Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

o akıntı bende de var..bacak ağrısı ve pamela göğüsleri bir de..başka da bşi kalmadı negatifi yiyince

canım çok fazla değil ama peçeteyle silince hissettim bende bende iğrencim buaradainşallah canım ya hakkımızda hayırlısını versin yüce mevlam hepimizinde...

akıntı bende yoğun değil falza dışarı çıkarsam falan çamaşırıma bulaşıyo da
evdeyken falan çamaşırım temiz
peçeteye geliyo
dediğin gibi beyaz ve bayağı koyu kıvamlı

sedasecim bendede beyaz akıntı var peçeteyede baya koyu geliyor hatta çamaşırıma bile bulaşıyor ama hafif bir karın ağrımda var hastalanıcakmışım gibi bugün beklemekten yoruldum henüz 2. denememiz ilk yumurtlamayı kaçırmıştık ama nedense hemen olsun istiyorum çok merak ediyorum :18:

wala bnm adet gelmzde ıdrar testde yapamam guwenmıorm ona.. burda kanda bakılmıyoo kitleri yokmuşş...artık beklerım yılbaşına kadar...

yine kendimden örnek vereyim,regl tarihim geçeli çok oluyor ama belimde ve karnımda o regl olacakmışım ağrısı var hala.hatta her ders çıkışı tuvalete gidip düşüyor mu yoksa paronayasıyla kontrol ediyorum.az önce yine otururken kramp girdi karnıma.bıçak gibi.normal bu.rahim büyüyor,lifler geriliyor vs demiş dr siteleri.inşallah kırmızılar 9 ay boyu uğramaz sana da

wala bnm adet gelmzde ıdrar testde yapamam guwenmıorm ona.. burda kanda bakılmıyoo kitleri yokmuşş...artık beklerım yılbaşına kadar...

canım sen neredesin ki?en yakın ilçeye ne bileyim,bir devlet hastanesine onu da geçtim özel hastaneye gittt.deeceden de mi sabırlısın ayol!

canım sen neredesin ki?en yakın ilçeye ne bileyim,bir devlet hastanesine onu da geçtim özel hastaneye gittt.deeceden de mi sabırlısın ayol!

en yakım ilçe 40 km ondada yol berbaat sırf onun için gtmem de....bakalım ya bılmıormkı...sizce ıdrar testının güvenılılıği ne kadar???

en yakım ilçe 40 km ondada yol berbaat sırf onun için gtmem de....bakalım ya bılmıormkı...sizce ıdrar testının güvenılılıği ne kadar???

bence yanılma payı çok az canım onun sebebinin biride tarihi geçmiş olabilir ben her yapmamda negatifi yer yemez hasta oldum hamile olan arkadaşlarımda silik çıkanlar bile hamile olduklarını öğrendiler çünkü bende silik bile çıkmadı hiç(offf offf deşme yaramı buarada)tek çıktı belirgin bir şekilde madem kan testi verdirme şansın yok idrar testi yap derim ben canım...

sen de sabırlısın ben gibi de ..dedim eskişehirin suyunu içen böyle heralde (ben eskişehirliyim de)

ben şimdiye kddr 3 kere pozitif test gördüm..3 undede gebe deıldm..(((

ben şimdiye kddr 3 kere pozitif test gördüm..3 undede gebe deıldm..((59:

sen de sabırlısın ben gibi de ..dedim eskişehirin suyunu içen böyle heralde (ben eskişehirliyim de)
yok anacııım, suyunu içmekle olsa, ben eskisehire ilk gittiğimde musluk suyunu içmiş insanım ama tık yok!:)sabırsız geldim öyle gideceğim!kimse uyarmadı ama o su konusunda beni yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…