Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim
Al benden de o kadar
İlk çocuğum da 15 ay sonra olmuştu. Şimdi istiyorum 12-13 ay oldu hala yok
Canım benim oğlum 2 buçuk yaşında onun içinde cok uğraştım hocalar doktorlar çok ağladım benimde 1 buçuk yildan sonra oldu ama gel bana sor nasıl oldu doğana kadar ilaçalar iğneler hergün dusecekmi ölecekmi korkusu..Bunları yaşayınca istemeden kafama takıyorum valla takmıyorum diyene inanmıyorum.Şimdi ikincisi içinde çabalıyorum bilmiyorum hayırlısı nezaman nezaman o çift çizgiyi görcem

Ben artık kabullendim ya hani bebek yokmu diyenlere benim çocuğum olmuyor diyorum
Umutsuzluğa kapılmak yok canım en azından bir evladın varmış benim hiç yok soranlara çok sinir oluyorum bende olsa saklayacak halim yok bileceksin zaten olmuyor mu diyen var bide olmuyor oldurcan mı diyesim var hiç düşünmüyorlar öyle sorunca karşındakinin içi nasıl sızlıyor

Kızlarr merhba çok uzun zamandır buraya yazamadım tüp bebek denicem demiştim normal yollarla olmadı çünkü ilk denemem tutmaz demiştim ama tuttu Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah
Gözün aydın canım çok sevindim:) sağlıkla kucağına al bebeğini inşallah

bat 14 ocak ama testim negatif adetim de gelmedi bakalım hayırlısı

Kızlar merhaba. Ben yeni bat olarak 16 ocak ekletmiştim fakat 13nde ufacık bi pembe kan geldi peçeteye bugünde ufak bi akıntı oldu kahve gibi neden olabilir acaba yerleşme kanaması olabilir mi? Benzer şeyleri yaşayan var mı ? Her ay aynı stres

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…