Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnanmıyorum gerçekten mi yaaaa :oha: o mucizelerden allah bana da nasip etsin ne olur ki valla artık hem umudum kalmadı ama hemde her ay adet dönemi umutlanıyorum canım bide ben çok korkuyorum alttan bile muayene olamıyorum oyüzden rahim filmi tüp bebek vs beni çok korkutuyor allahiniallah mecbur bırakmasın tek isteğim bu :cry:
olsun gerekirse onları da olursun allah kadınlara doğum yapma gibi bi mucize bahşetmiş ki 40 insan kemiğinin kırılmasıyla aynı acıymış doğum yapmak. allah bunu bile biz kadınlara vermiş. herşeyin üstesinden geliriz. ama önce inanman lazım sonra eşinle birlikte çok iyi moralde olmanız lazım canım benim. ayrıca bende oldum rahim filmi hiç bişi hissetmedim anestesiyle yapıyolar gerekirse onuda yaptır canım aklından bütün şüpheler yok olsun adapte ol iyice:KK200:

Çok korkuyorum canım yaa bildiğin gibi değil doktorlar da bu konuda hiç anlayışlı değil hele prof.lar ukala oluyor ve hiç insan halinden anlamıyorlar. Allah mecbur bırakmasın ama dediğin doğru söyluyorsun allah böyle bir mucizeyi kadına bahşettiyse dayanılır kadın zaten evlat sahibi olmak için herşeye katlanır ama suan ben normal yolla gebe olmaya çalışıyorum ve istediğim tek sey bu ay bu kanamaya rağmen bir mucize olması :KK43:

Buyrun kizlar aralik ayinda yapacagimiz testleri burdan paylasalim o zamana kadar da birlikte bekleyelim. Batlari alalimm. Bu ay catlatma ignesi kullanacagim rabbim hepimize hayirlisiyla nasip etsin insallah. Daha once ilk ignede olmustu bu ay da olsun hepinize de sans getirsin insallah :dua:
:dua::dua:
:KK200::KK200::KK200::anneadayı::anneadayı::anneadayı::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

1. @gcm19944 :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  2. @duskapani :anneadayı::KK200: :emir_bebek:
  3. @Balpetegim31 :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  4. @Megatron20 :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  5. @aysenurkaya :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  6. @greyfurt_ :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  7. @umran80 :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  8. @ebr-u :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  9. @BbkBbk :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  10. @mltm_48 30 Kasım
  11. @mimmea 30 Kasım
  12. @pembepatiks :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  13. @limoncicegi41 4 Aralık
  14. @Oznurr26 :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  15. @Jklyyy 4 Aralık
  16. @Snrs 5 Aralık
  17. @sonbaharetkisi 5 Aralık
  18. @seheryeli77 5 Aralık
  19. @ISTANBULLUGELINN :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  20. @Duman77 :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  21. @dennisgo 7 Aralık
  22. @bebeqimyoldamrc 7 Aralık
  23. @Cemre0000 7 Aralık
  24. @Sem0510 9 Aralık
  25. @Laydidiana :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  26. M mirandaaaa 9 Aralık
  27. @duruasya 9 Aralık
  28. @yaprakali 10 Aralık
  29. @Sinemhat :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  30. @Adlinaa :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  31. @papatyam67 10 Aralık
  32. @Celine0719 11 Aralık
  33. @berrakca 11 Aralık
  34. @78duygu 11 Aralık
  35. @Vuslat ne zaman 11 Aralık
  36. @Caglass 11 Aralık
  37. @Sogukkahve35 11 Aralık
  38. @MiyavKedi 12 Aralık
  39. @Yurdaa :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  40. @gamzeli_bebis 13 Aralık
  41. @ismihazan 13 Aralık
  42. @Serranin annesi 13 Aralık
  43. EceCigdem EceCigdem 13 Aralık
  44. @Siyene 13 Aralık
  45. @kays_ 13 Aralık
  46. @croiselle 14 Aralık
  47. P Platinus 15 Aralık
  48. @Gizemzi 15 Aralık
  49. @dvtb 15 Aralık
  50. @Kbra2214 15 Aralık
  51. @kartanesi64 15 Aralık
  52. @Cemileyavuz 16 Aralık
  53. @Valensiya 21 Aralık
  54. @damlaozcan0666 16 Aralık
  55. @bi prenses annesi 20 Aralık
  56. @sibelizim 21 Aralık
  57. @zeydemor 22 Aralık
  58. @sirkencubin 22 Aralık
  59. @mine2805 23 Aralık
  60. @Hipermetrop 24 Aralık
  61. ReceL ReceL 25 Aralık
  62. suz35 suz35 26 Aralık
  63. @Kedilikadinn 27 Aralık
  64. K Kelebeksi 27 Aralık
  65. @Otherozge 27 Aralık
  66. @Bayankus06 28 Aralık
  67. @Glrabr 29 Aralık
  68. @croiselle 29 Aralık
  69. @Bifincankahve 30 Aralık
  70. @Masalim17 1 Ocak
  71. @lifedoesntwait 3 Ocak
  72. B Beray75 4 Ocak
  73. @ggul1212 5 Ocak
  74. @sacperisiii 9 Ocak
  75. @Edabk beklemede...
  76. @naz_edanaz beklemede...
Merhabalar bende 1 buçuk senedir gebelik istiyorum olmuyor bu ay bazı belirtiler var ayağa kalktığımda başım dönüyor bir defa midem bulandı dudağımda anlam veremediğim bi uçuk çıktı arada bir karnıma ağrı saplanıyor ve ishal durumu yaşadım sizce bunlar belirt olabilir mi?:KK43:

