Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim yumurtlama gec oldu bu ay bir hafta şimdi bir hafta daha mı beklemem gerekiyor regl için normalde bugun regl günüm erken gebelik testi ne zaman sonuç verir?
Yumurtlamadan sonra en az 12-13 gün bekle canım. Ne kadar beklersen o kadar kesin çıkar sonucun testte. erken test yapıp üzülme boşa

Merhabalar herkese,

Uzun zamandır burayı okuyup yazmayanlardanım ben de ama görüşlerinize ihtiyacım var.
Sat 23 Kasım, ovulasyon testleriyle takip yaptım, 2-3 Aralık pozitifti, değerlendirdik öncesi ve sonrasını. Adetim 25-26 günde bir olur, yani 17-18'i gibi bekliyorum. Bu sabah test yapmıştım ama bir şey görememiştim, şimdi eve gelip baktığımda çoooook uçuk bir çizgi var fotoyu ekliyorum. Sizce bu pozitif midir? İlerki günlerde de tekrarliycam ama şu an yardıma ihtiyacım var!

Teşekkürler şimdiden.

Canım benm 10 kasım sat 29 30 aralık çift çizgi yumurtlama valla erken die ben test yapmaktan korkuyorum bence senin içinde erken idrarda çıkmayadır bu kdr erken canım

Daha çok erken canım var sanki ama anlayamadım. Biraz daha bekle canım bir kaç gün sonra erken gebelik testiyle yap inşallah hamilesindir

Canım benm 10 kasım sat 29 30 aralık çift çizgi yumurtlama valla erken die ben test yapmaktan korkuyorum bence senin içinde erken idrarda çıkmayadır bu kdr erken canım
Ben de stres yapmadan sırf kontrol amaçlı yapıyorum testleri ama bi an görünce şok oldum, sorayım dedim. İnşallah gittikçe koyulaşır

Ben de stres yapmadan sırf kontrol amaçlı yapıyorum testleri ama bi an görünce şok oldum, sorayım dedim. İnşallah gittikçe koyulaşır
canım bir kaç gün sonra sabah ilk testle yap daha iyi görünür varsa. Çizgi var mı yok mu belli değil şu an. İnşallah koyulaşır rahat olman iyi ama yine de bekle ki erkenden yapıp negatif görürsen üzülme.

Dimi sanki çoook uçuk bişeyler var. İnşallah bu çizgilere baka baka kör olmamışımdır çok teşekkürler :)
Var gibi geliyor bana canım içime doğdu sanki umutlanma yine de sonu hüsran olmasın ama gün gün yap inşallah koyulaşır tatlım

Var gibi geliyor bana canım içime doğdu sanki umutlanma yine de sonu hüsran olmasın ama gün gün yap inşallah koyulaşır tatlım
Yok ben zaten bu ay kupkuruyum anlamadım, hep yumurtlama akıntım olurdu adete yakın yine akıntım olurdu hiçbir şey yok bu ay. O yüzden pozitif beklemiyordum zaten ondan şaşırdım ben de, bu testi sabah yapmıştım zaten de akşamına böyle gördüm. Bakalım inşallah koyulaşır ilerleyen günlerde.

Benim adet 2 3 gün kaldı ve akıntım oluyor sanırım adet belirtisi dmi bu yanlış anlamadm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…