Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
duramiyorum yerimde kizlar nasil bekleyecegim ben yarina kadar. Ya cikmazsaaa ay kalbim duracak bak aaa

Kizlar iyi aksamlar ben bu ay klomen arti catlatma ignesi oldum yarin regl gunum normalde her ay 10 gun onceden goguslerim agrimaya baslardi midem bulanirdi cok kotu olurdum ama hala hic bir belirtim yok 2 hafta boyunca sag kasigimda batmalar oldu simdi oda gecti gibi meraktan deli oluyorum gunum gecmedende test yapmak istemedim

İnsallah hamilesindir. Allah gönlüne göre versin insallah.

Canim ignenin kacinci gunu ? 14. Gunden sonra test yapmaya baslayabilirsin sonuc cikar

Ignenin bugun 19. Gunu canim ama negatif gormekten korktugum icin yapmadim halada tutuyorum kendimi
Canim zaten gebelik yoksa 15.gunden sonra kisa surede geliyor e senin 4 gun de gecmis sayiliyor bence sabah bir test yap sen hatta simdi bile yapabilirsin kesin sonuc alirsin yani

Evet hanimlarr yarin benimle birlikte test yapacaklar kimler bakalm halay basi oluyorum gelin yanima

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…