sonra test yap da cinsiyetini öğrenelim o zaman
hahahah
Deece sen 1 hafta geciktin ve hala test yapmadın mı yaniiii? e nasıl ynai, ben bile çatladim simdi meraktan nasıl duruyosuuun?

pazar gecesi evde yaptım ve tek çizgiyi yedim canım...kırmızıları bekliyorum geldi geldi gelmedi cuma sağlık ocağına gitcem kan testine...

ya kızlar benim bel ağrım filan yok hala bende bişey anlamadım bu işten...ha buarada adet olmadan önce akıntı gelir mi yahu?

hayırlısı ve İNŞALLAH diyorum..eşim diyor ki dün hamileysen ve kızsa nazlı olcak adı ona göre...tek çizgiyi kendi de gördü ama adamcağız hala ümitli garibim

inşaalllahhhhhhhhhh
artık aman psikolojiktir falan da demicem
kasığım ağrıyo işte ya arada batıyo nasıl psikolojik olcak
bi de belim ağrıyo
göğüslerim şiş ama öyle batmayı anlamıyorum yani arada batıyor ama ucunda deil içten bi batma
bacak ağrım da var
ohhh
hamileyim işte
değilsem de ne yapayım
daha 23 yaşındayım iki aydır deniyoruzzz
önümüzdeki maçlara bakarım

ya kızlar benim bel ağrım filan yok hala bende bişey anlamadım bu işten...ha buarada adet olmadan önce akıntı gelir mi yahu?
zehra, hadi bir pozitif haberi de inşallah senden! beyaz ya da şeffaf yoğun akıntı regl öncesi olmaz.normalde adetten önceki dönem kurudur. benimki çamaşırımı batırmasa da hala var.peçeteye geliyor.beyaz ve biraz koyu kıvamda.iğrenç bir insanımama tam tarif edem dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…