Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Nasibin de varsa olur canım çabaya da gerek kalmaz arkadaşım geçen ay yanlışlıkla hamile kalmış ve pco da var düşün yani bazı şeyler olacaksa oluyor Allah gönlündekini sana yaşatsın
Amiiinnnnn inşaAllah rabbim tüm isteyip dileyenlere yaşatsın canım kimsenin kucağını boş bırakmasın RABBİM herkesin gönlüne göre versin

Aynen kuzum dogru soyluyosn bakalm bende gidiym en iyisi kan vermeye :)

Selam kızlar benim.bu ayki ovülasyonun böle mavi işaretli olanlar değerlendirildi kırmızı çarpı ilşki yok anlamında bu tabloya göre sizce test ne zaman yapmalıyım elimde laboquick erken gebelik testi var

Eklentiler

• Screenshot_20181211-151759_Gallery.jpg
    83,1 KB · Görüntüleme: 38
Selam kızlar benim.bu ayki ovülasyonun böle mavi işaretli olanlar değerlendirildi kırmızı çarpı ilşki yok anlamında bu tabloya göre sizce test ne zaman yapmalıyım elimde laboquick erken gebelik testi var
Canım laboquik erken gebelik testiyle yumurtlamadan 10 gün sonra yaptım ben ama o kadar silikti ki testi boşa kullanmış oldum. Bi kaç gün daha beklesem daha belirgin çıkardı büyük ihtimalle. O yüzden bekleyebildiğin kadar bekle en az 12 gün geçsin

Canım çatladığı günü mü baz aldın test için yoksa çift çizgi çıktığı günü mü ona göre sayayım

Benim yumurtlama gec oldu bu ay bir hafta şimdi bir hafta daha mı beklemem gerekiyor regl için normalde bugun regl günüm erken gebelik testi ne zaman sonuç verir?

Canım çatladığı günü mü baz aldın test için yoksa çift çizgi çıktığı günü mü ona göre sayayım
Canım önce en son değerlendirdiğim günü yani çatlama gününü baz alarak saydım günleri. Sonrasında okuduğum sitelerde yumurtlamayı baz alarak 14 15 gün sonra yapın diyordu. Ama bence en son değerlendirdiğin günü say istersen sende daha kesin olur. Çünkü bir gün bile olsa farkediyor testte gözüken çizgi

Canım sence benim hangi gün çatlamış gibi duruyor fotoğrafa rica etsem bakarmısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…