Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

Canım doktoru aradım, pozitif dedi. Henüz erken gebelik dedi. Adetime kaç gün olduğunu sordu. 4-5 gün dedim. Adetin geçtikten 1 hafta sonra gel dedi.

Ya üzüldüm şimdi. Seninde16,4 çıkmış,yakın değerler.Bende çok hastayım, antibiyotik kullanıp kullanmayayım diye yaptırmıştım. Hay Allah yaaa..

canım bence hamilesin sen değerin onu gösteriyor ama tabi sen bir hafta sonra tekrar yaptır o zaman doktorda garanti bişeyler söyler

İnşallah.

Adet döngün kaç gün canım? Beta hcg testini ne zaman yaptırmıştın? Doktor ultrasonla baktı mı?Birde beta hcg artışlarını yazarmısın?

benim durumum biraz karışık.pcos hastasıyım,ilk gebeliğim 5 yıllık evliyken ve son 9 aydır adet görmemişken gerçekleşti.o bebeğim karnımda öldü.kürtajın yapıldığı günü adet tarihi say dediler,sonra da sadece iki kez regl olup ikinciye hamile kaldım.o iki kez baz alınırsa 32 gündü iki adetin arası.artışlar şu an aklımda değil,iş yerimdeyim,boş dersim var,ara ara girip bakıyorum.ilki 25 çıkmıştı onu hatırlıyorum.geçmişe bakarsan yazmıştım buraya,bulabilirsen tabii site bugünlerde çok yavaş çünkü...
bir de kısmet meselesi işte...olacağı olan 9 ay regl olmasan da oluyor,5 yıl sonra geldi diye resmen prenses muamelesi görüyorum,ölüyor...alacak nefesi olan,yiyecek lokması olan ne yaparsan yap yine doğar.bu defa çok teslimetçiyim.çünkü her ne yaptımsa tutamadım bebeğimi:KK43:allaha emanet ettim şimdi karnımdakini."ol" derse olduracak olan o!

slm kızlar bende daha önceden bu siteyi takip ediodum 1 senelik evliyim bizde çocuk istioduk ama olmuyodu sorun yoktu şuan 5 haftalık hamileyim inanın stresten kendimi bu ay olucak die strese sokuyodum testler yapıodum olsun die düşünmeyin kasık çektirme olayını duydunuzmu bilmiorum biz eşimle onu denedik kasık düşüklüğü oluyomuş dr lar bunu anlayamıomuş

slm kızlar bende daha önceden bu siteyi takip ediodum 1 senelik evliyim bizde çocuk istioduk ama olmuyodu sorun yoktu şuan 5 haftalık hamileyim inanın stresten kendimi bu ay olucak die strese sokuyodum testler yapıodum olsun die düşünmeyin kasık çektirme olayını duydunuzmu bilmiorum biz eşimle onu denedik kasık düşüklüğü oluyomuş dr lar bunu anlayamıomuş

hoşgeldin aramıza canım tebrikler Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah darısı başımıza hiç duymadım o dediğin ne açıklayabilirmisin?

o nası bşimiş ? :KK53: ay daha neler duycaz :KK53:

kasık düşüklüğü oluomuş ağır kaldırmaktan eşimle denedik adetim bittikten sonra hemen yere yattım bacaklarımı havaya kaldırdı bacakları hafif salladı bende kasıklarımıhafifce ovdum gerginleştirdim o gecede ilişkiye girdik yumurtlama tarihini hep takip ediodum hiç takip etmedim ve bunu inanarak yaptım görümcedede adet düzensizliği vardı bebeği olmuyoilaç sayesinde adet oldu adeti bunu denedi ve hammile kaldı dün doğum yaptı inanarak yapın kızlar

kasık düşüklüğü olanlar mı hamile kalamıyo yani:KK53: küçükken ağır kaldırma göbeğin düşer derleri öyle bişi mi bu :KK53:

o nası bşimiş ? :KK53: ay daha neler duycaz :KK53:

kızlar bu bel çektirme,kasık çektirme işleri çok tehlikeli.
ayrıca bel,göbek,kasık düşmez! işinin ehli dr.lar bazı sinir sıkışmalarında yapıyor,onda bile felç riski var.en masumu kupa çektirmek,o bile bazı sorunlara yol açabiliyormuş.bir de ya gebelik varsa,çok da yeniyse daha,oranı buranı çektirirken giderse? kısmet diyorum yine.nasibinde annelik varsa zamanını ayarlayan da allahsa her koşulda olur.

