Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

stres gerçekten gebeli,ği önlüo ve rahimi küstürüyomuşuz bende bayramdan önce denemiştim bi umutdie bayramda annemlerde olcaktık orda yapamıcaz göre aylarca denedik her ay adetten sonra 5-6 kere denioduk fakat bu sefer 1 yada 2 denemede oldu kısacası kendinizi şartlamayın ve bol bol dua edin ben gece gündüz dua ettim

kırmızılar gelsin de denicem.. denemekten bşi çıkmas ya

yani deneyin ama çok sarsmadan ve adetin biter bitmez dene idrara yarım saat öncesinden çık cnm kayganlaştırıcı kullanma

Oyle ya da boyle, herseyi bebege kanalize etmis durumdayiz. "Yarim saat onceden tuvalete girdim demissiniz, bu da gebeligi dusunerek birsey yaptiginiz anlamina geliyor aslinda. Kimse ben kafama takmiyorum demesin, (BEN DE DAHİL) herkes hesaplamalarla gidiyor. Soyle tam anlamiyla saldik cayira mevlam kayira olamiyoruz. Haksiz miyim acaba hanimlar? hersey gebelik icin.

arkadaslar merabalar.ben yarını beklıorm normalde en erken ama bgn kahve rengi bir iki damla lekelenmem oldu sabah..sonra tık yok adetim sökülmedi..gazdan ölüyorum bgn ..inşallah devamı gelmez yaaaaaaaaaaaa

arkadaslar merabalar.ben yarını beklıorm normalde en erken ama bgn kahve rengi bir iki damla lekelenmem oldu sabah..sonra tık yok adetim sökülmedi..gazdan ölüyorum bgn ..inşallah devamı gelmez yaaaaaaaaaaaa

Insallah o gelenler implantasyon lekelenmesidiiiir.

"cehalet mutluluktur." bilmesek, beynimizi daha rahat olacak belki...
ben dr.dan gelir gelmez açıyorum bilgisayarı,tek tek istenen tahlillere bakıyorum.eksik olan,fazla çıkan...halbuki bilme işte bilmemne hormonu yüzünden gebe kalma olasılığının zorlaştığını ya düşük riskinin arttığını!sanki sonuç değişecek!yok ama ille bakacağım.dr bile bazen diyor yine dersini çalışıp gelmişsin diye.anneannem hamileliğin ne olduğunu bilmiyormuş, doğumun ne olduğunu doğururken öğrenmiş.bir kez dr görmemiş...biz olsak...

inşallah gelmez ve hamilesindir canım bende yarını bekliyorum test yapmak için ama sanki kırmızılar gelicek gibi hissediyorum ama inşallah benimkide gelmez

Güvenemiyoruz doktorlarada ondan kaynaklanıyor. Ben temmuzda ameliyat oldum. olana kadar 6 doktor gezdim, 6cıya ameliyat oldum. haberlerde neler duyuyoruz. ben verdigi tum tahlilleri okudum netten, dr arkadaslarima sorum. nyetim acaba o testler gercekten gerekli mi yoksa para kazanmak icin mi yapıyolar. gerekliyse sonucu neyi gosterir. sonucu iyiyse ne, kotuyse ne. birsürü birsürü arastirma yaptim, ki kucucuk bir amleliyatti. gebelik konusuna gelince ben arastirip didik didk etmeye devam edicem. Allahim da istedigi munasipgordugu zaman taclandirsin beni bebegimle. herkesi de insallah

ya tam yazıcam sürekli birileri geliyor sohbete katılamadım:84:celine canım hemen umutsuzluğa kapılma bu ay olmasa bile önümüzdeki ay inşallah olur çok çalışıcaz.. ben olmadım daha ama olabilirimde bir an önce belli olsada olacakmı olmayacak mı sıkıntısından kurtulsam...

valla masalcım ne bileyim çok karışık kafam varmı yokmu umutlanayımmı bilemedim benimde henüz gelmedi kırmızılar beklemek çok zor neyse bugünü atlattık sayılır akşamde bi şekilde geçer yarın sabah test vede inşallah çift çizgiyi görürüz sende yarın yapçakmısın test?

bi de demişsin ya parlak parlak bakar hamileler
ben ölü gibi bakıyorum

ama sedase ne dedi?ilkinde parlaktım şimdi öyle değilim dedi..demek ki değişebiliyor kişiden kişiye..kimisi canlı kimisi donuk..değişiklik değişikliktir. azimlliyim doğurtucam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…