Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlısı tabikide hersey icin

Canim 5 gun erken bir surec testi istersen tekrarlayabilirsisin adet gününde

Günaydınnnn kızlar hamile kalmak için meryem ana eli otunu duyan varmı hiç bana ümreden getirmişti bi teyze bu ay ben onuda kullanmaya başladım aranızda kullanıp sonuc alan veya alamayan varmi ?
Klomen tedavisinden sonuç alamazsam şubat gibi anneannem ümreye gidecek ona getittirmeyi düşünüyorum inanıyorum bu ota. Beni bilgilendirirsen gelişmelerden sevinirim canım innnşallah bebişin bu güzel vesileyle seninle olur

Kizlar merhaba öncelikle calistigimdan dolayı yazamıyorum pek Bu gün vajinamdan bıçak sapnlamis gibi oldu bu tarh durumları yaşayan var mi

ben kullanmıştım elimde de bolca miktarda var ama suyu midemi çok bulandırmıştı içemedim

evet bayanlar ben çalışmaları tamamladım ilk defa bu ay 4 gün üsülüne uydum bakalım hayırlısı.Bu ay klomenle 22 ml yumurtam oluşmuştu doktor ilk göremedi arkalara saklanmış dedi ama sonra gördü:)

ayyy hadi maşallahhhhh inşallah tutunurlar canım benim geçen ay 24 mm-19 mm yumurtalarım vardı ikiz bile olur demişti doktor çatlama iğnesinide vurduk yinede olamyınca olmuyor.

bir sorun varmıydı sende canım
aslında hamileliği engelleyen bi sorun yok dedi doktor. sadece pco var dedi oda sıkıntı değil dedi. eşiminde herşey normal işte allah nasip etmeyince olmuyor. bugün regli günüm hala gelen gidin yok lekelenme bile yok oyüzden biraz umutladım açıkcası yarın test yapıcam

inşallah sıradaki anne adayı sensin canım.Umarım mutlu haberi yarın bizimle paylaşırsın.dualarımız seninle

8 gün var canımm aynen yapıcammm . bu habere odaklandım yaa sanki günler geçmiyorr

8 gün var,5 günce yaptım yazmışsıniz.13 gün kala Çok erken yapmışsınız testi,erken gebelik testleri 6 gün önceye kadar diyor hem.bu yüzden moralinizi bozmayın.zamanı yaklaşımca tekrar yaparsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…