Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben evlenmeli 2 buçuk yıl oldu bir de bana yapılan baskıları düşün canım ilk başlarda ben istediğimm anda olacağını sandığım için korundum. Sürekli bana bu devirde kısırlık çok fazla düşünmüyorum deyip durma diyen akrabalar var bide.
Kısırlık ne çirkin bir sözdür yaa nefret ediyorum bu sözü kullananlardan
Aynen öyle rahim küsermiş bilmem ne olurmuş hep bi öğüt verenler sinir oluyor insan

Kızlar salı günü yazmıştım Dr kesemden emin olamadı diye kan vermiştim 10545 çıkmıştı.bugün başka Dr gittim keseyi gördü..ama yapısının onların istediği gibi tam yuvarlak olmadığını söyledi..net bişey söylemek için erken düzelebilir de dedi..anlayacağınız gene kafam karışık geldim hastaneden..birde 2.5 cm kistim varmış Dr bunun gebeliğe sorun olmayacağını söyledi ama ama ama...

image.jpg Kese bu şekilde kızlar 11 mm dedi sanırım yanlış anlamadıysam

Bebegini nasil kaybettin yaaa... cok cok uzuldum...Allah'im bu ne zorlu bi surec..yok hamile kalayim..hamile kalinca da insallah kimyasal gebelik degildir..onu da asinca insallah kese olusur..kese olusunca da insallah icinde bebek olur (ben tam o asamadayim simdi) icinde bebek olunca da insallah dusmez..dusemeyince de insallah ölmezz.....ayyy bu nasil bi çile yaaaa...offf daraldim yeminlen
Canım içinde can taşıyorsun hiç Canını sıkma. Ben etrafıma bakıyorum her gün kaç sağlıklı çocuk doğuyor biraz kadercilik olacak ama doğacak çocuklarımız doğum saati belli, ne bir saat erken nede bir saat geç bunu değiştiremeyiz. Nasıl ki bizler de dünyaya geldiysek onlar da inşallah gelecekler. Nasibi rızkı olan yaşayacak, olmayan ise cennette bekleyecekler annelerini. Seninki ayrı, benimki ayrı başka insanlara bakıyorum dünyaya sağlıklı getirip kaybediyorlar. Yine de çok şükür Rabbim kaldıramayacağımız yük vermesin bizlere..
Benim bebeğimse bir anda kistik higroma ve hidrops oldu 5.ayda. Amniyosentezler genetik testler doğduktan sonra otopsi parça alınıp testlerde hiçbir sebep bulunamadı. Bir ay hasta yaşadı karnımda, sonra vefat etti. Böyle bir sınavdı benimki de arkadaşım. Bak Rabbim seni de evlatlarınla sınamış. Allah sevdiği kullarını böyle imtihan eder :KK200: senin minnoşun bu aşamaya kadar geldiyse inşallah Eylül ayında miniğini kucağına alırsın:emir_bebek: hiç canını sıkma arkadaşım. Bende sıkmıyorum umutla bekliyorum mutlu günleri:anneadayı:

29 bat olanlar test yaptimi. Bu sabah yaptim ben tek cizgi:110:

Kasik seyirmesi disinda bi belirtim yoktu zaten. Tek tesellim bat tan iki gun once lekelenme baslardi o baslamadi ama tabi tek cizgi olmasi :eğlence:

Kızlar mehaba:) öncelikle annişlerimizi tebrik ederim sağlıcakla kucaklarına almayı nasip etsin:KK39: benim gibi bekleyenleri de Allah sabırlıkla bekletsin benim de bata 3 günüm kaldı bakalım :)

Kizlarr nasilsiniz bikac gundur gelemedim ust uste 2 tane cenazemiz oldu.yazdiklarinizi pek takip edemedim.bu surede 2 gunde bir kan vermeye devam ettim.cok sukur artis normale dondu sanirim.bugun 691 di kese ne zaman gorunur acaba 2 gun sonra yine tahlil yaptiricam.bu arada umutsuzluga kapilmayin canlar.Rabbim en hayirli ne zamansa o zaman versin insallah.bende artik bu ay son dedigim ayda hamile kaldim cok sukur.

Kizlarr nasilsiniz bikac gundur gelemedim ust uste 2 tane cenazemiz oldu.yazdiklarinizi pek takip edemedim.bu surede 2 gunde bir kan vermeye devam ettim.cok sukur artis normale dondu sanirim.bugun 691 di kese ne zaman gorunur acaba 2 gun sonra yine tahlil yaptiricam.bu arada umutsuzluga kapilmayin canlar.Rabbim en hayirli ne zamansa o zaman versin insallah.bende artik bu ay son dedigim ayda hamile kaldim cok sukur.
Canım batım dündü benim de tık yok. Bugün de tık yok. Test de yapmadım korkudan:110: başınız sağ olsun canım bu arada

1500 ün üstüne çıkmadan hiç kese görünür mü diye uğraşma..canın sıkılır

Canım içinde can taşıyorsun hiç Canını sıkma. Ben etrafıma bakıyorum her gün kaç sağlıklı çocuk doğuyor biraz kadercilik olacak ama doğacak çocuklarımız doğum saati belli, ne bir saat erken nede bir saat geç bunu değiştiremeyiz. Nasıl ki bizler de dünyaya geldiysek onlar da inşallah gelecekler. Nasibi rızkı olan yaşayacak, olmayan ise cennette bekleyecekler annelerini. Seninki ayrı, benimki ayrı başka insanlara bakıyorum dünyaya sağlıklı getirip kaybediyorlar. Yine de çok şükür Rabbim kaldıramayacağımız yük vermesin bizlere..
Benim bebeğimse bir anda kistik higroma ve hidrops oldu 5.ayda. Amniyosentezler genetik testler doğduktan sonra otopsi parça alınıp testlerde hiçbir sebep bulunamadı. Bir ay hasta yaşadı karnımda, sonra vefat etti. Böyle bir sınavdı benimki de arkadaşım. Bak Rabbim seni de evlatlarınla sınamış. Allah sevdiği kullarını böyle imtihan eder :KK200: senin minnoşun bu aşamaya kadar geldiyse inşallah Eylül ayında miniğini kucağına alırsın:emir_bebek: hiç canını sıkma arkadaşım. Bende sıkmıyorum umutla bekliyorum mutlu günleri:anneadayı:
ne de güzel demişsin arkadaşım.. aminn..inşallah bu zor günleri hep beraber aşar ve geriye dönüp buradaki yazdıklarımızı gülerek okuruz

X