Kızlarrrrrr,
adet tarihim 18 aralık muhtemelen 04 aralıkta yumurtladım. Bugün beta hcg baktırdım 17,8 çıktı...
Lütfen yorum...

kasık düşüklüğü oluomuş ağır kaldırmaktan eşimle denedik adetim bittikten sonra hemen yere yattım bacaklarımı havaya kaldırdı bacakları hafif salladı bende kasıklarımıhafifce ovdum gerginleştirdim o gecede ilişkiye girdik yumurtlama tarihini hep takip ediodum hiç takip etmedim ve bunu inanarak yaptım görümcedede adet düzensizliği vardı bebeği olmuyoilaç sayesinde adet oldu adeti bunu denedi ve hammile kaldı dün doğum yaptı inanarak yapın kızlar

Valla ilginc bir yontemmis. Ama onemli olan senin su anda hamile olman. hayirlisi olsun.

bu dediğin gibiyse bir şey değilmiş yahu! ben de o bel çektirenler gibi çektirdin sandım.bu arada şimdi okudum,bebeğin hayırlı olsun.:KK52:

kızlar bu bel çektirme,kasık çektirme işleri çok tehlikeli.
ayrıca bel,göbek,kasık düşmez! işinin ehli dr.lar bazı sinir sıkışmalarında yapıyor,onda bile felç riski var.en masumu kupa çektirmek,o bile bazı sorunlara yol açabiliyormuş.bir de ya gebelik varsa,çok da yeniyse daha,oranı buranı çektirirken giderse? kısmet diyorum yine.nasibinde annelik varsa zamanını ayarlayan da allahsa her koşulda olur.

güzelim ben burda git havalarda zıpla demiyorum sadece ayaklarını eşine kaldırtıcaksın hafif sallıcak yani isteyen yapar istemeyen yapmaz ben ve görümcem bunu denedik hamile kaldık ama en önceside allaha dua etmek ve yumurtlama gününü takip etmemek çünkü o daha çok strese sokuyo ebe arkadaşıma sordum sen düşündükçe rtahimi küstürüosun demişti

bunu yeni gördüm. ben de sandım ki belini çektirenler gibi çektirdin.bu gayet masum:) egzersiz yerine geçer,o bölgeyi ısıtır ve döllenmeye hazır hale getirir belki. bebeğini kucağına almak da nasip olsun inşallah.

amin cnm sağol darısı hepinizin başına bende bu sitede çok vakit geçirdim depresyonlara girdim ama stres yapmayın gerçekten yumurtlama günü çok fazla hesaplamayın adet bittikten sonra yapın size yardımcı olmak isterim biliorum beklemek çok zor allahım hepimişze sağılıklı bebişler versin

güzelim ben burda git havalarda zıpla demiyorum sadece ayaklarını eşine kaldırtıcaksın hafif sallıcak yani isteyen yapar istemeyen yapmaz ben ve görümcem bunu denedik hamile kaldık ama en önceside allaha dua etmek ve yumurtlama gününü takip etmemek çünkü o daha çok strese sokuyo ebe arkadaşıma sordum sen düşündükçe rtahimi küstürüosun demişti
sen kasık çekme deyince,gerçekten "çekme" sandım,bunu da açıkladım zaten.
evet onu biliyorum.ben ilkine 9 ay boyu regl olmamışken gebe kaldım zaten takip edemezdim.ikincisine de yumurtlama dönemimi kaçırdım sandığımda.buradaki arkadaşlar biliyor,bayramda yumurtlama zamanımdı ve biz misafşirlikte olunca günleri kaçırmıştık.yani ben öyle sanıyordum.o yüzden umudum yoktu bu aydan ve kafam rahattı.yumurta takip ederken stres oluşuyor ve o stres gebeliği önlüyor.

kasığımızın düşük olup olmadığını nasıl anlıcaz:KK53:

bana bunu kayınvalidem sölemişti istemiyorum olmaz demiştim bundan anlayan bi kadın varmış ona gidelim dedi yok olmaz demiştim sonra görümcem böle hamile kalınca merak ettim kadına gitmemiştim eşime yaptırmıştım sadece siz yere yatıcaksınız ayaklarınızı havaya kaldırcaksınız eşinizde ayaklarınızı hafifçe silkicekama hızlı değil hafifçe ve ilişkiden hemen önce idrarınızı yapmayın ben çok stres yapardım idrar vs bunlar spremleri öldürüomuş belkide onunda etkisi oldu ilişkiden yarım saat önce tuvalete girdim bi dahada girmedim sonrasında yarım saat yattım akan yine aktı

X