Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eee hamisler tadini cikarin burda takilmanin oturmanin :-) bak bu saat oldu haftasonu icin oyun hazirliyorum hala ogluşuma :-)

Ü
kartanesi64 merhaba canım bence silik bir çizgi var. ben de senin gibi ayın 15 ini bekliyorum,henüz hiç test yapmadım. herhangi bir belirtin var mı peki regl belirtisi dışında? benim kasığımın sağ tarafında 3 gündür seyirme var ve fazlaca mide gazı sorunum oldu. dün de regl olacakmışım gibi ağrım vardı bugün geçti. inşallah güzel haberler alırız:dua:
Merhaba! Cnm bel ağrım var sll kasıkta bazen sızlama bazende batma oluyo her ay adet görmeden bir hafta öncesi gögüslerime dokanamazdım acıdan bukez hiç acı yok her ay günüm yaklaştıkca katı beyaz bi akıntı olurdu oda yok eylülde kimyasal gebelik yaşadım ozamanda böyleydi diş etlerim sızlıyor ha birfde aşırı uyku var

Yaaa kıyamam ama aslında cevreyı bu konuta bakmamak lazım uzuldum senın adına ınsallah bu ay hamıle kalırsın da mılletın agzına laf vermesın ama en cok ta kendın ıcın ınsallah bu guzel haberı alırsın.. kayınvalıden oglunu senı dusunmuyor mu nasıl bı anne o :KK43:
Bana beddua etti evlat yüzü görme diye nefret ediyorum ondan çok korkuyorum onun yüzünden bebeğim olmuycak diye... :KK43: hakkımızda hayırlısı olsun...

Bana beddua etti evlat yüzü görme diye nefret ediyorum ondan çok korkuyorum onun yüzünden bebeğim olmuycak diye... :KK43: hakkımızda hayırlısı olsun...
Etsın cnm o bedua ona doner baska bı sekılde ama rabbım onu ıslah etsın sen canını sıkma ınsallah en yakın zamanda kavusursun bebegıne :dua: kac yasındasın cnm sen

Etsın cnm o bedua ona doner baska bı sekılde ama rabbım onu ıslah etsın sen canını sıkma ınsallah en yakın zamanda kavusursun bebegıne :dua: kac yasındasın cnm sen
21 yaşındayım rabbim verir inşallah 2 yıldır olmuyo bu ay da olmazsa doktora gidcem

Ü

Merhaba! Cnm bel ağrım var sll kasıkta bazen sızlama bazende batma oluyo her ay adet görmeden bir hafta öncesi gögüslerime dokanamazdım acıdan bukez hiç acı yok her ay günüm yaklaştıkca katı beyaz bi akıntı olurdu oda yok eylülde kimyasal gebelik yaşadım ozamanda böyleydi diş etlerim sızlıyor ha birfde aşırı uyku var
çok geçmiş olsun. ben de iki senedir hiç hamile kalamadım canım. bu göğüs ağrısı bende de adet öncesi hep olurdu ama şu an hiç ağrı veya acı yok. sanırım ben de yarın test yapacağım daha fazla bekleyemeyeceğim. iki gün kala belki ben de silik de olsa bir çizgi görebilirim:dua:

Ben ayın 2sinde aşılama için başladım iğneye. 9 gün kullandım bugün 10. iğnemi yaptım. Doktor zaten hiç açıklama yapmıyo hemşire bilgi veriyo en son. Yumurtan var ama hepsi küçük büyüme yok dozunu artırcaz bide öyle bakcaz gelişcek mi dedi. 75lik doz kullanıyodum 100e çıkardılar. Cuma yine kontrole çağırdılar. O kadar gerildim ki. Ben 1 hafta olduğunda gittim yumurta var gelişmemiş demişlerdi. Doz artıralım filan demediler. Artırsalar belki şimdi etki etmeye başlayacaktı. Çok uzarsa süreç iptal ederiz diyolar. Çocuk oyuncağı sanki.
Varmı benimle aynı şeyleri yaşayanlar ?

Kızlar günaydın yardımcı olursanız çok sevinirim . Bu sabah test taptım negatif. 28 Kasım’da oldu son ilişki eşimin işinden dolayı değerlendiremedik başka. yani bugün 16.gün oluyor ovülasyon testi değil telefondan uygulama ile yüksek gösterdiği günleri değerlendiyorum. Yani bu durum da geç döllenme olabilir mi ?. Acaba geç yerleşme diye birşey var mı ? Akıntım var başka da ne adet ne hamilelik belirtisi Yok. Adet döngüm 25-28 günde bir. Uzamış oldu yani.

Test degisikliklerimde bugun :-)

Eklentiler

• 20181213_081626.jpg
    20181213_081626.jpg
    52 KB · Görüntüleme: 85
X