Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay kizlar sayfa 52 den sonrasinda koptum ojuyamadim masallah yoklugumu aratmayip topigimize sahip cikmissiniz saolun :-) simdi sizden ricam listeyi guncellerken yardimci olursaniz sevirim. Yeni arkadaslar da var sanirim. Beni etiketleyerek yeni batlarinizi yazarsaniz sevinirim :KK68:[/QUOT canım benim bat 6 aralık

Kizlar bugun yumurtaliklarima bakti doktor. 6 tane falan yumurta vardi ama tabi daha kucuktuler cumartesi gunu tekrar cagirdi bakalm o zaman bakacak buyumeye yani daha bir sonuc yok elimde
en azından yumurtan olabiliyor ne güzel. bol bol havuç ye canım yumurtayı çok iyi besliyormuş. birde çöret otu-bal-barçın yapanlar vardı onlarda olumlu sonuç aldı. benim regli gelirse ben bundan yapıcam kesin. sen tam zamanındasın değerlendirmelisin bence:KK49:

Ca
Ay kizlar sayfa 52 den sonrasinda koptum ojuyamadim masallah yoklugumu aratmayip topigimize sahip cikmissiniz saolun :-) simdi sizden ricam listeyi guncellerken yardimci olursaniz sevirim. Yeni arkadaslar da var sanirim. Beni etiketleyerek yeni batlarinizi yazarsaniz sevinirim :KK68:
Canım benim bat 6 aralık

en azından yumurtan olabiliyor ne güzel. bol bol havuç ye canım yumurtayı çok iyi besliyormuş. birde çöret otu-bal-barçın yapanlar vardı onlarda olumlu sonuç aldı. benim regli gelirse ben bundan yapıcam kesin. sen tam zamanındasın değerlendirmelisin bence:KK49:
Canim o bal corekotu tarcini belli bir zamanda yiyormussun sanirim oyle duymustum da havuc incir falan yemeye calisuyorum. Ekrandan gosterdi de bir suru yumurta gordum ama tabi kac tanesi buyuyecek o oneli artik hayirlisi

Canim o bal corekotu tarcini belli bir zamanda yiyormussun sanirim oyle duymustum da havuc incir falan yemeye calisuyorum. Ekrandan gosterdi de bir suru yumurta gordum ama tabi kac tanesi buyuyecek o oneli artik hayirlisi
reglinin 2.günü yeniyormuş sanırım. sabahları aç karnına :bicak:

Neler yaptiniz bensiz icim icimi yedi ne yapiyolar acaba sonuc alan var mi diye bir hamişimiz varmis coook sevindim hepimize ugur getirsin insallah. Bnde yani sizin icin baska uygulamalara bile girmemeye calisacagim internet cabuk bitmesin diye :-)

Tatlim rabbim hayirlisiyla kucagina almayo nasip etsin insallah. Saglikli sihhatli olsun anali babali buyusun insallah cok sevindim ya. Listemizi renklendirdin yani :KK200::KK200::KK200:
Cok saol bitanem en kisa surede sizdende alicaz guzel haberleri inaniyorum ben bu topik hamislerle senlenicek insaalllaahh:dua::KK200::KK200::anneadayı:

X