Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Maalesef ben de az önce regl oldum:KK43: umutlar baska aya kaldı
İnsallah sizden güzel haberler alırız kızlar
ben hep şöyle diye düşünüyorum olmayınca hamile kalmaya 1 ay daha yaklaştım diye teselli ediyorum kendimi.yalnız değilsin cnm bende bütün adet belirtileri yaşıyırorum üşüme girdi biraz önce vucüt ısım düştü sanırım canım şeker çekti bir kase tahin pekmez yedim :kk77: bazen oğlumun hiç kardeşi olmayacak gibi hissediyorum inşallah yanılırım

Kizlar iç camasirim akıntısına islaniyor adet olmama 6 gun var suan hic belirti yok kalmadi ve bugun hafif vajinamda batma hissettim sizce tutunmuş mudur eşime süpriz yapicam çok merak ediyorum sonucu hafif bir baş ağrısı olur gibi oldu gecti

Kizlar iç camasirim akıntısına islaniyor adet olmama 6 gun var suan hic belirti yok kalmadi ve bugun hafif vajinamda batma hissettim sizce tutunmuş mudur eşime süpriz yapicam çok merak ediyorum sonucu hafif bir baş ağrısı olur gibi oldu gecti
Ay hadi inşallah canım :dua: inşallah tutunmuştur meleğin :KK200:

Kızlar benım de adetıme 9 gun var.. gecen hafta sallı gunu doktora gıtım bı tame yumurtam vardı 13 mm doktor hafta sonu catlar demıstı bende ovılasyon testı falan yaptım devamlı ama olmadı catlama bugun yıne doktora gıttım 15 mm olmus ıkı gune catlar dedı ve benım adetıme 4,5 gun kalmıs olacak o kadar zamanda sadece ıkı mm buyumus ben yumurtlamıyorum herhalde ya nasıl kotu oldum su falan hıc ıcmıyorum ondan mı olmustur acaba vallah hayatan cok yoruldum ya cok uzgunum suan esımın de morfolojısı 1 benım de yumurtam buyumemıs nolacak boyle :KK43:

Cok yoruldum kizlar herseyi kendim yapayim diyodum ama kucuk bir pasta ile kurabiye aliverdim yani ne yapayim daha simdi giriyorum eve saat 8 bucuktan beri
Cok yoruldum kizlar herseyi kendim yapayim diyodum ama kucuk bir pasta ile kurabiye aliverdim yani ne yapayim daha simdi giriyorum eve saat 8 bucuktan beri
Olsun canım bu defa da böyle olsun o kadar kosturmacanin arasında:KK39:

Kızlar benım de adetıme 9 gun var.. gecen hafta sallı gunu doktora gıtım bı tame yumurtam vardı 13 mm doktor hafta sonu catlar demıstı bende ovılasyon testı falan yaptım devamlı ama olmadı catlama bugun yıne doktora gıttım 15 mm olmus ıkı gune catlar dedı ve benım adetıme 4,5 gun kalmıs olacak o kadar zamanda sadece ıkı mm buyumus ben yumurtlamıyorum herhalde ya nasıl kotu oldum su falan hıc ıcmıyorum ondan mı olmustur acaba vallah hayatan cok yoruldum ya cok uzgunum suan esımın de morfolojısı 1 benım de yumurtam buyumemıs nolacak boyle :KK43:
Canım üzme kendini hemen stres yapma sakın. Evet buyumesi yavaş olmus baya ama Allahtan ümit kesilmez. Allah ol dee ve olur. Bol bol dua edelim inşallah. Senle aynınız biz bu arada batlar aynı

Slm iğnenin 11. Günü adetime 8 gün var. 3 4 gündür çok fena göğüs ağrısı çekiyorum hiç olmadığı kadar. Bel agrimda var bugunde kasik agrim basladi umarim bunlar adet belirtisi değildir :KK43:

Canım üzülme lütfen stres yapınca daha kötü oluyor. Klomen falan kullandın mı

Canım üzme kendini hemen stres yapma sakın. Evet buyumesi yavaş olmus baya ama Allahtan ümit kesilmez. Allah ol dee ve olur. Bol bol dua edelim inşallah. Senle aynınız biz bu arada batlar aynı
Evet canım aynıınsallah senın guzel haberını alırım ben hıc bu ay oldugum kadar umutsuz olmamıstım vallah geven hafta gıttıgım doktor tup bebek dedı bu gun gıttıgım doktor da hıcbıseyden habersızıdı hıc sevmedım de ısını de ıyı yapmıyor ama yumurtam okadar gelısmemıs bana dıyor kı ıkı gune catlar hocam dıyorum gecen hafta 13 tu yanı yavas buyumus ıkı gune catlar dedı yıne ben ondan daha bılgılı .. zaten gıttıgım bı doktor degıl ılk kez gıtım sırf yumurta catladımı dıye ama benım yumurtalarda sorun var demekkı hıcbı doktor bunu anlamadı ya

Canım üzülme lütfen stres yapınca daha kötü oluyor. Klomen falan kullandın mı
Sagol canım bnm hepınız ıyıkı varsınız ınsallah sızlerden hamılelık haberını duyarım canım ben bu ay klomen falan kullanmadım tedavı altında da degılım 4 aydır.. bu ay oylesıne doktora gıtım yumurtalama zanında kendılıgınden buyuyormu dıye gecen hafta ıyıdı bu gun gıttım sadece ıkı mm buyumus cok sasırdım :KK43:

Sagol canım bnm hepınız ıyıkı varsınız ınsallah sızlerden hamılelık haberını duyarım canım ben bu ay klomen falan kullanmadım tedavı altında da degılım 4 aydır.. bu ay oylesıne doktora gıtım yumurtalama zanında kendılıgınden buyuyormu dıye gecen hafta ıyıdı bu gun gıttım sadece ıkı mm buyumus cok sasırdım :KK43:
Canım bak şuna şükret kendiliğinden yumurtan oluşuyor. Ben her ay klomen kullanıyorum. Geçen ay hayıt çayı içtim yumurtam çok güzel gelişti. Doktorum tavsiye etmişti. Sen de iç istersen faydasını görürsün. Canını sıkma , biliyorum insanın elinde olmuyor her aya bir umutla başlıyosun

22BA4F86-23D6-44A6-AFB6-F38F3F6D1542.jpeg Merhaba kızlar aranıza yeni katıldım tam 14 gün önce çatlatma iğnsi vuruldum ve bugün test yaptım resmi ekledim bat yarın acba iğne etksi devam ediyor mudur yada hamilelik olabilir mi ne dersiniz tecrübelerinizi benimle paylaşabilir misiniz

Eki Görüntüle 2209885 Merhaba kızlar aranıza yeni katıldım tam 14 gün önce çatlatma iğnsi vuruldum ve bugün test yaptım resmi ekledim bat yarın acba iğne etksi devam ediyor mudur yada hamilelik olabilir mi ne dersiniz tecrübelerinizi benimle paylaşabilir misiniz
Bence bu iğnenin etkisi değil canım iğnenin etkisi geçmiştir diye düşünüyorum inşallahta değildir inşallah bebeğin seninledirr Yarın da tekrarla koyulaşacaktır sonra kan testi verip emin ol bize de müjdeli haberleri vermeyi unutma:KK54:

X