Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ovulasyon kullanan var mı kızlar deneyin derim yumurtlama zamanım üc aydır takvimden epey farklı ki adetlerim düzenlidir
Aynen canım bende takvıme gore yumurtalamam lazım ama oyle bısey yok daha ıkı gun once doktora gıttım yumurtam 13 mm dı yanı catlamama 2, gun falan var herhalde yanı yanlıs yonlendırıyor ovılasyon testı en kesın bence

Sorma ya herseye agliyorum artik yani suan doktor kontrolunde olmasam resmen hamileyim diyecegim
Canım aglama hersey guzel olacak olmasa da suan senın bı yavrun var rabbım guzel omur nasıp etsın ınsallah.. hıc olmayanları dusun bıraz ıcın ferhalar en azından uzulme uzulmyelım hıcbırımız ınsallah hepımız guzel haberlerı alalım

Rabbim her kadina bu duyguyu tattirsin bence her kadin hakediyor bu duyguyu bilmeyi. Gercekten cok baska bisey yok kiz ben oyle strese sokmuyorum kendimi o yuzden. Benim dusuncem asıl hamile kaldiktan sonra baslayacak. Daha onceki gebeligimde basima gelenler simdi %15 artti tekrar ayni seyin olması

Rabbım ınsallah guzel hamılelıgı nasıp etsın canım

Merhabalar beni de ekleyin lütfen bat 5 aralık
Evet canim kendinden bahset biraz taniyalim seni ( Boyle de rv programlari gibi oldum yani ) ne kadar suredir gebelik icin ugrasiyorsun bir rahatsizligin var mi suan gordugun bir tedavi veya uyguladigin yöntem kür falan var mi ??

Kızlar ya ben çok acıkıyorummm sürekli midem kazınıyor. Bu hamilelik belirtileri çocuk daha hücre topluluğuyken de oluyor mu ki gerçekten? Düşünüyorum da mantıksız geliyor daha yeni yerleşmiştir eğer varsa küçücük şey ne hormonu salgılayacak da belirti yapacak ki kafam çok karışık

Evet canim kendinden bahset biraz taniyalim seni ( Boyle de rv programlari gibi oldum yani ) ne kadar suredir gebelik icin ugrasiyorsun bir rahatsizligin var mi suan gordugun bir tedavi veya uyguladigin yöntem kür falan var mi ??
Yaklaşık 2 yıldır deniyoruz eşimin sperm sayısı düşük ve varikosel var eşim keçiboynuzu kürü ve çakşır macunu kullanıyo bu ay hsg çektirdim ve ovulasyon takibi yaptım düşük ihtimal ama bir umut işte

Canim en erken 4 haftalikta basliyor belirtiler onlar da adet belirtilerine benziyor cogunlukla. Yani ben ogluma hamileyken dusun doguma giderkeb bile kusuyodum ama erken baslamadi yani 2. Ayima digru basladi. 4-6 haftalik oldugunda anca belli ediyor vucutta kendini oda zaten gebelik testinde arrik pozitifi gormus oluyoruz. Yani beynimiz bize oyun oynuyor. Gecen aydan beri doymak bilmiyorum resmen ama hic bisey yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…