olsun gerekirse onları da olursun allah kadınlara doğum yapma gibi bi mucize bahşetmiş ki 40 insan kemiğinin kırılmasıyla aynı acıymış doğum yapmak. allah bunu bile biz kadınlara vermiş. herşeyin üstesinden geliriz. ama önce inanman lazım sonra eşinle birlikte çok iyi moralde olmanız lazım canım benim. ayrıca bende oldum rahim filmi hiç bişi hissetmedim anestesiyle yapıyolar gerekirse onuda yaptır canım aklından bütün şüpheler yok olsun adapte ol iyice:KK200:
Çok korkuyorum canım yaa bildiğin gibi değil doktorlar da bu konuda hiç anlayışlı değil hele prof.lar ukala oluyor ve hiç insan halinden anlamıyorlar. Allah mecbur bırakmasın ama dediğin doğru söyluyorsun allah böyle bir mucizeyi kadına bahşettiyse dayanılır kadın zaten evlat sahibi olmak için herşeye katlanır ama suan ben normal yolla gebe olmaya çalışıyorum ve istediğim tek sey bu ay bu kanamaya rağmen bir mucize olması :KK43:

inşallahhhhhhhhh olur canım benim ama olmazsada pes etmek yok:KK19:

Merhabalar bende 1 buçuk senedir gebelik istiyorum olmuyor bu ay bazı belirtiler var ayağa kalktığımda başım dönüyor bir defa midem bulandı dudağımda anlam veremediğim bi uçuk çıktı arada bir karnıma ağrı saplanıyor ve ishal durumu yaşadım sizce bunlar belirt olabilir mi?:KK43:
hoşgeldin canım, regli günün nezaman? bu belirtilerle hamile olan çok arkadaşımız var inşallah sende hamişsindir.:dua:

hoşgeldin canım, regli günün nezaman? bu belirtilerle hamile olan çok arkadaşımız var inşallah sende hamişsindir.:dua:
İnşallah canım Allah hepimize tattırsın o duyguyu 2 gün kaldı reglıma yaşımda 21 gencim ama olmuyor bi türlü rahim filmi dahil her testi yaptırdım bi sıkıntı yok dediler

İnşallah canım Allah hepimize tattırsın o duyguyu 2 gün kaldı reglıma yaşımda 21 gencim ama olmuyor bi türlü rahim filmi dahil her testi yaptırdım bi sıkıntı yok dediler
evet canım benim ve burda bi çok arkadaşımızda olduğu gibi ve bi çok arkadaşımızda hamile kaldı aylar sonra. Oyüzden elbet olacak. Bende 11.aydır deniyorum. senin gibi her testi yaptım. Rabbim daha nasip etmedi. senin yaşın daha çok genç olur elbet sabret canım. Sen kaç yıllık evlisin nezamandır olmuyor bebeğin?

evet canım benim ve burda bi çok arkadaşımızda olduğu gibi ve bi çok arkadaşımızda hamile kaldı aylar sonra. Oyüzden elbet olacak. Bende 11.aydır deniyorum. senin gibi her testi yaptım. Rabbim daha nasip etmedi. senin yaşın daha çok genç olur elbet sabret canım. Sen kaç yıllık evlisin nezamandır olmuyor bebeğin?
Bir buçuk senelik evliyim hiç korunmadık hemen istedik o zamandan bu zamana hala deniyoruz olmuyor maalesef idrar yolu enfeksiyonu ve mantar problemim var hep o yüzden mi olmuyor dedim ama doktorlar bu kadar geciktirmez diyorlar bilmiyorum canım kafam çok karışık iyice depresyona girdim kendimi buraya attım

