Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar idrar testim negatifti sonra ben uyuyakalmışım eşim uyandırdı aşkım çift çizgi olmuş dedi gerçekten de baya belirgin ikinci çizgi çar ama ne kadar sür geçti bilmiyorum testte yarım saat sonraki değerleri dikkate almayın yazıyor bu durumla karşılaşan oldu mu

Geçen ay aynısı nı ben yaşadım yaptığım 3 farklı test in iki tanesinde sonrasında beliren ikinci bi çizgi oldu ama regl oldum sonrasın da

Bu arada selam kızlar hayırlı geceler tesadüfen dolaşırken gördüm sayfanızı bu ay bende takipteyim ovu testi yapıyorum bıgün çizgi koyulaştı dün birliktelik olmuştu az önce testi tekrarladım silikleşme var mı diye ama hala koyu..c ile aynı koyulukta..sanırım t çizgisi daha koyu olması gerekiyor demi..

Ya daha koyu yada eşit cikmasi gerekiyor zateb rn fazla 48 saate kadar silik cikmasi lazim akıntı kontorlü yapin çatlamadan emin olmak icin benim cift eşit çıkardi

Ya daha koyu yada eşit cikmasi gerekiyor zateb rn fazla 48 saate kadar silik cikmasi lazim akıntı kontorlü yapin çatlamadan emin olmak icin benim cift eşit çıkardi
Şöyleki dün yaptığım test negatiften yumurta akı kıvamında akıntım oldu yoğun bi şekilde..ertesi gün yani bugün yaptığımda test koyulaştı..ama ben bugünü değerlendirmedim tabi dün olduğu için..umarm henüz çatlamamıştır benim yumoş

O akinti 2 gün bende de oldu 2 nci gün gelen akintiyla yola çıktım ben degerlendirdim 3 gün cift cizgi gördüm an sıkıntı etme catlasa dahi 24 veya 36 saat yumurtanin yasama suresi var diyor doktorlar hayirlisini dileyelim insallah gönlünce olur test yapmak sonuç beklemekten daha yorucu baski hissediyoruz kendimizde buda olucagi varsa da işte hayırlısı bende sonuc bekliyorum denedik bakalim

Daha önce de yaptım ovu testi ama hep Zaman'ı gelmeden bırakmışım..bu ay sıkı takipteyim..sperm kalitesini düşürmemek adına gün aşırı denemek istedim..nasipte varsa olur zaten diye düşünüyorum..ama sizinse dediğiniz gibi ovu testi takip insanı biraz hem geriyor hem sıkıyor..o yüzden günüde kaçırmak istemiyorum açıkcası..inş hepimizin gönlüne göre olur herşey

Cift cizgi gördün gunden itibaren dene zaten yumurta sperm birlesir nasipse ben onceden ara verip yaptim tuttu kimyasaldi bu defa 3 gün denedim ne olucaksa olsun dedim kural koyma etkisi altinda kalıyoruz 10 gundur bekliyorum gebelik test dahi yapmiyorum oluruna bırak en güzeli stres engel oluyor vücut etkileniyor

Ağustos ayında bende kimyasal geçirdim.. Kaç gün geçti senin..ben ne kadar stres yapmıycam desemde olmuyor.. Ovu Zaman'ında sakinimde regl gününü beklerken çok sabırsızlanıyorum hemen ertesi gün yapıyorum testi meraktan varsa bişeyler erkenden sevineyim diye

21 ocak adet oldum 20 şubat kanama başladı döngü 22 gün sürüyor o üzüntüyu yasamak istemiyorum rabbim kimseye yasatmasın umutlandirmiyorum kendimi kan testinde var dedi doktor 2 gün sonra değerler düştü once kahve rengi sonra kırmızıya döndü gitti test yaptikca daha cok stres üzüntü yaşıyorsun vucut etkileniyor tavsiyem rahat olmaya çalış

Haklısın stres insanı üzmekten başka bi işe yaramıyor..benimde ilk gebeliğimde kürtaj oldum 5 yıl önce kalbi durdu..şükürler olsun sonrasında hemen tekrar hamile kaldım ve şuan 3.5 yaşında bir oğlum var..bide kardeşi olsun istiyoruz artık..inş Allah nasip ederse..hepimizin gönlüne göre versin Allah bat ne Zaman senin inş hayırlı haberler alırsın

Rabbim uzun ömürler versin evlatlarımıza 3.5 yas bitane de bende var o kendilinden oldu acemilik öylesi daha kolaymış simdi test falan uğraşıyoruz olmuyor stres yapıyoruz 7 kasım ovutest 20 kasim döngüm 22 aşmazdı test yapmiyorum korkuyorum bekliyorum inşallah hepimiz mutlu haberler veririz

Senin baya geçmiş ama reglin düzenliyse şayet beklemene gerek yok bile..varsa ki bence vardır dediğim gibi reglin düzensiz değilse..de gittiğinde sen direk kalp atışlarını duyarsın herhalde.sabrına hayran kaldım birazda bana devret bu sabırdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…