Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kalkar kalkmaz test yaptim. 2 dakikada hemen ikincicizgi cikti acik pembe olarak. Sonra esime falan haber vereyim diye ben onu tuvalette birakip gittim az once baktigimda ayni test tek cizgi olmus ben bisey anlamadim ilk defa boyle bisey yaşıyorum suan

Oncomed alıp onunla yapsaydın keşke testi canım.Benim günler oldu kırmızı çizgi hala duruyo:halay:İçin rahat olsun hamile olmasan o kırmızı çizgi hiç çıkmazdı.

Günaydın kızlar ben bu sabah test yaptım. Ama negatif çıktı.:KK61:
Şimdi ben bu ay yumurta takibi yaptırmıştım. 8 Aralıkta Cumartesi yani, yumurtan 23 mm olmuş dedi doktorum.
9 da gitmedim 10

Şimdi ben bu ay yumurta takibi yaptırmıştım. 1 Aralıkta Cumartesi yani, yumurtan 23 mm olmuş dedi doktorum.

2 da gitmedim, 3 aralık pazartesi gününde üstten baktı göremedi, alttan baktı sıvı var çatlamış dedi. Ne zaman çatladığını

bilemeyeceğini sadece yumurtlamanın olduğunu söyledi.

BU TARİHLERE GÖRE YUMURTLAMAM HANGİ GÜN OLMUŞTUR SİZCE.

2 sin de olmuşsa bu gün 9. gün oluyor 3. de olmuşsa 8. gün. Ki zaten bu kadar erken çıkmaz galiba
.
Ancak 1 inde akşam çatlamışsa 10 gün geçmiş yumurtlamadan bu yana testte hafif silik de olsa çıkardı değil mi?

sizce umutlanmalı mıyım yoksa bi daha ki aya mı demeliyim.:110::işsiz::işsiz::işsiz::işsiz:

Şimdi ben bu ay yumurta takibi yaptırmıştım. 1 Aralıkta Cumartesi yani, yumurtan 23 mm olmuş dedi doktorum.

2 da gitmedim, 3 aralık pazartesi gününde üstten baktı göremedi, alttan baktı sıvı var çatlamış dedi. Ne zaman çatladığını

bilemeyeceğini sadece yumurtlamanın olduğunu söyledi.

BU TARİHLERE GÖRE YUMURTLAMAM HANGİ GÜN OLMUŞTUR SİZCE.

2 sin de olmuşsa bu gün 9. gün oluyor 3. de olmuşsa 8. gün. Ki zaten bu kadar erken çıkmaz galiba
.
Ancak 1 inde akşam çatlamışsa 10 gün geçmiş yumurtlamadan bu yana testte hafif silik de olsa çıkardı değil mi?

sizce umutlanmalı mıyım yoksa bi daha ki aya mı demeliyim.:110::işsiz::işsiz::işsiz::işsiz:
canım bence 8 günde olsa 9 günde olsa daha çok yeni. Erken döllenme olduğunda anca 3 veya 5 gün içinde öğreniyor arkadaşlar. Bence birazcık daha sabretmelisin reglin nezamandı?

canım bence 8 günde olsa 9 günde olsa daha çok yeni. Erken döllenme olduğunda anca 3 veya 5 gün içinde öğreniyor arkadaşlar. Bence birazcık daha sabretmelisin reglin nezamandı?
İşte yumurtlama tarihim bu anlattığım 3 tarihten biri en son 17 aralık da kesin olmalıyım.

X