Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hoşbuldum canım 2 ay klomen kullandım iğnesiz olumsuz oldu canım bu ay femara inofolic combi ve ovitrelle iğne oldum yumoşlarım 22 mm ve 24 mm 2 taneydi dr. Bu ay çok ümitliyim dedi 27 kasımda tekrar kontrole gidicem
Ayyy hadi insallah yaaa baya da guzel buyumusler yani :-) sabirsizlikla bekliyor olacagiz haberini. Igneden 15 gun sonra sonuç cikiyor zaten idrarda

Ben yarın test yapsam mı diyorum ya çok mu erken kızlar 5gün kalmış olacak bata ama çok merak ediyorumm
yumurtlama gününü biliyorsan cnm 13.günde silik de olsa çıkıyor .
Screenshot_2018-11-03-18-54-16-753.jpeg

yumurtlama gününü biliyorsan cnm 13.günde silik de olsa çıkıyor .Eki Görüntüle 2209115
Teşekkür ederim canım yumurtlama gününü biliyorum ovulasyon testiyle takip ettim. Bir de yoğun kasık ağrısından dolayı anladığım kadarıyla 15 Kasım akşamı çatladı. Zaten 16 kasımda test yaptığımda 2.çizgi tamamen silikleşmişti. Yani 15 Kasım desek yarın 10 gün oluyor çıkmaz o zaman. En erken Perşembe filan yapsam çıkar bu durumda varsa tabii:işsiz:
Oğlunu Allah bağışlasın canım ben de bu çift çizgileri görürüm inşallah hayırlısıyla:dua::)

Kizlar az once geldim doktordan. Sol tarafta 2-3 tane 11 mm lik sag tarafta da 2 tane 10 mm lik yumurtan var daha igne icin erken dedi acaba yavas mi buyuyor yumurtalar ne yapcam ben yaaa sali gunu bitmisti hapim simdi sali gunune verdi yine randevu
Ne guzel canim bir suru yumurtan olmus masallah bence ikiz olur senin burda birinin oyle olmustu

[
Teşekkür ederim canım yumurtlama gününü biliyorum ovulasyon testiyle takip ettim. Bir de yoğun kasık ağrısından dolayı anladığım kadarıyla 15 Kasım akşamı çatladı. Zaten 16 kasımda test yaptığımda 2.çizgi tamamen silikleşmişti. Yani 15 Kasım desek yarın 10 gün oluyor çıkmaz o zaman. En erken Perşembe filan yapsam çıkar bu durumda varsa tabii:işsiz:
Oğlunu Allah bağışlasın canım ben de bu çift çizgileri görürüm inşallah hayırlısıyla:dua::)

Canım cift cizgi gördüğün günü mü yumurtlama olarak baz alıyosun yoksa silikleştiği ertesi günü mü

[

Canım cift cizgi gördüğün günü mü yumurtlama olarak baz alıyosun yoksa silikleştiği ertesi günü mü
Canım silikleştiği günü yumurtlama(yani çatlama) olarak alıyorum aslında ama ben çatladığını hissettiğim için hissettiğim anı aldım canım:)) akşam 5 gibi koyu çizgi vardı 7-8 gibi filan çok şiddetli ağrı ve biraz yükselen ateş oldu 1 saat kadar sonra pat diye kesildi ikisi de. O yüzden çatladı herhalde dedim. :) bir önceki gün de çift çizgi görmüştüm bu arada. 2 gün çift çizgi oldu yani

Rabbim hayirlisini versin daha iyi bilir de ama vucudum kaldirmaz sanki ya :KK43: daha 11 ay oldu ben ameliyat olali çünkü

Kızlar çok yazamıyorum yoğunluktan girdikçe okuyorum takipteyim devamlı kendime dua ederken sizleride katıyorum hep :KK200: EceCigdem EceCigdem canım merak etme olur gelişir onlar bence gayet iyi oluşmuşlar hadi bakalım :dua: Bu arada kasımda aşk başkadır diyerekten kasımda hamile kanlanlar çok olur her yıl Doğum da Ağustos’a denk gelir bu böyledir umarım bu şanslıların içinde bizde oluruz :KK200:

Rabbim hayirlisini versin daha iyi bilir de ama vucudum kaldirmaz sanki ya :KK43: daha 11 ay oldu ben ameliyat olali çünkü

Allah tez zamanda gönlündekini verir İnş Bebişlerin bir an evvel gelir tutunur ❤️ Benimde ara kontrollerde yumurtalarım seninkilerin boyutlarına yakındı. Ama sonradan final f ye devam ettikçe 6-7 yumurtam oldu. 3 4 tanesinin falan büyüklüğü iyi ve yeterli demişti doktor. Bence seninkilerde uygun boya ve kaliteye gelir birkaç güne ❤️

X