Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
7.haftadayım canım. Bugün gidecem kontrole. Çok çekiniyorum rapor istemeye :KK43: insanlar bu rapor işini o kadar suistimal etmişler ki. Gerçekten ihtiyacı olanlar alamıyor ne yazık ki.
canim sen anlat doktora dertini gerek gorurse verir vermese saglik ocagindaki doktor 7gun yaziyor

Ben öğretmen olduğum için çocuklara da kıyamıyorum. Parça parça rapor alsam yerime öğretmen vermezler. Heyet raporu istiyorum ki yerime öğretmen verilsin dersleri boş geçmesin. Memuriyette beş yılı doldurmuş olsam kimseyi zora koşmam hemen ücretsiz izne ayrılırım. Ama şu an ücretsiz izne ayrılma hakkım yok. :KK43:

Köy okulu canım. 1-2 birleştirilmiş sınıf.
ay canim tam ihtiyaclari olur cocuklarin benim kizim 3 gidiyor isin zor co
Bakalım çıkışta gitcem. İnşallah verir. Olmadı dediğin gibi sağlık ocağına gideyim.
Alamazsanda 1 hafta alisin dinlenirsin hem cocuklarinda sana ihtiyaci olur bu donemde 15 tatile kadar idare etmeye calis canim Allah saglikli sihatli dogum nasip etsin

ay canim tam ihtiyaclari olur cocuklarin benim kizim 3 gidiyor isin zor co

Alamazsanda 1 hafta alisin dinlenirsin hem cocuklarinda sana ihtiyaci olur bu donemde 15 tatile kadar idare etmeye calis canim Allah saglikli sihatli dogum nasip etsin

Canım zaten vicdanım sızlıyor. Dişimi sıkayım diyorum ama bayılıyorum. Gözüm kararıyor düşüyorum. Bi yerde ya benim ya bebeğimin başına bi iş gelecek ondan korkuyorum. İnan 4,5 yıllık öğretmenim bi defa bile rapor almadım. Kürtaj oldum onda bile 1 gün izin kullandım. Ertesi gün okula geldim.

Canım zaten vicdanım sızlıyor. Dişimi sıkayım diyorum ama bayılıyorum. Gözüm kararıyor düşüyorum. Bi yerde ya benim ya bebeğimin başına bi iş gelecek ondan korkuyorum. İnan 4,5 yıllık öğretmenim bi defa bile rapor almadım. Kürtaj oldum onda bile 1 gün izin kullandım. Ertesi gün okula geldim.

Kizlar bende cok saskinim ama pazartesiye kadar var demeyecegim. Pazartesi gunu falan hala adet olmamis olursam tekrar gidip kan verecegim kna gore artik seviniriz :-) ama yinede boyle cikmasi da yani insani biraz olsun heyecanlandiriyor ya :-)

Kizlar bende cok saskinim ama pazartesiye kadar var demeyecegim. Pazartesi gunu falan hala adet olmamis olursam tekrar gidip kan verecegim kna gore artik seviniriz :-) ama yinede boyle cikmasi da yani insani biraz olsun heyecanlandiriyor ya :-)
Belirtin felan var mı abla ne biliyim adet olacakmış gibi felan hisseder misin olacağın zaman

Selam arkadaşlar etrafımda soracak danışacak kimse olmadığı için size yazmak istedim. Sabah doktora gittim vajinal muayene oldum sanırım ultrasonla baktı ve sağda 3 solda 1 yumurtan var dedi. Rahmim temiz yumurtalarım güzelmiş. Bir haftaya gelişir değerlendirin dedi ama ben bugüne kadar hiç yumurtamın çatladığını hissetmedim inşallah kaçırmam o günleri:110: Kan değerlerime baktırdı sonuçlara baktığımda aspartat transaminaz ast 35 son sınırken bende 36 çıkmış. Karaciğerle ilgili birşeymiş bu nedir bilen var mı? Engel olur mu hamileliğe. Bir de şunu sorcam doktorun gördüğü yumurtalar mutlaka çatlar mı? Lütfen tecrübeli olanlar,bilenler bişey yazarsa çok sevinirim.

image.jpeg Kizlar ins bende araniza katiliyorum bat 15 Kasim testler Boyle cikti.az once yaptim.biri ovu..biri gebelik testi..ins dogrudur bana da dua edin

1. mltm_48 mltm_48 30 Kasım
  2. @mimmea 30 Kasım
  3. @Bayankus063 Aralık
  4. @limoncicegi41 4 Aralık
  5. @Jklyyy 4 Aralık
  6. @Snrs 5 Aralık
  7. @sonbaharetkisi 5 Aralık
  8. @seheryeli77 5 Aralık
  9. @ISTANBULLUGELINN 6 Aralık
  10. @dennisgo 7 Aralık
  11. @bebeqimyoldamrc 7 Aralık
  12. @Cemre0000 7 Aralık
  13. @sacperisiii 7 Aralık
  14. @Sem0510 9 Aralık
  15. @mirandaaaa 9 Aralık
  16. @duruasya 9 Aralık
  17. @yaprakali 10 Aralık
  18. @papatyam67 10 Aralık
Kizlar yeni bat tarihlerinizi soyler misiniz lutfen ? Son durum guncellemesi istiyorum
ben beklemedeyim.İki ay konuyu kapatmaya karar verdik.ADet olduğum tarihi,olacağım tarihi yumurtlama günümü falan hepsini unuttum takvimi açıp bakmıyorum bile

Ins canim vardir gecen ayda Gunum gecince 3 test yaptim ikisinde sonradan silk cizgi cikmisti ve regl oldum..gerci bu Sefer henuz regl Gunu gelmedi ve silik cizgi birdakika icinde cikti.
Sonradan çıkmış ama onlar sonradan çıkan çizgilere aldanma bu hemen çıkmış kan testi yaptır kesin sonuç al bence canım birde bat 15 Kasim mı Aralık mı

X