Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bir arkadaşım adetinden ancak 8-9 gün sonra hamile olduğunu öğrenebilmişti.
Tabi oyle gec dollenme yasayanlar cok. Mesela benimde oyle ben bile adet gunumde cok silik cizgi gorup 3 gun sonrasında yaptirmistim kan testimi ve daha sadece 57.90 di yani

canim ben demekki iyi doktora rastlamadim adama diyorum asilama istiyorum ozelde birde parasiyla sonucta. Adam diyorki olurmu git 6 ay sonra gel
Aynen canim doktorun iyisi lazim. Mesela benimde esimin de sorunu yok zaten sorun olsa iki kere hamile kalmazdim sonucta. Doktora dedim ki ben yumurta takibi ile catlatma ignesi istiyorum adet dongum uzun ve belirsiz yumurtlama zamanimi denk getiremiyorum diyorum git esinle gel komple butun testleri yaptirin anca oyle veririm igneyi dedi. Kendi doktoruma gittim hemen zaten durumumu da biliyordu hemen verdi yani 15. Gun test yap cikarsa haber ver cikmazsa adetini bekle ikinci gun gel tekrarlayalim yine tedaviyi dedi

Kızlar benim adet günüm dündü olmadım telefondaki uygulamanın söylemesine göre yumurtlama günümü değerlendirdim tabiki doğruysa . Hamilelik hiç yaşamadığım için belirti bilmiyorum ama adete yönelik belirtilerim var kasık ağrım falan . Sizce test yapmalımıyım yoksa biraz daha geçmesini yada adetimin gelmesini beklemelimiyim bilgili ve deneyimli arkadaşlar yardım lütfeeen
Canım eğer varsa silikte olsa çıkar sabah ilk idrarinla yap istersen insallah meleğin seninledir

Kızlar geçenlerde YouTube da bir doktorun videosunu izlemiştim dedi ki kadının yumurtası catladigi gün gebelik şansı varmış başkada yokmuş yani koca bir ay boşuna mı cabaliyoruz.Sadece yumurta catladginda 24 saat yaşıyor Ee bizimde 1 gün şansımız var.oda tutarsa

Kızlar geçenlerde YouTube da bir doktorun videosunu izlemiştim dedi ki kadının yumurtası catladigi gün gebelik şansı varmış başkada yokmuş yani koca bir ay boşuna mı cabaliyoruz.Sadece yumurta catladginda 24 saat yaşıyor Ee bizimde 1 gün şansımız var.oda tutarsa
Evet canım 1 ayda sadece 1 gün inşallah o günü tutturablrz

Slm kızlar bayadır girip bakamıyodum simdi girdim tek tek okudum msjlarınızı maşallah hamişlerimiz çoğalmıs Allah kucaklarımıza almayı nasip etsin meleklerimiz olmayan arkadaşlarımızada en kısa zamanda olmayı nasip etsin inşallah bende yarın dr. Gidicem güzel haberlerle dönerim inş en son bata 1 gün kala hcg 70 çıkmıstı bugun regl 3 gün gecti bakalim hayirlisi olsun hepimiz icin...

Slm kızlar bayadır girip bakamıyodum simdi girdim tek tek okudum msjlarınızı maşallah hamişlerimiz çoğalmıs Allah kucaklarımıza almayı nasip etsin meleklerimiz olmayan arkadaşlarımızada en kısa zamanda olmayı nasip etsin inşallah bende yarın dr. Gidicem güzel haberlerle dönerim inş en son bata 1 gün kala hcg 70 çıkmıstı bugun regl 3 gün gecti bakalim hayirlisi olsun hepimiz icin...[/QUOTE
Güzel sonuçlarla dönersin inşallah

Slm kızlar bayadır girip bakamıyodum simdi girdim tek tek okudum msjlarınızı maşallah hamişlerimiz çoğalmıs Allah kucaklarımıza almayı nasip etsin meleklerimiz olmayan arkadaşlarımızada en kısa zamanda olmayı nasip etsin inşallah bende yarın dr. Gidicem güzel haberlerle dönerim inş en son bata 1 gün kala hcg 70 çıkmıstı bugun regl 3 gün gecti bakalim hayirlisi olsun hepimiz icin...
Haydi bakalm guzel haberlerle gel insallahb:dua:

X