Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

tabiki değil sonuçta Allah bilir ne zaman olucağını ama işte üzülüyo insan yaaa bu ay çok çalışmıştık ama kısmet değilmiş demekki

du bakalım gelen giden yok hem..gelirse de kısmet değilmiş.ne zaman sağlıkla gelcekse o zaman gelsin boşver..bnm de gelemedi bi kırmızılar..gelemeden gidesiceler :KK30::KK30:

7kasım 2009 bizim tarih..bu ay ilk denememişz..1 seneyi doldurup başladık çalışamalra :KK52::KK52:

25 eylül canım benimkide fazla yokmuş aramızda:KK23:eee sen daha yeni başlamışın canım hadı bakalım hakkımızda hayırlısı inşallahhhhhhh:emir_bebek:

çok pis test yapasım var ya:KK1:ama evde testte yokki aman iyikide yok geçen ay 4 gün geçti galib ahamileyim dedim test aldırdım eşime yaptım negatif birde utanmadan hooop üstüne kırmızılar gelmez mi inat yapıyor resmen bana ya bu kırmızılar:KK57:

çok pis test yapasım var ya:KK1:ama evde testte yokki aman iyikide yok geçen ay 4 gün geçti galib ahamileyim dedim test aldırdım eşime yaptım negatif birde utanmadan hooop üstüne kırmızılar gelmez mi inat yapıyor resmen bana ya bu kırmızılar:KK57:

Sürtün bana azıcık bana nasıl xxxl'ım :KK61::KK61:

Sürtün bana azıcık bak nasıl xxxl'ım :KK61::KK61:

Kızlarrrrrr,
adet tarihim 18 aralık muhtemelen 04 aralıkta yumurtladım. Bugün beta hcg baktırdım 17,8 çıktı...
Lütfen yorum...

Sürtün bana azıcık bana nasıl xxxl'ım :KK61::KK61:

dön bakim sırtını kız iyicene sürtüneyimde bulaşşın şu relaks olman en azından test konusunda:KK1:ya aslında yapmamak en iyisi çünkü yapınca eşimde üzülüyor ne kadar bana belli etmesede en azından regl oldum derim negatif demekten iyidir adamcağıza:63:

Kızlarrrrrr,
adet tarihim 18 aralık muhtemelen 04 aralıkta yumurtladım. Bugün beta hcg baktırdım 17,8 çıktı...
Lütfen yorum...

canım doktorun ne dedi peki?geçen ay adetime 2 gün kala çok kötü boğazım ağrıyodu doktorda bana kan testi ve idrar testi yaptırdı 16,4 çıkmıştı yani negatif adet oldum bende anlamadım 5 ten sonrası hamilelik diyorlar ama inşallah sen hamilesindir...

ir:
Yumurtlamadan sonra geçen süre (gün) En düşük En yüksek Ortalama
12 17 119 48
13 17 147 59
14 33 223 95
15 17 429 132
16 70 758 292
17 111 514 303
18 135 1690 522
19 324 4310 1061
20 185 3279 1287
21 506 4660 2034
22 540 10.000 2637

Yine normal bir gebelikte haftalara göre ortalama beta-hCG düzeleri ise şöyledir.
Son adet tarihinden itibaren geçen hafta sayısı HCG (mIU/ml)
(INCIID)
3 hafta 5 - 50
4 hafta 3 - 426
5 hafta 19 - 7,340
6 hafta 1,080 - 56,500
7 - 12 hafta 7,650 - 288,000
13 - 16 hafta 13,300 - 254,000
17 - 24 hafta 4,060 - 165,400
25 - 40 hafta 3,640 - 117,000

canım doktorun ne dedi peki?geçen ay adetime 2 gün kala çok kötü boğazım ağrıyodu doktorda bana kan testi ve idrar testi yaptırdı 16,4 çıkmıştı yani negatif adet oldum bende anlamadım 5 ten sonrası hamilelik diyorlar ama inşallah sen hamilesindir...

Canım doktoru aradım, pozitif dedi. Henüz erken gebelik dedi. Adetime kaç gün olduğunu sordu. 4-5 gün dedim. Adetin geçtikten 1 hafta sonra gel dedi.

Ya üzüldüm şimdi. Seninde16,4 çıkmış,yakın değerler.Bende çok hastayım, antibiyotik kullanıp kullanmayayım diye yaptırmıştım. Hay Allah yaaa..

Canım doktoru aradım, pozitif dedi. Henüz erken gebelik dedi. Adetime kaç gün olduğunu sordu. 4-5 gün dedim. Adetin geçtikten 1 hafta sonra gel dedi.

Ya üzüldüm şimdi. Seninde16,4 çıkmış,yakın değerler.Bende çok hastayım, antibiyotik kullanıp kullanmayayım diye yaptırmıştım. Hay Allah yaaa..

bol bol meyve ye dinlen..alma hap bence nolur nolmaz..

canım iki gün sonra tekrar yaptır. en az %60 artması gerekiyor. bazı siteler ikiye katlamalı da dese, dr.umun dediği,rahim içine ekilmenin en başında değerlerin yavaş artabileceğiydi.inşallah seninki de artar. bun reglimetam bir hafta varken 25 çıkınca çok takıntı yapmıştım,aralardaki ikişer gün geçmemişti.

hahaha:KK9::KK9: ya öyle deme ama valla bi değişik bakarmış hamileler.az önce bi yerdeydim ordaki arkadaşın oğlu var 10 aylık.o dyor gözlerimin içi parlıyodu böle canlı canlı bakıyordum :KK53::KK53:
dediği doğru.benim ilk gebeliğimde öyleydi.pırıl pırıl gözler,iri bir gözbebeği,çapraz çapraz ve gür kirpikler.herkes yüzün çok değişmiş,ifaden farklılaşmış diyordu.bu kez öyle değil,kirpikler yine çapraz ve gür.normalde uçları sarı sarıdır,şimdi rimelli gibi:)ama o pırıltı ve canlılık yok bu kez.

canım iki gün sonra tekrar yaptır. en az %60 artması gerekiyor. bazı siteler ikiye katlamalı da dese, dr.umun dediği,rahim içine ekilmenin en başında değerlerin yavaş artabileceğiydi.inşallah seninki de artar. bun reglimetam bir hafta varken 25 çıkınca çok takıntı yapmıştım,aralardaki ikişer gün geçmemişti.

Sen hamilemisin canım?

X