Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kirmizi karti yedim biraz once progestan biteli 9. Gunde geldi ama tam degil doktor adetin 3.gunu gel dedi var yok hibi bugunude sayiyoruz dimi kizlar

Masallah canim baya bi yuksek cikmis ikiz olma ihtimali olmasin benim 755 cikmisti ikiz olma ihtimali var cuma gunu ultrasyonda belli olucak tekmi ikizmi diye
Hayırlı olsun canım :KK200: inşallah güzel haberler alırsın ikiz olursa mutluluğun ikiye katlanır :emir_bebek::emir_bebek:ben henüz doktora bile gitmedim cumartesiyi iple çekiyorum :halay:

Biz test yapiyoz canim onun yerine. :KK49:sanmiyom ki dogru olsun

Tebrik ederim

Demir eksikliginden kizlar. Ben ogluma hamileyken acayip demir tadi vardi agzimda. Kan testindede demir ejsikligi cikti. Demir takviyesi yapildi bana hattta. Okadar düsüktü ki. Hamilesiniz vüyük ihtimal. Dr a gidip test yapana kadar bence demir yapan yiyecekler icecekler icin. Meyve sulari oluyor demir iceren burada, türkiyede de varmi bilmiyorum. Ben ondan iciyodum
Canim benim insallah oyledir bugun kan degerim 3.7 cikti doktor yukselecek mi diye bakacak bakalm

Benim ovulasyon testinde 2 gündür cok koyu idi t bugün sabah siliklesti dun gece sag tarafimda bir agri vardi zaten catladigini tahmin etmistim fakat simdide arada azda olsa bi sanci vuruyor o neden olabilir

Kızlar geçen gün haberlerde nazmiye teyze çıktı kısırlığa çare bulan kadın diye!sonra zahide yetiş programına aldı.dedi nedir bunun sırrı teyze dedi bir kase hayıt otunu robotta kıy 1 kg bala kariştir bir kavanoza koy.Tencereye 2 buçuk litre suya 1 kilo kuru kara üzümü koy 15 dk kaynasın.günde baldan bir yemek kaşığı yiyeceksin üzerinede ılıktıp bir bardak üzüm suyu içeceksin buna 3 ay devam edeceksin dedi.programda kadın hast doktoruda vardı bitki uzmanida ikiside dedi bu zaten tıpta kapsül olarak veriliyor hayıt otu.onayladilar yani cok buyuk şifaymis hayıt otu.ama sadece kadın yicek icecek bunları. İsteyen yapsın benim bu ay olmadı ben yapicaminşallah şifa olur

Uclari beyaz sivilce cikti haydi bakalm bu ne simdi. Benim sivilceler kirmizi olurdu genelde

Yarın bat günü kızlar akıntım var ama goguslerdeki hassasiyet geçti çok kötü gribim okadar çok hapsiriyorumki akıntım da ondandır üşüttüm çünkü.Ptesi yapmıştım test negatifti zaten hiçbişey hissetmiyorum eğer olsaydı kasiklarimdaki ağrı goguslerdeki hassasiyet artardi ama geçti benimki kısmet yeni aya.şu nazmiye teyzenin karışımı beni heycanlandirdi

Hani bize kür yazacaktin canim. Bu ay kullandigin kürü denemek istiyorum bnde eger adet olursam
bana mı yazdın canım ben yinede yazayım vesile olurum belki birilerine
bal+tarçın+çörekotu+dut pekmezi+keçiboynuzu tozu.. bunları macun kıvamına getirdim aktardan böğürtlen kökü aldım kaynattım şişeleyip dolaba koydum .
adetin 2.günü başlayıp aç karnına bir kaşık yedim böğürtlen kökünden 1 su bardağı içtim üstüne .ilk defa 11.günde ovulasyon oldu.

X