Bir buçuk senelik evliyim hiç korunmadık hemen istedik o zamandan bu zamana hala deniyoruz olmuyor maalesef idrar yolu enfeksiyonu ve mantar problemim var hep o yüzden mi olmuyor dedim ama doktorlar bu kadar geciktirmez diyorlar bilmiyorum canım kafam çok karışık iyice depresyona girdim kendimi buraya attım
canım öncelikle hakkınızda ne hayırlıysa o olsun. ama bu çocuk işi beyinde bitiyormuş inan. önce kendinizi toparlamanız lazım ondan sonra bebek. Mesela herşeyden önce çocuk için birlikte olmamak lazım. hiç düşünmediğin anda gerçekleşecek bak gör. Birde bitkisel kürler yapan çok arkadaş var burda onları okuyup bi kaç tanesi denemende yarar var canım:KK19:

canım öncelikle hakkınızda ne hayırlıysa o olsun. ama bu çocuk işi beyinde bitiyormuş inan. önce kendinizi toparlamanız lazım ondan sonra bebek. Mesela herşeyden önce çocuk için birlikte olmamak lazım. hiç düşünmediğin anda gerçekleşecek bak gör. Birde bitkisel kürler yapan çok arkadaş var burda onları okuyup bi kaç tanesi denemende yarar var canım:KK19:
Çok teşekkür ederim canım bu ay7 hurmaya meryem suresi okudu annem onu yedim denedim haklısın zaten hep istemeyenler bi bakıyosun istemeden oldu düşünmeden oldu diyolar ne zaman bizde istemeyi stres yapmayı bırakırsak o zaman olur eminim inşallah bunu becerebiliriz

Kapı gibi negatif :) Daha artmaz artık olsaydı çıkardı diye düşünüyorum. Bu ay benden pas. Geri kalanlara bol şans :KK200:

Eklentiler

• 18B65F14-CC60-4CF5-BBA0-FC0763F1C8B0.jpeg
    18B65F14-CC60-4CF5-BBA0-FC0763F1C8B0.jpeg
    54,8 KB · Görüntüleme: 78
Canım durumlarımız aynıymıs bende 1,5 yıllık evlıyım ve bende de devamlı enfeksıyon mantar oluyor benımde doktorum bu engel degıl dıyor bızde hıc korunmadık en bastan ıstedık ama olmadı hala butun testler rahım fılmı falan hepıs yapıldı bı sorun yok dıyor doktorlar ınsallah rabbım hepımıze nasıp eder .. suan sen bı tedavı goruyormusun

Kizlarrr ben kendime inanamiyorum mormalde aksamlari zorla yemek yiyen ben 4 5 gündür deli gibi acıkıyorum biseyler yemek istiyorum. Daha var 1 hafta bata nasil gececk bu zaman inşallah soni hüsranla bitmez

Canım durumlarımız aynıymıs bende 1,5 yıllık evlıyım ve bende de devamlı enfeksıyon mantar oluyor benımde doktorum bu engel degıl dıyor bızde hıc korunmadık en bastan ıstedık ama olmadı hala butun testler rahım fılmı falan hepıs yapıldı bı sorun yok dıyor doktorlar ınsallah rabbım hepımıze nasıp eder .. suan sen bı tedavı goruyormusun
3-4 aydır daha doktora gitmedim canım henüz bi tedaviye başlamadık sadece 1 ay çatlarma iğnesi vuruldum ondanda baya geçti zaten henüz bi tedavi görmedim ama ben bu enfeksiyon ve mantarında engel olabileceğini düşünüyorum

3-4 aydır daha doktora gitmedim canım henüz bi tedaviye başlamadık sadece 1 ay çatlarma iğnesi vuruldum ondanda baya geçti zaten henüz bi tedavi görmedim ama ben bu enfeksiyon ve mantarında engel olabileceğini düşünüyorum
Vallah canım ben suan tedavı goruyorum pazar gunu catlatma ıgnesı oldum sımdı beklemedeyım.. doktoruma sordum benı kontrol etı enfeksıyonu yanı bu engel degıl dedı belkıde cok olamadıgı ıcın bılmıyorum ama her ay enfeksıyon oluyorum kusura bakma ama ılıskı sırasında da hep agrı oluyor o da mantardan bende ne yapacagımı bılmıyorum aslında sut baharı ıyı gelıyormus dedıler ama ben yapamadım suanda da tedavıye basladıgım ıcın yapamam ıstersen sen ınsallah adet olmasın ama eger olursan bunu yap derım cnm yınede sen bılırsın

X