Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım inşallah hamilesindir. Güzel haberlerini bekliyoruz

Allah razı olsun cnm bnm cok sagol ınsallah hersey hepımız ıcın guzel olur en yakın zamanda kucaklarımız dolsun ınsallah.. canım nasıl yapılıyor ve nerden satın alınıyor

batımı yanlış demişim canım sonradan fark ettim yazmayı unutmuşum sanırım 1 aralık bat

Canim benimde daha onceki gebeligimde catlatma iğnesinden 14 gun sonra test yapmistim ve silik cikmisti birkac gun sonra doktora gittim kan testi verdim hamileydim. Sende git biran once canim guzel haberini bekliyorum insallah

Ben Ankara da yaşıyorum. İki farklı doktorla paslaşıyorum henüz işlemi kimde yaptıracam netleşmedi.

Canim benimde daha onceki gebeligimde catlatma iğnesinden 14 gun sonra test yapmistim ve silik cikmisti birkac gun sonra doktora gittim kan testi verdim hamileydim. Sende git biran once canim guzel haberini bekliyorum insallah
İnşallah canım benim hamileyimdir doktr yarın gel dedi inşallah güzel haberlerle dönerim

Kac gundur degerlendirme icin bekliyoruz hadi yaein igne derse diye diye bir haftayi gecirdik ama sukur yaein baslayacagiz anammm cok guzel bir morala sahip olmam lazim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…