Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Araştırdığım için öyle düşünüyorum mantar olduğunu nasıl anlıyoruz olupta anlayamama söz konusu olabilir mi geçen ay bende de idrar Yolu enfeksiyonu vardı antibiyotik kullandım
İlaçların embriyo üstündeki teratojenik etkisi 30. Günden itibaren başlıyormuş. Bana bu bilgiyi geçen ay gittiğim kadın Doğum uzmanı söylemişti.

Elbette öyle de kimisinde bat ta beta 400 hatta 800 lerde çıkıyor. Tabi bat ve beta düzeyine göre de değişir ama bat tan 4-5 gün öncesindeki beta değeri ile de bilinebilir olsa gerek.
Canim bende adet gunumde silik cizgi gormustum ve beta da 52.90 çıkmıştı kisiden kisiye degisiyor yani senin yumurtlama zamanina bagli ama en sagliklisi olarak en erken zaten bat gunu. Normalde doktora sorarsan 3 gun gecikmeden sonra yapin diyor yani

Canim bende adet gunumde silik cizgi gormustum ve beta da 52.90 çıkmıştı kisiden kisiye degisiyor yani senin yumurtlama zamanina bagli ama en sagliklisi olarak en erken zaten bat gunu. Normalde doktora sorarsan 3 gun gecikmeden sonra yapin diyor yani
benim kendi doktorumun dediği de şu; adet günün iki gün geciktiyse mutlaka progesterona da baktır beta ile birlikte diyor. Progesteron düşükse takviye yaparız diye.

Canım o zaman ben sana hergunun resmını cekıp atayım cunku ben hıc kullanmadıgım ıcın hıc bılgım yok hergun gunduz yada aksam mı yaparsam daha ıyı olur yanı bı zamanı var mı
Hergün aynı saatte yapmaya özen göster yeterli canım bide testi yapmadan 2 3 saat önce sıvı alımı yapma ve tuvalete çıkma :)

Cok tesekkur ederım cnm rabbım ınsallah hepımızın yuzunu guldurur.. canım hangı ovılasyon testlerını kullanabılırım daha almadım yarın sabah ılk ısım o olacak
Laboquickten memnunum ben canım gittigidiyorda toplu paketleri uygun oluyo fiyat olarak gebelik testi falan da oluyo içlerinde

1AB27001-065D-43A3-9DFA-980614B74643.jpeg
Benimkilerde öyle yazmıyo doktorumda öyle söylememişti değişiyodur belki canım :)
Dedim zaten Benim Yaptigim testin aciklamasinda boyle yaziyor diye.

Laboquickten memnunum ben canım gittigidiyorda toplu paketleri uygun oluyo fiyat olarak gebelik testi falan da oluyo içlerinde
Canım ben yarın baslamak ıstıyorum ya o sadece ınternete var esıme burdakı eczanelerde baktırdım yokmus yanı eczanede alabılecegım bısey var mı onerbılecegın .. bu arada cok sagol cvp verdgın ıcın

Canım ben yarın baslamak ıstıyorum ya o sadece ınternete var esıme burdakı eczanelerde baktırdım yokmus yanı eczanede alabılecegım bısey var mı onerbılecegın .. bu arada cok sagol cvp verdgın ıcın
Innovita kullandım bide ondan da memnundum canım. Predictor vardır eczanede muhtemelen ama o fiyat olarak pahalıydı diye hatırlıyorum

Kizlar instagramdan birgebeningunlugu yazip ebru hanimi takip edsrsenz kapida odemeli ovulasyon testi konusunda hardimci oluyor hemde uygun fiyata

X