Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ilac kullaniyormusin canim

ilac kullaniyormusin canim
Hayır canım kullanmıyorum düzenli tahlillerimi yapıyorum ama bu ay böyle yüksek çıkmasının sebebi sanırım bu ay çok rahat davrandım yani sürekli dinlenerek geçirdim günlerimi ve iştahımı kontrol edemedim Ben ona bağlıyorum

Bu gun catlamıs olabılır cnm o zaman degerlendırın yınede en azından ıcın rahat eder.. hayırlısı olsun ınsallah

Tam günüm de bugün ama hala gelen giden yok 15 aralık değilmiş yanlış hesaplamışım 14 aralık mış

Eklentiler

• EEEBA668-44E8-43F6-A655-05AE07396CDE.jpeg
    117,3 KB · Görüntüleme: 62
  • 867AE2F4-C53E-4EE4-939C-338EB2A75990.jpeg
    73 KB · Görüntüleme: 58
  • 011DB94A-985B-47A7-83C0-E7087932D085.jpeg
    86,9 KB · Görüntüleme: 57
Cok tesekkur ederım cnm benım.. ya ben rahım fılmı falan cektırdım tuperım acık herhangı bı sıkıntı yok ama bende de sureklı mantar enfeskıyon olusuyor ya
Canım bende de enfeksiyon var doktora gittim ama ilaç vermedi. Su içerek geçebilecek durumda dedi. Su çok iyi geliyormuş suyu arttırınca geçti

KIZLAR SIMDI LISTEDE ISMI OLMAYANLAR BATLARINI VE YENI HAMISLERIMIZ DE HAMILEYIM DIYE YAZIP BENI ETIKETLER MI LUTFEN ? SUAN MUSAITKEN VE INTERNETİM DE BİTMEDEN HALLEDEYIM BUNU LISTEMIZ GUNCELLENSIN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…