Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar doktorum bu ay regl olursam klomen verdi kullanmam için 3.günü 10gün kullan 11.gün gel dedi herkes 5gün kullandığını yazmış bilgisi olan var mı?

Kızlar doktorum bu ay regl olursam klomen verdi kullanmam için 3.günü 10gün kullan 11.gün gel dedi herkes 5gün kullandığını yazmış bilgisi olan var mı?
Bende 5 gun kullandim canim neden 10 gun dedi acaba.ama ben 5 gun gunde 3 tane kullandim belki seninki 10 gunde yavas yavas buyumesi icin demistir.

Kan testi yarına kaldı bugün yine gebelik testiyle kontrol edeceğim kan testini yapınca haber veririm canım sen kan verecek misin canım yoksa bat ı mı bekleyeceksin ?

Benim bat gecti canim 2 gun gecti kan testi icin biraz beklemek istiyorm ama kararsizimda bilmiyorm

Benim de alt karında sızım vardı şuan göğüslerim çok hassas çok acıyo bunun dışında başka da bi belirtim yok hakkımızda hayırlısı olsun canım

Benim bat gecti canim 2 gun gecti kan testi icin biraz beklemek istiyorm ama kararsizimda bilmiyorm
Bat geçtiyse git canım belki kullanılması gereken ilaçlar falan varsa doktor verir. Bende bu yüzden acele ettikçe aksilik çıkıyor bir türlü gidemiyorum doktora. Cumartesi kendi doktoruma gideceğim ilaç falan gerekliyse yazsın da kullanayım. ama öncesinde kan testi yapsam içim rahat olacak

Reactions: Acy
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…