Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydınnnn kızlar..işe gelince hemen açtım sayfayı. Eşimin değerlerinde sıkıntı var.bende pco.5 Aydır çatlatma iğnesi oluyorum sonuç hüsran oldu sadece geçen ay kasıklarımda hafif ağrı olmuştu umutlanmıştım ama o da boş çıktı. Bu ay aşılama oldu. Göğüs ağrım felaket ilk kez böylesine kasık ağrım var hayatımda gaz sancısı ile tanıştım bu hafta. Şu kaşık ağrısı bile o kadar keyifli geliyorlar. İman herkese özeldir. Kendimce imanlı bir insan olduğumu düşünüyorum. Ama ilk defa tevekkül nasıl yürekten olurmuş bunu yaşıyorum. Günlük dualarım var onları muhakkak yapıyorum ve her allah dediğimde yüreğim rahatlıyor. Bu ay oldu gibi içimde huzur var olmazsa da bana bu huzuru yaşatan rabbime şükürler olsun. Hepimize rabbim sağlıklı uzun ömürlü eli ayağı düzgün vatana millete ümmete hayırlı bir evlat versin. Bu cuma günü kendim ve hepimiz için dualarım böyle. Güzel dualarımız var güzel şeyler olacak.

Allah razi olsun canim bizide dualarina kattin rabbim tez zamanda versin kalbindekini insallh

birbirimiz için dua edelim birbirimiz için yaptığımız güzel duaları kendimize de yapıyoruz aslında .4.5 sene bekledim bebeğimi çok ağladım .bir aile dostumuz var yaşıda büyüktü onlarında olmuyordu kandildi sanırım Allahım dedim eğer ben bu ay hamile kalacaksam bana verme ona ver diye dua ettim çünkü yaş olarak 40 yakındı. ibrahim saraçoğlununa bile gitmişti çocuk için.ve doktor yüzüne senin çocuğun olmaz demiş çok üzülüyordu.öyle dua ettiğim ay bi baktım ben hamileyim .belki iyi niyetimin ödülüydü bilmiyorum kendim bukadar çok isterken başkası için dua etmenin mükafatıydı oğlum

evet cnm olacak olduktan sonra olur.eşim çok istiyor bende bir kızım olsun çok istiyorum aslında ama kısmet herşey

Kızlar bugün adetimin 1. Günü bende de ovulasyon testi var hangi gün başlamalıyım ?bi de hiç kullanmadım adetim geçtiğimiz aylarda 40 gün de bir oluyordu hormon testlerim normal çıktı yumurtam tembel biraz öyle dedi doktor . Nelere dikkat etmem lazım lütfen yardımcı olun çok deneyimsizim

ovulasyon hiç kullanmadım canım ben ama dikkat etmen gerek tek şey yumurtlamanı takip etmek. Mesela, ateş basarsa(ki adetin bittikten sonra bence hergün ateşini ölç biyere yaz, en yüsek olduğu gün yumurtlama günün), akıntın olursa sümüksü sarı ya da kahvemsi ve kasıklarda ağrı olursa bunlar yumurtlama belirtisi ogünleri iyi değerlendir derim ben. Ve birde reglin bitince saymaya başla 10-12-14-16 günlerini çok iyi değerlendir diyorlar. İnşallah yardımcı olabilmişimdir

Teşekkürler canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…