Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar iyi akşamlar ben de Pazar günü şiddetli çatlama sancısı yaşamıştım sağ tarafta. Bugün sol tarafta aynı ağrı var. Sanırım Cuma günü 17 mm olan yumurtam Pazar çatladı,16 mm olan bugün çatlıyor olabilir...normal zamanlarda bu ağrılar benim yumurtlama döneminde hiç yaşadığım ağrılar değil... inşallah klomen işe yarar da bu ay olur

Aynen oyle canım bekledıkce daha cok stres yapıyoruz sıkıntı oluyor pekı cnm sen de yada esınde sorun var mı yoksa kendılıgınden mı olmuyor kac yılık evlısın
Dokuzuncu yılımızdayız ama biz bir senedir filan istiyoruz ve çabalıyoruz. Yaşım 35 öncesinde iki düşük bir kimyasal oldu. Düşüklerden birisi genetik olarak da sorunlu idi.

Bizler yanındayız canıım moralin düştüğü an alo kk olarak yanındayız
Kiz sen beni mi takip ediyosun benim sevdigim var bakmam sana
Saol canim benim inan simdi yerine geldi keyfim benim oglan mahvetti beni okuldan geldigimden beri agla agla icim cikti ayaga kalkamadim

Aslında ümitli değilim diye düşünüyordum ama öyle değilmiş baya üzüldüm bugün
ben de bugün ben hiç anne olamayacak mıyım diye baya ağladım eşime. Yazık ona da üzülüyorum ama.
Neyse atlattım ama daha iyiyim şükür. İnsallah hayırlısıyla tez zamanda biz de hamilelik haberimizi alırıZ.
Bana iyi geldiniz kızlar çok teşekkür ederim :)

O kadar guzel dusunceli guzel yurekli insanlarsiniz ki rabbim tez zamada size anne olmayi nasip etsin insallah. Butun ictenligimle bunlari soyluyorum ve dua ediyorum. Sizi seviyorum iyiki varsınız guclu durup birbirimize destek olalim cunku herseyi sadece yasayan anlar ama unutmayin UMUT HEP VAR...

Hayırlı olsun canım belirtilerin nelerdi? Klomen vs ilaç kullandın mı biraz anlatırsan seviniriz

Canım nasıl bir yol izledin allah kucagina almayı nasip etsin

Canım ben Ağustos’ta hamile kaldım. Ve o bebeğimi 9 haftalıkken kaybettim. Kalbi durduğu için kürtaj oldum. Doktorum bir adetten sonra korunma kanalların açık ve rahmin temiz hemen hamile kalırsın dedi. Ve gerçekten de öyle oldu. Rabbim nasip etti. İnşallah bu defa kucağıma alabilirim. Maalesef ilk hamileliğimdeki gibi havalara uçamadım öğrenince. Oturup ağladım yeniden aynı şeyleri yaşamaktan korktuğum için.

Kuzum ben de ağustosta kurtaj oldum 7 haftalikti ilk bebegimdi geçen ay denedim olmadı bu ay çok istiyorum her gün mü günasiri mi denedin

Ben 10 aylık bir bekleyişin sonunda, rahim filminden 3 ay sonra doğal yollarla hamile kalmıştım bebeğime. Ama nasip olmadı kalbi durdu ve almak zorunda kaldılar. Bu defa yine doğal yollarla oldu. Ama nacizane tavsiyelerim ilişki esnasında hem sizin hem eşinizin çorapları ayaklarınızda olsun. Bu kan dolaşımınızı hızlandıracak. Kendinizi çok sıcak tutun. Bilhassa ayaklarınızı. Ayrıca hem siz hem eşiniz bol bol ceviz, incir ve fındık yiyin. Tabi hepsi bir yana bol bol da allaha el açın.

Ve bir hamilemiz dahaaa var bu topikte birseyler cok cabuk artti listemizdeki isimler ve yine hizla degisip hamile emojisi oluyor. Hepimizin biran once gebeligi sonuclansin insllah cok sevindim canim rabbim saglikla kucağına almayi nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…