Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben 18 kasımda adet gördüm 24 de bitti 6 gün sürdü adetim 28 günde bir düzenli çocuk istiyoruz iki ay denedik olmadı bu ayda 16 kasıma adet günüm takvime göre inşallah hamileyimdir doktora gttm yumurtalık vb hersey yolunda engel yok ddi ama tsh im hızlı mı çalışıyor ddi öle bise gebeliğe engel değil ama önce tedavi ol sonra gebe kal denildi bu konuyla alakalı bilgisi olan varmi

Yumurtlama gunumdede ilişkiye girdim. bu ay çok farklı duygular bedenimde farklılıklar hissediyorum. mide bulantı var kusma yok. Bi defa baş dönmem oldu karnım ağrıyor hatta yanıyor resmen. Çok aşırı Bi şekilde iştahım arttı yiyorum sonra yine yine yiyorum. Aşırı idrara çıkar oldum vajinal akıntı beyaz gelmeye başladı bildigignz beyaz göğüslerim şişmiş bilmiyorum bu belirtiler hamilelik mi yoksa adet i umutlanmak istemiyorum açıkçası

Yumurtlama gunumdede ilişkiye girdim. bu ay çok farklı duygular bedenimde farklılıklar hissediyorum. mide bulantı var kusma yok. Bi defa baş dönmem oldu karnım ağrıyor hatta yanıyor resmen. Çok aşırı Bi şekilde iştahım arttı yiyorum sonra yine yine yiyorum. Aşırı idrara çıkar oldum vajinal akıntı beyaz gelmeye başladı bildigignz beyaz göğüslerim şişmiş bilmiyorum bu belirtiler hamilelik mi yoksa adet i umutlanmak istemiyorum açıkçası
Hosgeldin canim.belirtiler adetle ayni oluyor genelde o yuzden fazla takilma belirtilere insallah bebisin vardir:anneadayı:

Kizlar bugun igne gunude dahil 10.gun dun yaptigim test golge gibiydi bugunde basta oyleydi ama sonradan dune gore koyulasti cizgi.sizce hala ignenin etkisi olabilirmi

kizlar size bir ipucu vereyim eger. gercekten hamilyseniz. vucut sicakliginizi olcun 36.5 ustuyse ve her kademee kademe artiyorsa kesinle hamilelwik vardit

kizlar size bir ipucu vereyim eger. gercekten hamilyseniz. vucut sicakliginizi olcun 36.5 ustuyse ve her kademee kademe artiyorsa kesinle hamilelwik vardit

Bencede dogru canim cunku gecen ay atesim hep 36.7 cikiyordu adet yaklasinca 36.4 e dustu
adet zamaninda hic olcmedim ama normalde hep 35 falan olurdu vucut isim. Suan gorunce bir olceyim dedim 36.4 yarinda olcunce daha yuksek mi olmasi lazim

Kızlar infolic combi aldm bugün pco yok bnde kullansam sıkntı olur mu. Bu ilacın yararnı gören olmş bn kendim eczaneden aldm doktor sölemedi yani
Canım bende 1 ay oldu follik asit ilacımı değiştireli. İnofolic poşet kullanıyorum. Bende çok faydasını gördüğüm için değiştirdim. 26 sında belli olur işe yarayıp yaramadığıo_O ayrıca banada doktor vermedi. zaten standart follik asit ilacı gibi ama daha etkilisi sanırım

X